Ruslan

Pomstiteľ

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2009, 94 min

• Xmilden

V době vzniku jeden z povedenějších Seagalů. U sledování jsem zažil několik šoků: Steven několikrát opravdu nejenže popoběhl, ale on dokonce i běžel! Druhá velice příjemná novinka je že souboje jsou dostatečně kvalitiní a já se nebojím je přirovnávat ke skvostům jako jsou Muž s cejchem smrti nebo třeba Těžko ho zabít. Jasně Steven zestárl a né málo, ale stejně klobouk dolů, tento film prostě není odfláknutý jak by si někdo myslel. Zatím to vypadá že tady pěju na toho tlusťocha samé ódy, ale upřímně nikdo se mi nedivte, protože jsem v poslední době měl možnost k nahlédnutí spoustu jeho filmů a tak se určitě hodlám označovat za znalce. PS: Nesmím zapomenout na hlavního záporáka Míšu. 40%(8.1.2010)

• blackrain

Byla jsem zvědavá, co mi tenhle filmový počin se Stevenem Seagalem přinese. Mimo Stevena Seagala s jeho nezapomenutelným účesem, díky němuž ho na stoprocent nikdo nepřehlédne, jsem nedostala téměř nic. Příběh byl velmi jedoduchý a přitom mohl být tak zábavný. Záporák byl více než slušný. Nechci nad Seagelem úplně lámat hůl. Byla by to škoda.(7.4.2013)

• sochoking

Neverím, že Pišta ešte niekedy niečo vôbec pozerateľné natočí. Ja plačem! Sto ľudí, sto chutí, ale vy, priatelia, čo dávate za päť...(3.6.2009)

• Jino

A cenu za největší zbytečnost získává ... film Ruslan a Steven Seagal. Ano, vím Stevene, není to Oscar. Ale aspoň něco, když ne nic. Ano, přesně to jsem chtěl říct ... nic. Nic k tomuto filmu nejde říct, a proto se raději pozdržím poznámek, protože bych musel být sprostý. Jedna hvězda pro Seagalovu neutuchající vášeň v natáčení dalších a dalších blbostí tohoto typu. Doufám v to, že alespoň jednou natočíš něco, co by mělo úroveň tvých slavných filmů, ale asi se toho nedožiju.(14.1.2010)

• SOLOM.

Steven Seagal a ty jeho novodobé kousky stojí vážně za hovno (tedy převážná většina). Kdysi můj oblíbený herec se stále častěji pouští do projektů, které za nic nestojí a nechápu, proč se na to už prostě nevykašle (místo aby si pořád snižoval pracně vydobytou slávu). Ruslan sice není úplná sračka a děda Steven se pořád snaží nakopat co možná nejvíc zloduchů, jenže bez zběsilého střihu, už se to prostě nedá – což má samozřejmě za následek klesající úroveň jak kvality, tak zábavy. Kdysi jsem lámaní rukou, nohou, vazů prostě žral, ale když teď vidím jak do někoho zabodne xkrát nůž a z něj nevystříkne ani krev, je mi nablití. Jen máchání rukama a házení kaskadérů na zeď už dnes nikoho neohromí. 40%(14.3.2016)