Tak u tohohle chytám záchvaty smíchu snad každou vteřinu.Tohle je naprosto boží komediální záležitost,která nemá obdoby.Ústřední duo hereček hraje jak o život,kvalita vtipů má od prvního dílu pouze vzestupnou tendenci a seriál ani nachvililinku nenudí.Kultovní záležitost,která asi už nikdy nebude překonána.A to nemám moc v lásce anglické seriály.Inu,vyjímka se najde opravdu všude.A ještě jedna připomínka!Jennifer Saunders je geniální.Za to že ten seriál vymyslela a hraje v něm,jí patří můj doživotní dík a obrovská poklona.Smekám!!!(5.8.2009)

• dezorz

Posledne zablesky kvalitneho - klasickeho sitcomu - v UK TV.(9.10.2007)

Tento sitcom jsem viděl kdysi dávno na polské TV a málem jsem se potrhal smíchy. Nyní se mi podařilo získat (zatím) 5.řadu a opět jsem se trhal smíchy. Škoda jen, že nemohu nikde sehnat jejich sitcom pod názvem "SAUNDERS and FRENCH! Protože tyto parodie byly excelentní. Například parodie na VETŘELCE, Missery nesmí zemřít, Omen....neměly chybu :-)(22.7.2008)

• - V epizodě "Morrocco" je postava jménem Yentob. Alan Yentob byl režisér v BBC. (don corleone)

• - Všechny hlavní postavy mají jména, který začínají na písmeno J. (don corleone)

• - V epizodě "The Last Shout" povzdechne si Patsy Stone "když jsem byla Bond girl". Představitelka Patsy Joanna Lumley skutečně hrála dívku Bonda ve V tajné službě jejího veličenstva (1969). (don corleone)