Jen počkej, zajíci! (TV seriál)

• český

• slovenský

No, počkaj!

Animovaný / Komedie / Rodinný

Sovětský svaz, 1969, 20x10 min

Zajíci?! Jen počkej! Jeden z nejoblíbenějších kreslených večerníčků a kreslených seriálů vůbec. A nejen seriálů. Leporelo s vlkem a zajícem patří k mým nejstarším vzpomínkám. Přísahám na vlkovy růžové trenýrky, že jsme ho měli v jeslích. Jak se vlk schovává mezi melouny. A jak po Olympijských hrách společně baští ty čokoládové figurky. Kromě titulní ještě nesmrtelné hlášky - "zajíc, zajíc" a další. Můj nejoblíbenější díl je "Pohádková ztráta paměti".(5.11.2010)

už ani Pinďa to nežere(21.6.2010)

Nu, tak málenko pokulhává za svými vzory zo Sajedínych štátof Améríky, takže pět zvjezd by bylo nefér třebas ku Tamů i Džérym. Četýry zvjezdy krásné a bez zrudnutí :-))(14.10.2005)

Klasika všech klasik. Kdo nehoní zajíce jakoby nežil:-)(26.5.2003)

Animák, který starší ročníky znají jako své boty. Mé vzpomínky byly matné, ale rázem znovu ožily. Žádné extra zápletky tu nejsou, pro děti to stačí, jen asi úplně není vhodné ukazovat, jak má vlk neustále v hubě cigárko a kouří, ale mě to nepoznamenalo. Hihi haha. :D(7.7.2016)

• - Autor vlka říká, že výtvarník Svetozar Rusakov se při vytváření kreslených hrdinů inspiroval gaunerem, který ho v roce 1941 předběhl ve frontě na lístky do kina v Novosibirsku. (kapsomut)

• - Seriál sa vyrábal v rokoch 1969-2005 a má 20 dielov. (Addams-SK)

• - Scénu, v ktorej zajac dáva vlkovi v nemocnici kvety, označili vtedajší sovietski kritici za propagáciu homosexuality. (Raccoon.city)