Možná trošku víc postavené na hlavu než je zvykem, ale zatraceně dobré! Nevím jak často hraje Phillip Seymour Hoffman padouchy, ale Davian v jeho podání byl jeden z nejlepších, které jsem kdy viděl. Studená svině co se nebojí ničeho, ale vy se bojíte ji! Paráda ...(28.11.2006)

Po letech, kdy jsem trojku považoval za nejlepší M:I díl, musím svůj postoj trochu přehodnotit. Abramsovo zlidštění Hunta je rozhodně fajn, tempo snímku je ůžasné, stejně jako emocionální náboj a spousta chytrých nápadů (neukázat loupež králiči packy nebo třeba likvidace nálože v hlavě), ale De Palmova jednička má prostě lepší akci a je víc cool. 90%(5.10.2013)

Tohle není nejistý filmový debut, ale nefalšovaná dvouhodinová adrenalinová jízda, která v posledních letech nemá obdoby. Abrams vás hned na začátku chytne za koule, dámy prominou, aby vás na konci nechal totálně odvařené, pravděpodobně s otevřenými ústy, zírat na dojíždějící titulky. V tomhle filmu funguje vše. Od geniálního záporáka až po hláškujícího černocha. Lidem, kteří nevidí, kdy si Abrams dělá prdel a kdy na diváka pomrkává bych doporučoval oční kapky, protože nad slunce jasnější už to asi nikdy více nebude. Zapomeňte na předchozí díly, tohle je oproti nim snímek z jiné dimenze. A pokud někde pracují nadlidé, tak zcela určitě kopou za ILM.(5.5.2006)

J.J.Abrams zobral to lepšie z De Palmu a Wooa a s prehľadom naservíroval podstivý letný blockbuster. Akčný film roka a začínam sa tešiť na štvorku. Ethan rulez!(23.9.2006)

J. J. Abrams je fakt zjev. Včera jsem si znovu pustil Mission Impossible Briana De Palmy a nic proti jeho filmu, je velmi dobrej, ale oproti svému o deset let mladšímu pokračování působí M:I 1 jako tříkolka vedle formule. Tempo našláplé od první minuty, akce úderná, rychle sestříhaná, přesto přehledná, prosta zbytečných zpomalených záběrů, dialogy svižné a efekty podařené. Prostě prvotřídní akce. Nechápu, že mi tenhle film tři roky unikal. Výborná alternativa k Bondovi, Bourneovi a snad i Temnému rytíři. Zápletka mohla bejt důmyslnější, protože jejím rozuzlením může být divák lehce zklamán po tom všem co konci předcházelo, ale ani tak není vůbec špatná. Velmi napínavá a brilantně natočená akční pecka. 90%(11.5.2009)