• dezorz

Posledne zablesky kvalitneho - klasickeho sitcomu - v UK TV.(9.10.2007)

38 hodnoteni k tomuto skvostu? Niet divu, ze nema sancu dostat sa mezdi nalepsie serialy na CSFD. Pre taketo perly by mali platit nejake vynimky.(22.8.2007)

Tak u tohohle chytám záchvaty smíchu snad každou vteřinu.Tohle je naprosto boží komediální záležitost,která nemá obdoby.Ústřední duo hereček hraje jak o život,kvalita vtipů má od prvního dílu pouze vzestupnou tendenci a seriál ani nachvililinku nenudí.Kultovní záležitost,která asi už nikdy nebude překonána.A to nemám moc v lásce anglické seriály.Inu,vyjímka se najde opravdu všude.A ještě jedna připomínka!Jennifer Saunders je geniální.Za to že ten seriál vymyslela a hraje v něm,jí patří můj doživotní dík a obrovská poklona.Smekám!!!(5.8.2009)

Tento sitcom jsem viděl kdysi dávno na polské TV a málem jsem se potrhal smíchy. Nyní se mi podařilo získat (zatím) 5.řadu a opět jsem se trhal smíchy. Škoda jen, že nemohu nikde sehnat jejich sitcom pod názvem "SAUNDERS and FRENCH! Protože tyto parodie byly excelentní. Například parodie na VETŘELCE, Missery nesmí zemřít, Omen....neměly chybu :-)(22.7.2008)

Chlapi mají útrum......(9.6.2009)

• - V epizodě "The Last Shout" povzdechne si Patsy Stone "když jsem byla Bond girl". Představitelka Patsy Joanna Lumley skutečně hrála dívku Bonda ve V tajné službě jejího veličenstva (1969). (don corleone)

• - V roce 2004 byl tento seriál zařazen TV Guidem do žebříčku "25 nejlepších kultovních pořadů všech dob". (don corleone)

• - Vzniku seriálu dal podnět skeč v pořadu French and Saunders (1987), který se jmenoval "Moderní matka a dcera". (don corleone)