Jen počkej, zajíci! (TV seriál)

• český

• slovenský

No, počkaj!

Animovaný / Komedie / Rodinný

Sovětský svaz, 1969, 20x10 min

Noční můra plicních lékařů nahání nevinného zajíčka se sametovým hláskem. Pár dílů jsem nedávno viděl a jsem nucen sundat růžové brýle nostalgie. Hanba americkým akademikům, kteří nebyli doposud schopni ocenit kvalitu kynologicko-punkové grupy Voříšci cenou Grammy..(8.12.2008)

Animák, který starší ročníky znají jako své boty. Mé vzpomínky byly matné, ale rázem znovu ožily. Žádné extra zápletky tu nejsou, pro děti to stačí, jen asi úplně není vhodné ukazovat, jak má vlk neustále v hubě cigárko a kouří, ale mě to nepoznamenalo. Hihi haha. :D(7.7.2016)

Byť je to očividná snaha okopírovat americkou školu, vyšlo to dokonale.(25.7.2011)

Ruské rozprávky... áááá, no to je niečo. A táto je ich vrcholom v každom smere!(21.1.2008)

Zajíci?! Jen počkej! Jeden z nejoblíbenějších kreslených večerníčků a kreslených seriálů vůbec. A nejen seriálů. Leporelo s vlkem a zajícem patří k mým nejstarším vzpomínkám. Přísahám na vlkovy růžové trenýrky, že jsme ho měli v jeslích. Jak se vlk schovává mezi melouny. A jak po Olympijských hrách společně baští ty čokoládové figurky. Kromě titulní ještě nesmrtelné hlášky - "zajíc, zajíc" a další. Můj nejoblíbenější díl je "Pohádková ztráta paměti".(5.11.2010)