Acid House

The Acid House

Drama / Komedie / Fantasy / Povídkový

Velká Británie, 1998, 111 min

• Jamal

moc se mi to nelíbilo, a to mimino bylo odporné s takovýma velikýma očima.... no fuj ještě ho stále mám před očima(21.11.2005)

• Phos4rus

Dlouho jsem neviděl něco tak zbytečnýho. Co tím chtěl autor říci? Hrubé, pornografické a nevkusné.Velmi nevkusné!!!(7.8.2003)

• ScreamJay

Špatně se hledají slova. Hned ze začátku mě zaskočil sprostý a připitý Bůh, to sem ještě vůbec netušil kam až tenhle film zajde. Postavy uměle předrsnělé, některé texty docela vtipné, ale jinak nic moc extra oproti filmům podobného ražení. Snad jen ten šílený novorozenec s duší narkomana, to byl pro mě v pozdní hodinu co jsem tenhle film sledoval velmi slušný oříšek. Jen doufám že to na těch Britských ostrovech nechodí takhle i v reálu.(2.2.2004)

Dnes již rozhodně klasika britské alternativní filmové scény, která nám popisuje perfektní skotskou angličtinou, jakým způsobem lze na konci 90tých let v Británii žít. Irvine Welsh naprosto nekompromisně a natvrdo popsal různé lidské osudy a Paul McGuigan to stejně nekompromisním způsobem natočil. První příběh, inspirovaný kafkovým příběhem Proměna, nám hned ukáže, že tento snímek je potřeba brát s rezervou jako drsnou komedii. I když v druhém příběhu se dočkáme lásky, lhostejnosti, nesnášenlivosti, prozření a odpuštění. Nho a nakonec Ewen Bremner sežere supermária a začne závěrečná jízda. Podle většiny komentářů vidím, že tady byl film pochopen trochu jinak. Jako porovnávací materiál k jinému filmu. Perfektní hudba ve všech třech povídkách a více než výborná režie a kamera.(16.5.2012)

Film složený z povídek, které jsou velmi zajímavé. Má nejoblíbenější je Masařka :-). Zde je skvěle ukázáno, jaký je vlastně bůh :-) a co dokáže jedna malá moucha. Film bez cenzury a bez servítek !(29.5.2009)