poster

Svět podle Prota

 • USA

  K-PAX

 • Německo

  K-Pax - Alles ist möglich

 • Slovensko

  Svet podľa Prota

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Německo, 2001, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ****

  Chytrý a moc příjemný film, u kterého potěší absence jakkéhokoliv klišé či kalkulu. Přestože je příběh veskrze postaven na dialozích, udržel mně v napětí po celou dobu, kdy jsem čekal na konečné rozřešení. Divák ocení vyšperkované dialogy, při některých scénách, jako např. v planetáriu, člověka spolehlivě zamrazí. Bezvadný dojem z filmu umocňuje skvělá kamera, hudba no a pochopitelně one-man-show Spaceyeho, o kterém nemá smysl se více rozepisovat.(18.9.2002)

 • Matty
  ****

  Prot je jedním z těch lepších inteligentních psychologických dramat (říznutých sci-fi). 75% Zajímavé komentáře: Jakubisko, galiyosha, wipeout, Bilky, cyright(24.4.2005)

 • Superpero
  ****

  Dobrácký film z blázince okořeněný sci-fi zápletkou. Úvodní zatčení na nádraží sice působilo dost nuceně, ale prostě ho v tom blázinci potřebovali mít co nejdříve :) Kevin Spacey je tam hodně dobrej a dává své postavě potřebnou dávku zajímavosti.(15.2.2015)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Ed Shearmur: 1. Grand Central ,2. Good Morning Bess ,3. Taxi Ride ,4. Constellation Lyra ,5. Bluebird ,6. 4th Of July ,7. Prot Missing ,8. Sarah ,9. New Mexico ,10. Powell's Return ,11. July 27th ,12. Coda,(14.5.2011)

 • Shit
  *****

  Celej film je v podstatě založenej převážně na dialozích a na perfektním scénaři, kterej fakt nemá chybu a po celou dobu filmu diváka přinutí se neustále dívat, ale pořád by to nebylo úplně doladěný. To se povedlo až angažováním Kevina Spaceyho a Jeffa Bridgese, oba dokázali že to jsou páni herci a že dokážou zahrát prakticky cokoliv, hlavně Spacey předved bezchybný výkon, kterej si může zařadit mezi svoje nejlepší.Já jsem byl naprosto spokojenej a ani na chvilku jsem se nenudi, dokonce jsem na to se zaujetím čuměl a to bych od takovýho filmu nečekal. Je to jeden z nejzajímavějších filmů, co jsem poslední dobou viděl.(29.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace