Trávníkář

Lawnmower Man, The

• slovenský

Trávnikár

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

Velká Británie / USA / Japonsko, 1992, 107 min (Director's cut: 140 min)

• Lavran

Laciný film, který je směšný svým scénářem i neumětelským zpracováním. Myšlenka zajímavá, ostatek tupý a k pláči. Efekty je v dnešní době bláhové řešit, pokrok nezastavíš. Když už jsme u té léčby retardovaných - zlatá Růže pro Algernon... 1,5*(22.7.2008)

že dnes triky tohohle filmu působí zastarale? No a? Příběh je pořád dosti dobrý, stejně tak jako film a dnes úsměvné triky na tom nic nezmění(28.8.2012)

Velice zajimavy film. Jenom skoda, ze jsem ho nevidel nekdy v obdobi jeho vzniku. Takhle totiz nektere vizualni efekty pusobí opravdu smesne. Mel jsem velke dilema, zda dat 3* nebo 4*, nakonec s prihlednuti k zajimavosti tematu jsem zvolil hodnoceni vyssi.(2.1.2003)

Dobrá myšlenka, s realizací stále příliš nesouhlasím, takovýto film potřebuje dnešní moderní filmové technologie, pak by to byla pecka.!!!(22.4.2012)

Je pravda, že King se od tohoto snímku distancoval, ale to není důvod ten film odsuzovat. Jeho finální vyůstění je zároveň varováním před počítačovou inverzí.(30.3.2009)