Jen počkej, zajíci! (TV seriál)

• český

• slovenský

No, počkaj!

Animovaný / Komedie / Rodinný

Sovětský svaz, 1969, 20x10 min

Určitě to nejlepší, (no snad po Mrazíkovi), z Ruska.(3.10.2007)

Animák, který starší ročníky znají jako své boty. Mé vzpomínky byly matné, ale rázem znovu ožily. Žádné extra zápletky tu nejsou, pro děti to stačí, jen asi úplně není vhodné ukazovat, jak má vlk neustále v hubě cigárko a kouří, ale mě to nepoznamenalo. Hihi haha. :D(7.7.2016)

Jeden z těch mých TOP 10 Večerníčkových seriálů. Kotěnočkin+Rusakov= 100% kult, nejen pro děti ale téměř pro všechny generace! Jedinečné, neopakovatelné, záživné, legrační, nezapomenutelné, s přehledem strčící všechny ty dnešní hemerické hovadiny pro slabomyslné do kapsy ! Navíc podtrženo opravdu skvělou-legendární hudbou..Známé pápápá, papapapá páá nemělo na konci, nebo na začátku chybu.. Pochopitelně jsem vždy fandil zákeřnějšímu vykořisťovateli vlkovi, bohužel neúspěšně.. Jak já jsem vždy toho vychytralého králíka s veselým kukučem proklínal..bože..to snad nebylo ani možné? Nejlepší díly: Tak zajisté ten v tělocvičně poté ten na hřišti s hrochem ten také nebyl vůbec špatný alespoň co se týkalo toho neustálého boření figurek, a také ten na splašeném válci ty byli opravdu "The Best Of" ostatně vlastně jako celý tento moderní post-sovětský seriál stále bavící celé ty dlouhé generace mládežníků a mládežnic..(22.11.2006)

No byla jsem dítě, ale i tak nic moc...Sověti holt nebyli nejlepší ve všem...(26.1.2009)

Nu pagadi! Nostalgia je nádherná a zákerná zároveň - avšak pri No počkaj, zajac! sa skutočne nepamätám, že by sa mi to niekedy nepáčilo, nudil som sa či som sa pri tom o dušu nesmial. Fakt. Jeden z nesporných prínosov komunizmu pre zvyšok hlúpej, kapitalistickej Európy, ktorá netuší, o čo s prijatím demokracie vlastne prišla... Tento animák zbožňujem. A že som v tej dobe ešte nebol na svete? Ale choďte, však toto sa pomaly ešte aj dnes dá občas vidieť v televízii :-D 100% (a čo ste čakali, krémeše?).(6.3.2014)

• - Vlkovi měl původně propůjčit hlas Vladimír Vysockij, ale sovětské úřady to neschválily. (Kulmon)

• - První díl kresleného seriálu "Jen počkej, zajíci!" měl premiéru 1. ledna 1969. (kapsomut)

• - Slovenská verze byla předabována do verze české. Jedinou úpravou přitom bylo přeložení fráze "No počkaj!". (Zdroj: ČSFD.cz)