poster

Velký táta

 • USA

  Big Daddy

 • Slovensko

  Veľký tato

Komedie / Drama

USA, 1999, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  ***

  Konec je příšerný, hrozně přeslazeně americký a srazí kvalitu celého filmu tak o 50%, ale na druhou stranu musím říct, že mě tenhle film fakt dost překvapil. Vtipy tam byly docela dobré a hodně jsem se u toho zasmála. Kvůli tomu konci ale nejdu na víc jak na 3*. A klokaní písnička je nejlepší.(26.10.2014)

 • ivishka
  ***

  Jeden z mála filmů, které se mi s Adamem Sandlerem líbí - totiž on není špatný herec, ale hodně často se objevuje ve filmech, které jsou tolik melancholické až z nich teče karamel nebo tolik nevtipné, že se vám chce brečet. Velkou záhadou pro mě je jak je možné, že chlápek na mizině bez práce má pořád svůj byt a peníze na jídlo nebo sedánky někde po barech a ještě na to aby uživil a oblíkl děcko. Někdy jsem se docela zasmála a jindy mi to přišlo až příliš přehnané například u soudu. Zase to končí typickou love forever, ale nemůžete to snímku zazlívat, protože tím nikomu neškodí a pokud je venku sychravo a vy se skutečně nudíte pak není nic lepšího než koukat na podobné filmy.(29.12.2012)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Teddy Castellucci: 1. "Sweet Child O' Mine" by Sheryl Crow (a Guns N' Roses cover) ,2. "When I Grow Up" by Garbage ,3. "Peace Out" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,4. "Just Like This" by Limp Bizkit ,5. "Only Love Can Break Your Heart" by Everlast ,6. "Ga Ga" by Melanie C ,7. "What Is Life" by George Harrison, covered in movie by Shawn Mullins ,8. "The Kiss" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,9. "Instant Pleasure" by Rufus Wainwright ,10. "Ooh La La" by Wise Guys ,11. "Sid" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,12. "If I Can't Have You" by Yvonne Elliman ,13. "Smelly Kid" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,14. "Passing Me By" by The Pharcyde (a sound clip from a scene in the movie) ,15. "Rush" by Big Audio Dynamite ,16. "Hooters" by Allen Covert (a sound clip from a scene in the movie) ,17. "Babe" by Styx ,18. "Overtime" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,19. "The Kangaroo Song" by Tim Herlihy (made specifically for the movie),(6.5.2011)

 • dr.horrible
  ***

  3* so šedým zákalom a prižmúrenými očami.Sandlerove morálne ponaučenia vo mne niekedy vážne evokujú pocit,že pozerám "Step by step".A ešte nechápem,ako sa mu vždy podarí ukecať tak dobrého herca akým je Steve Buscemi,aby sa v jeho filmoch pitvoril,strapňoval a ponižoval.A aby tam vôbec hral(22.1.2012)

 • Lynn
  ***

  Takových filmů jako je Velký táta už vzniklo mnoho (Tři muži a nemluvně, Baby Boom...), ale ty byly vždycky podařenější a hlavně vtipnější...Škoda...(4.7.2004)

 • - Film se měl původně jmenovat Guy gets kid, v češtině Chlápek dostane dítě. (kosticka7)

 • - Film, který Sonny a Julian sledují, je Mladý Frankenstein (1974). (HappySmile)

 • - Manželka Adama Sandlera Jackie Sandler (Jackie Titone) si zde zahrála číšnici v baru. Je to první film, kde se objevila se svým manželem. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace