Největší seriálové zklamání, co jsem zažil. Už dlouhá léta slýchám, že Ab Fab je nejlepší sitcom nejen britský, ale celkově, od mnohých lidí. Však já věděl, proč jsem se mu až doteď vyhýbal. Ústřední dvojka je nesnesitelná, výstřední líná Edina aspoň trochu roztomile a Jennifer Saunders to vynahrazuje svým božím hraním, ale modelka ve výslužbě Patsy je vyloženě na zabití, ne tím dobrým způsobem (narozdíl od takového Jacka z Will & Grace nebo Goba z Arrested Development), a smích, či dokonce pouhé pousmání vyvolané její postavou přichází maximálně jednou za pár dílů. Příběhům i vtipům chybí překvapivé pointy a hlavní cast doplňují až absurdně nevtipné vedlejší postavy (Bubble, prakticky všichni příbuzní s výjimkou matky). Kromě herectví Saunders je jedinou konstantně dobrou věcí oprávněně zahořklá a předčasně vyspělá uštěpačná dcera Saffy, která si pro sebe s přehledem krade každou scénu a každou slovní výměnu, byť jí scénáře nijak zvlášť nenahrávají, a sem tam potěší hvězdná camea. Hodně slabé tři hvězdy, a to předesílám, že jsem dlouholetým fandou dua French/Saunders. Prostě to asi bez té French ani nemohlo být ono.(25.12.2013)

Tak u tohohle chytám záchvaty smíchu snad každou vteřinu.Tohle je naprosto boží komediální záležitost,která nemá obdoby.Ústřední duo hereček hraje jak o život,kvalita vtipů má od prvního dílu pouze vzestupnou tendenci a seriál ani nachvililinku nenudí.Kultovní záležitost,která asi už nikdy nebude překonána.A to nemám moc v lásce anglické seriály.Inu,vyjímka se najde opravdu všude.A ještě jedna připomínka!Jennifer Saunders je geniální.Za to že ten seriál vymyslela a hraje v něm,jí patří můj doživotní dík a obrovská poklona.Smekám!!!(5.8.2009)

Patsy a Eddie. Dvojka expertek na cokoliv, hlavně když mají při ruce láhev šampaňskýho:) Patsy je bývalá modelka, která od roku 1978 nejedla....Eddie je tučný, noblesný oslík, který žije jenom z alimentů od svých ex...Jeden z nejlepších britcomů, co jsem měl možnost vidět:))(29.5.2005)

Chlapi mají útrum......(9.6.2009)

• dezorz

Posledne zablesky kvalitneho - klasickeho sitcomu - v UK TV.(9.10.2007)