poster

Svět podle Prota

 • USA

  K-PAX

 • Německo

  K-Pax - Alles ist möglich

 • Slovensko

  Svet podľa Prota

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Německo, 2001, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  *****

  Od vzhliadnutia tohto snimku si pisem do kolonky "Miesto narodenia": Planeta K-PAX :D(12.9.2006)

 • POMO
  ***

  Vynikajúci herci, citlivá réžia. Ale čo má preboha znamenať ten scenár? Veď tento film sa zhruba od polovice (prvá hypnóza) vyvíja úplne iným smerom, než aký si spočiatku vytýčil a jeho záver je vyústením námetu, ktorý vo filme v podstate nikdy nezačal! Nehovoriac o tom, že nádeje zo sľubného úvodu a celej prvej polovice sa tým pádom strácajú niekde v čiernej diere medzi Merkurom a Plutom! Bol som na rozpakoch! Strašné kvalitatívne paradoxy!(17.8.2002)

 • Segrestor
  *****

  To je přesně ten film, kde si člověk buď řekne, že to je sci-fi, kde je strašně málo mimozemšťanů, tak strašně málo, že se o nich vlastně jen mluví - anebo, je jeden z nich furt v každým záběru a jen se čeká, kdy konečně odletí na ten jeho slavnej Kejpek. Víc asi nemám, co bych k tom řekl. Ať je to tak či onak, pořád je to pěknej film.(9.2.2013)

 • Malarkey
  ****

  Filmy mě nestačí překvapit. Pořád se totiž objevuje něco, co už je vcelku dlouho na světě, já o tom tolik neslyšel, film neviděl a pak nestačím zírat. Svět podle Prota je výborně promyšlený, ale ve skutečnosti plně lidský film, na které se pokaždé kouká nejlépe. Stačí dobrý nápad, perfektní zpracování a poslední, nejdůležitější ingredienci, geniální herce. A tady se setkají rovnou dva tváří v tvář: Pacient Kevin Spacey a doktor Jeff Bridges.(18.4.2011)

 • Radek99
  *****

  Dokonale mystifikující film stojící na pomezí sci-fi a psychologického dramatu. Velmi chytře napsaný scénář, neboť každá interpretace je možná... A samozřejmě Kevin Spacey na vrcholu své herecké slávy... Podobné filmy: Pozemšťan(19.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace