Neumírej sám

Never Die Alone

Neumieraj sám

Thriller / Krimi / Drama / Akční

USA, 2004, 84 min

Další vynikající gangsta film s DMXem. Slušný příběh, dějové zvraty a nigga prostředí na každém kroku. To je co vám tento film může nabídnout.(20.1.2008)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +netradiční příběh v netradičním balení, herci DMX a David Arquette -pomalé tempo, ze začátku film nudí, tedy než se dostanete do příběhu/// Zvláštní film o drogách. Už nebudu brát žádné drogy, tedy ne po tomhle filmu. Je to síla, jak to dokáže člověka během pár měsícu odrovnat. A u krásnejch koček je to vidět obvzlášť. Jenže co byste čekali, když se motáte kolem drogového krále. Rozhodně sedla i role pro Davida Arquetta, který tomu dodal na zajímavosti. No a závěr to celé ještě vylepšuje, takže celkově mírnej naprůměr, ale jednou se to dá zhlédnout, i kvůli té akci./// Celkem 63%///(20.1.2008)

50% zajímavý pokus o film noir, ale v černoškém prostředí se tomu příliš nedaří. Retrospektiva není moc dobře poskládaná, film působí příliš útržkově.(9.9.2005)

• Wacoslav1

Hip hop drsný fucking gangsta! sakra za co jsem dal tu 1*? asi za to, že jsem neumřel nudou jak píše Laco.10%(4.2.2017)

Drsná akční kriminálka z prostředí současného černoškého ghetta, která se formou i obsahem evidentně inspiruje klasickými filmy stylu NOIR ze 40. a 50. let - ať už komentářem hlavního hrdiny, nasvícením a barevným tónováním ( typická je scéna siluety tmavého vozu s krvavě červenými světly ) a zejména syrovou atmosférou prosycenou realisticky pojatým bezohledným násilím. Slušné herecké obsazení, zajímavý soundtrack. Neumírej sám nepředstavuje nějakou filmovou revoluci, není vyjímečný, ale ve svém žánru představuje slušný nadprůměr. Celkový dojem 75 %.(20.1.2008)

• DMX