Ruslan

Pomstiteľ

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2009, 94 min

• Ded@M@tes

Po čase jsem si řekl, že bych se mohl podívat na nový film se Segalem. A po zhlédnutí nového filmu musím přiznat, že mi většina Segalovek přijde na stejný brdo. Akce opět nic moc povedené, někdy až přehnané a trapné. To samé boje, příběh nezáživný. Musím říct: víc jsem stejně nečekal. ( Hodnocení: 2/10 )(2.12.2009)

Trošku zmätočne na mňa pôsobí, keď vidím syna amerického žida a írskej katolíčky v roli bývalého ruského gangstra. S tým som sa ovšem bez problémov dokázal vysporiadať, problémom zostalo len to, že čo predvádzal vo filme, bolo všetko už videné, všetko strašne obohraté a navyše béčkové. Nejakým spôsobom sa z toho však vykľula akcia, ktorá ma celkom zaujala a keď porovnávam s Pištovými počinmi, z blízkej minulosti, tie 3 si za mierne zlepšenie svojich výkonov zaslúži.(10.10.2009)

OOOuuu chlapy, Seagala uvidime behať celeeho v zaabere.. Ale nie len 3 sekundy ale celuu akciu.... S toho som bol hotovyyy........ No, tak po poriadku.......... Najväčším pozitivom filmu je brutálnosť. Seagal má tam velmi peknee momenty ( rozbitie uust pohárom, umláátenie tyčou, zapíchnutie zbrani do oka, rozrezanie protivníka na rezne). Seagal sa musel asi drtiť ruštinu, lebo štvrtinu filmu prekecáá rusky. Bohužiaľ, dockaame sa tu aj tyych strihačských kixov s filmu Kill Switch. Samozrejme vobec to nie je takee tragickeeee :). Len s časti.. Prestrelka na konci filmu je velmi dobre zvlaadnutaa. Seagal sam tam hraje na Counter-Strike lebo takto šuťiť som ho ešte nevidel. Co mi však prišlo komickee je ruskaa hudba pri bitkaach. Ale to je len taaa prkotina. Film celkovo by som odnotil dosť slušne. Nieco na urovni Pistol whipped alebo zakon ulice, ale toto ma o nieco väčší šmrnc. tak 63 % určite.(3.5.2009)

Konečne poriadný film so Seagalom v hlavnej úlohe od filmu Lovec policajtov v novom tisicročí, ... Vítam ťa späť Steven - BRAVO!!(8.11.2009)

Ruslanovi som sa vyhýbal a bola to chyba! Lepšie ako slušná BEŠTIA, lepšie ako obstojný KÓD SMRTI. Štyri šutre som nedal Stvenovi od čias BLESKOVÉHO MUŽA... Dobrý jednoduchý scenár o pomste, slušné mafiánske pozadie. Steven dáva nekompromsné päsťovky, dosť kope a skvelo sa vrátil k súbojom s nožom (veď nerobia hluk) a ešte aj tá hudba sa mi vážne rátala... Nemyslím, že SS bude ešte niekedy v lepšej forme...(21.11.2010)