Ruslan

Driven to Kill

Pomstiteľ

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2009, 94 min

Soundtrack David Steele: 1. Shoeshine ,2. Something Right ,3. Butch Blues ,4. One Of Them Days ,5. Alien Smegma ,6. Island Bound(11.5.2011)

Celkem povedený béčko. Seagal opět v roli nelítostnýho řezníka, kterej nemá čas na zbytečný hovadiny a jde rovnou na věc. Dokonce v několika scénách i běhal a to už je rozhodně co říct :-) Jinak pár dobrých hlášek ve filmu taky zaznělo a "hřebíková ruleta" je fakt originální, to se musí nechat......(16.5.2009)

• decouble

V rámci možností všechna čest a sláva Stevenovi. Na stará kolena natočil film, který není tak špatný, že je legrační (anebo tak hrozný, že není už ani legrační). Při vynechání určitých detailů (např. že se Seagal jako bývalý gangster živí psaním knih) by příběh snad obstál i v áčkové produkci. Jakoby se Steven vrátil ke svým kořenům, kráčí sveřepě za svým cílem, sice neláme kosti, ale jeho údery bolí a hlavně nemá plnou hubu rádoby chytrých keců a není herecky trapný. Bohužel svůj věk už nezakryje, a tak jsou akce a souboje v téhle "neo-seagalovce" lehce zaměnitelné s jakoukoliv jinou DVD či TV produkcí....A mám dojem, že v jeho snímcích už nejsou potřeba žádné expozice, stačí aby někdo na začátku řekl: "Stevene, zabili ti ženu a děti!" a film může začít. To je to nejsmutnější, ta šablona už k smrti nudí.(27.11.2010)

• Terva

Jednoduchý scénář, jednoduchý děj a jednoduchý , někdy si i odporující dialog. Prostě film se Seagalem z roku 2009. Sakra Ruslane, teď jsem tady uklidil!!! No, to jsi ani nemusel.(28.10.2009)

Aneb v jednoduchosti je síla a i když Driven to Kill s velkolepým dějem nezaboduje, určitě to dožene Stevenův výraz po kterém by se strachem podělal i Terminátor. Dobrý soundtrack a lepší akce. 55%(8.4.2013)