Velký táta

Big Daddy

Veľký tato

Komedie / Drama

USA, 1999, 93 min

Adam Sandler alias Sonny dostane do rukou miniaturního človíčka, o kterého se musí na pár dní postarat a brzy mezi nimi vznikne pouto, které se nedá rozbít ani dědulou z úřadu. Kaluže moči jsou tu na denním pořádku a i když se zdá, že všechno dokážou vyřešit kusy papíru, tak se tu najde čas i na vážnější notu, které nekazí ba naopak dotváří příjemný dojem z filmu.(7.3.2014)

• Dale

Tento film sa dal pozerať až pokým nedošlo na frašku na súde, po ktorej som musel tuho uvažovať, či tomu dať * alebo **.(14.8.2003)

Skvělý mix nekonevenčních vtipů, místy dojemných okamžiků a kouzelného Sandlera, který se do téhle role výborně hodil. Dlouho jsem se takhle nenasmál...(28.12.2009)

• nash.

Takový hodně slabý sandlerovsko-hollywoodský Kolja.(2.8.2011)

Jedna z mých nejoblíbenějších Sandlerovek. A jak už to v jeho filmech bývá, doprovází jej opět vypečený OST. Nejlepší je samozřejmě scéna, kdy se malej "Frankenstein" chlubí, jak umí natáhnout a zase zatáhnout kemra :-))(8.7.2012)