Velký táta

Big Daddy

Veľký tato

Komedie / Drama

USA, 1999, 93 min

Ten klučina je to nejsladší stvoření jaký jsem kdy viděla, o Sandlerovi tohle ale bohužel říct nemůžu. 55%(3.4.2013)

Už som si zvykol že Sandlerovki majú prízemný humor ale tento počin nemá skoro nič a tobôž príbeh, cameo Buscemiho skoro nevyužité a srandy si tu neužijete skoro vôbec, plus morálne ponaučenie vyplývajúce s príbehu je úplne prehrávajúce a nechápem ako sa z takej zbytočnej nekomickej tuctovky mohol stať v USA taký hit, že by Sandler bol až taký reklamný ťahúň? ║Rozpočet $34,2miliónaTržby USA $163,479,795Tržby Celosvetovo $234,801,895(23.2.2008)

"Styx byli jedna z nejlepších amerických rockových skupin. Měli jen špatnou pověst, protože většina kritiků jsou cyničtí pitomci." Filmu, který jen tak mimochodem intenzivně propaguje moji oblíbenou kapelu (jsem fanouškem od roku 1982), prostě nemůžu dát nízké hodnocení. Jinak je to občas trapné, sem tam příjemné, někdy téměř vtipné, místy nechutné a většinou dojemné. A asi dvě minuty v tom hraje Steve Buscemi. [Poznámka na okraj: Kristy "ta špatná Buffy" Swanson je fakt kočka.](22.5.2015)

jeden z těch lepších sandlerovských snímků...(27.1.2008)

• AngelAngie

Škoda špatného zpracování, film měl velmi zajímavý námět.(28.5.2008)

• - Film, který Sonny a Julian sledují, je Mladý Frankenstein (1974). (HappySmile)

• - Adam Sandler získal za roli v tomto filmu cenu Razzie 1999 v kategorii Nejhorší herec. (Terva)

• - Jedná se již o čtrnáctou spolupráci mezi Adamem Sandlerem a Allenem Covertem. (KucC)