Viděl jsem dva díly a shlédl přednášku. Podle mého prvního dojmu se jedná o výborný a vtipný seriál, který ovšem kvalit nejlepších britských komediálních seriálů nedosahuje. Každopádně Saunders je naprosto skvělá scénáristka a já se těším na další díly!(1.3.2009)

Patsy a Eddie. Dvojka expertek na cokoliv, hlavně když mají při ruce láhev šampaňskýho:) Patsy je bývalá modelka, která od roku 1978 nejedla....Eddie je tučný, noblesný oslík, který žije jenom z alimentů od svých ex...Jeden z nejlepších britcomů, co jsem měl možnost vidět:))(29.5.2005)

• dezorz

Posledne zablesky kvalitneho - klasickeho sitcomu - v UK TV.(9.10.2007)

• - Tento seriál se v diváckém žebříčku BBC 100 nejlepších britských sitcomů umístil na 17. místě. Šestnácté obsadil Men Behaving Badly (od r. 1992) a na 18. skončil Červený trpaslík (od r. 1988). (Zdroj: listal.com) (ComicBookGuy)

• - V epizodě "Morrocco" je postava jménem Yentob. Alan Yentob byl režisér v BBC. (don corleone)

• - V epizodě "The Last Shout" povzdechne si Patsy Stone "když jsem byla Bond girl". Představitelka Patsy Joanna Lumley skutečně hrála dívku Bonda ve V tajné službě jejího veličenstva (1969). (don corleone)