Zítřek nikdy neumírá

• slovenský

Zajtrajšok nikdy nezomiera

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1997, 119 min

Velice příjemná bondovka se skvělým záporákem a akčními scénami.(19.4.2005)

Zabiják Timothy Dalton musel na základě neúspěchu svých bondovek, díky Vám odejít z role agenta 007, aby mohlo vzniknout tohle ?? Tak jako fakt díky, jste zlatíčka. Co hodnit na tomhle pel-mel? Teri Hatcher se mě líbila spíše u tyče ve filmu Tango a Cash . To šikmoočko ani nepočítám jako Bondgirl, je tam v rámci emancipace,aby nakopala chlapům prdele, není nad to aby se i feministky vzrušili , že? Velkolepost děje byl tak velkolepá až ji malinký človíček jako já nepobral. Ta tam bylo jiskření mezi 007 a ženami jako bylo ve Zlatém oku, ještě že tam byli dost dobré akce-- ta motorce byla luxusní. Hlavní padouch /mediální magnát/ --trošku žabař po tom co zde provedl Vladimír Železný z arbitráží, za vydatná pomoci pana Štěpánka z TV rady pro vysílání za asistence ODS a ČSSD a jejich "férové" opoziční smlouvy Tohle měl být ten správný námět na Bonda, ale to je něco tak neskutečného i pro Bonda . Tenhle bondí zítřek já klidně pohřbil. Ten Železného zase zaplatil ze svých daní. Na mediální magnáty platí fakt jedině Bond... James BOND.(31.12.2006)

Dobrá bondovka, které nechybí nic, co k těmhle filmům patří. Navíc musím vyzdvihnout hudbu, která je z těch novodobých bondovek s Brosnanem nejlepší.(29.3.2004)

„Čo to robí?“ – „Svoju prácu.“ Najslabšia bondovka s Pierceom Brosnanom (ZLATÉ OKO, JEDEN SVET NESTAČÍ a DNES NEUMIERAJ). Nevýrazný rutinérsky režisér Roger Spottiswoode (TURNER A HOOCH) nemá šancu zakamuflovať slabý scenár ani slabého titulného zlosyna v podaní nezaujímavého Jonathana Prycea z BRAZILU. Nečudo, že najvýraznejším plusom „hongkonskej“ časti je dlhá akčná scéna naháňačky Harley Davison verzus helikoptéra. Produkcia na ničom nešetrila (viď. tradičný úvod na zahriatie), ale ako celok to bohvieako nefunguje napriek starým známym (Denchová, Salmon, Joe Don Baker). Celá snímka je ako titulná pieseň od Sheryl Croweovej – profesionálne nudná.(5.12.2004)

Tak jak globalizace postupuje, zaplavuje nejen datovou a informační síť, ale i herecké obsazení. Místo ruska a orientu tu ted máme čínskou představitelku, která se mi ze všech agentek líbí nejvíc, protože nestaví na vzhledu, ale na schopnostech a jí jediné jsem sto uvěřit že je, byla a vůbec může být agentkou. A zase jsem si našla oblíbence - toho fešáckého blondýna. Ptám se sama sebe, kam na to chodím.(16.10.2011)