Flubber - roztržitý profesor

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1997, 93 min

• Radyo

Skoro se mi dere na jazyk slovo "trapné", ale zase tak tvrdě bych tento film nesoudil. Robin Williams se sice snaží, ale jaksi nemá šanci zachránit nepříliš duchaplný scénář, takže tento film se opravdu mezi trháky nezařadí. Vlastně bych měl ještě říci, že to místy byla taková zoufalá nuda, až jsem skoro usínal.(17.4.2003)

Trochu bláznivá, ale fajn komédia a skvelý herecký výkon Robina Williamsa, ktorému proste tieto role sedia. Zaujímavé, vtipné, nie veľmi pôsobivá zápletka, ale celkovo príjemný dej aj spád. Problémom je však niečo iné. Veľa situácií, ktoré mnoho detí rozosmejú, ale bohužiaľ, pre nás starších divákov to naozaj už nieje to pravé. Videl som to tiež, keď som bol malý, ale aj po rokoch viem, že takéto filmy už u väčšiny nebodujú.(19.1.2015)

• LiVentura

Roztomilá blbůstka s klasikem Williamsem...(5.4.2011)

• Pohrobek

Typická moderní americká rodinná komedie se slabým Williamsem, který kazí další krásný klasický film. Originál Roztržitý profesor však rozhodně doporučuji.(11.9.2005)

Taky bych si přál takového roztomilého Flubbříka :) Pěkná rodinná komedie ..(21.5.2009)