Jen počkej, zajíci! (TV seriál)

• český

• slovenský

No, počkaj!

Animovaný / Komedie / Rodinný

Sovětský svaz, 1969, 20x10 min

TOHLE JE KULT!!!! :-)(3.12.2003)

Noční můra plicních lékařů nahání nevinného zajíčka se sametovým hláskem. Pár dílů jsem nedávno viděl a jsem nucen sundat růžové brýle nostalgie. Hanba americkým akademikům, kteří nebyli doposud schopni ocenit kvalitu kynologicko-punkové grupy Voříšci cenou Grammy..(8.12.2008)

Jeden z těch mých TOP 10 Večerníčkových seriálů. Kotěnočkin+Rusakov= 100% kult, nejen pro děti ale téměř pro všechny generace! Jedinečné, neopakovatelné, záživné, legrační, nezapomenutelné, s přehledem strčící všechny ty dnešní hemerické hovadiny pro slabomyslné do kapsy ! Navíc podtrženo opravdu skvělou-legendární hudbou..Známé pápápá, papapapá páá nemělo na konci, nebo na začátku chybu.. Pochopitelně jsem vždy fandil zákeřnějšímu vykořisťovateli vlkovi, bohužel neúspěšně.. Jak já jsem vždy toho vychytralého králíka s veselým kukučem proklínal..bože..to snad nebylo ani možné? Nejlepší díly: Tak zajisté ten v tělocvičně poté ten na hřišti s hrochem ten také nebyl vůbec špatný alespoň co se týkalo toho neustálého boření figurek, a také ten na splašeném válci ty byli opravdu "The Best Of" ostatně vlastně jako celý tento moderní post-sovětský seriál stále bavící celé ty dlouhé generace mládežníků a mládežnic..(22.11.2006)

No jo!Vlk s cigárkem v tlamě a v plandavých kalhotech a proti němu zajíček s překrásným kukučem ve slušivých trenýrkách.U scény kdy ho vlk zavře v telefoní budce a zapálí ho jsem jako capart řval hrůzou.(20.7.2003)

Nu pagadi, zajac! Režie Kotěnočkin, výtvarník Rusakov, hudba Krylov. To si pamatuje každý. Kapitalisticky zhýralý vlk v růžové košili s věčně doutnajícím cigárem v tlamě nikdy nemůže porazit socialisticky čestného zajíce.(28.3.2009)