Ruslan

Driven to Kill

Pomstiteľ

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2009, 94 min

OOOuuu chlapy, Seagala uvidime behať celeeho v zaabere.. Ale nie len 3 sekundy ale celuu akciu.... S toho som bol hotovyyy........ No, tak po poriadku.......... Najväčším pozitivom filmu je brutálnosť. Seagal má tam velmi peknee momenty ( rozbitie uust pohárom, umláátenie tyčou, zapíchnutie zbrani do oka, rozrezanie protivníka na rezne). Seagal sa musel asi drtiť ruštinu, lebo štvrtinu filmu prekecáá rusky. Bohužiaľ, dockaame sa tu aj tyych strihačských kixov s filmu Kill Switch. Samozrejme vobec to nie je takee tragickeeee :). Len s časti.. Prestrelka na konci filmu je velmi dobre zvlaadnutaa. Seagal sam tam hraje na Counter-Strike lebo takto šuťiť som ho ešte nevidel. Co mi však prišlo komickee je ruskaa hudba pri bitkaach. Ale to je len taaa prkotina. Film celkovo by som odnotil dosť slušne. Nieco na urovni Pistol whipped alebo zakon ulice, ale toto ma o nieco väčší šmrnc. tak 63 % určite.(3.5.2009)

• blackrain

Byla jsem zvědavá, co mi tenhle filmový počin se Stevenem Seagalem přinese. Mimo Stevena Seagala s jeho nezapomenutelným účesem, díky němuž ho na stoprocent nikdo nepřehlédne, jsem nedostala téměř nic. Příběh byl velmi jedoduchý a přitom mohl být tak zábavný. Záporák byl více než slušný. Nechci nad Seagelem úplně lámat hůl. Byla by to škoda.(7.4.2013)

• Ded@M@tes

Po čase jsem si řekl, že bych se mohl podívat na nový film se Segalem. A po zhlédnutí nového filmu musím přiznat, že mi většina Segalovek přijde na stejný brdo. Akce opět nic moc povedené, někdy až přehnané a trapné. To samé boje, příběh nezáživný. Musím říct: víc jsem stejně nečekal. ( Hodnocení: 2/10 )(2.12.2009)

• Wacoslav1

Ale k čertu se vším. Jeff King je režisérská láma jak už dokázal v Kódu smrti i tady zprasil co se dalo. Bitky jsou takřka nekoukatelný, takže po filmařský stránce je to další regulérní sádelnatej odpad, ale... Je to nehorázná prdel tohle je totiž jeden z těch filmů ve kterým si Stevo buduju auru takovýho hardcore drsňáka až je to opravdu regulérní komedie. Některý ty hlášky a situace jsem prostě nestíhal a tak především zato, že jsem se prosmál téměř od začátku až do konce, ale i za to, že se mi tady celkem líbil hlavní záporák (Rusák Jijikine je super i když ve finálním souboji opět nemá nárok) dávám v tomto případě velmi pobavených a značně neobjektivních 40%(22.10.2012)

• Jino

A cenu za největší zbytečnost získává ... film Ruslan a Steven Seagal. Ano, vím Stevene, není to Oscar. Ale aspoň něco, když ne nic. Ano, přesně to jsem chtěl říct ... nic. Nic k tomuto filmu nejde říct, a proto se raději pozdržím poznámek, protože bych musel být sprostý. Jedna hvězda pro Seagalovu neutuchající vášeň v natáčení dalších a dalších blbostí tohoto typu. Doufám v to, že alespoň jednou natočíš něco, co by mělo úroveň tvých slavných filmů, ale asi se toho nedožiju.(14.1.2010)