poster

Neumírej sám

 • USA

  Never Die Alone

 • Slovensko

  Neumieraj sám

Thriller / Krimi / Drama / Akční

USA, 2004, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Nejlepší věc je když od filmu nic nečekáte a dostanete velice slušnou a u tohohle filmu se nebojím říct i "áčkovou" zábavu. Celej film je dost ponurej a k tomu dost přispívá i to, že se skoro celej odehrává v noci. Kamera je zajímavá. Herci docela dobrý (stejně je pořád tma, tak nejsou moc vidět). DMX dělá hlavně sveřepý ksichty a ty mu jdou takže se do té role fakt hodí. Další velký klad je jeho nemorálnost, to se mi opravdu zamlouvalo, že to byl vlastně fakt hajzl. Nečekaně dobrej film.(26.2.2006)

 • gudaulin
  ****

  Drsná akční kriminálka z prostředí současného černoškého ghetta, která se formou i obsahem evidentně inspiruje klasickými filmy stylu NOIR ze 40. a 50. let - ať už komentářem hlavního hrdiny, nasvícením a barevným tónováním ( typická je scéna siluety tmavého vozu s krvavě červenými světly ) a zejména syrovou atmosférou prosycenou realisticky pojatým bezohledným násilím. Slušné herecké obsazení, zajímavý soundtrack. Neumírej sám nepředstavuje nějakou filmovou revoluci, není vyjímečný, ale ve svém žánru představuje slušný nadprůměr. Celkový dojem 75 %.(20.1.2008)

 • LaciLC
  ***

  Pekne drsný film s drsným DMXom, ktorý prekvapivo aj celkom dobre hrá. Celý priebeh filmu je pomerne temný, dej je prešpikovaný fajn zvratmi a celé tomu dá bodku zaujímavý záver.***a 1/2(26.5.2007)

 • sharky
  ***

  50% zajímavý pokus o film noir, ale v černoškém prostředí se tomu příliš nedaří. Retrospektiva není moc dobře poskládaná, film působí příliš útržkově.(9.9.2005)

 • monsieurR
  ****

  Další vynikající gangsta film s DMXem. Slušný příběh, dějové zvraty a nigga prostředí na každém kroku. To je co vám tento film může nabídnout.(20.1.2008)

 • DMX

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace