Flubber - roztržitý profesor

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1997, 93 min

Geniální želé , tančící rosol či levitující sliz , tak nějak se dá popsat Flubber.(24.12.2006)

• Torision

Hodně suchá komédie v čele s tragickým Robinem Williamsem....(18.6.2007)

Místy trochu přehnaná variace na téma roztržitý profesor, ale v rámci takovéhle rodinné komedie se to ztratí. U některých scén jsem se smál jako šílenec, ale napodruhé už to tak nezafunguje...PS: jediný film na kterém jsem byl spolu s bratrem:)(8.4.2003)

• Radyo

Skoro se mi dere na jazyk slovo "trapné", ale zase tak tvrdě bych tento film nesoudil. Robin Williams se sice snaží, ale jaksi nemá šanci zachránit nepříliš duchaplný scénář, takže tento film se opravdu mezi trháky nezařadí. Vlastně bych měl ještě říci, že to místy byla taková zoufalá nuda, až jsem skoro usínal.(17.4.2003)

Milé, klasika VHS / TV. Rodinný film jak má být.(27.8.2008)

• - Robin Williams sa obajvil na place filmu s oholeným obočím. (Mihail123)

• - Mená zlodejov, ktorý robia pre Hoenickera, sú Smith a Wesson, odkaz na veľkú americkú spoločnosť Smith & Wesson vyrábajúcu zbrane. (Mihail123)

• - Efekty boli vytvorené prevažne firmami ILM a Hammerhead Studios. (Mihail123)