Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Vladimír Drha

Jan Lekeš

Josef Spitzer

Milá pohádka s humorem i nadsázkou i trochou těch kouzel o "výchově rozmazlánka".(31.1.2010)

Pohádka, která vůbec není pro děti, sice nedosahuje svým vtipem kvalit Nekudovy Hloupé pohádky, ale nestydatě jí konkuruje.(11.11.2013)

Neuvěřitelné překvapení v podání nízkorozpočtové tv produkce. Nemyslím, že by děti sofistikovaný humor příliš ocenily, naopak - dospělý a alespoň trochu chápavý divák si rozhodně přijde na své. Pro ilustraci: "...Důvěřuj, ale prověřuj..říkali to ti mudrci z východu..."(1.2.2010)

To je taková sranda, že když to chvilku sranda nebyla, tak jsem byl skoro uraženej, že to není sranda furt. Výborná věc.(8.10.2013)

Petr Nárožný je jeden z nejlepších králů naší televize. Vzor degeneráta. Velice osvěžující přístup k této figuře. "Tvůj děd byl blázen." "Neyl. Měl jenom trvalé potíže s hlavou."(23.3.2009)