poster

Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Režie:

Vladimír Drha

Scénář:

Jan Lekeš

Hudba:

Josef Spitzer
(další profese)
 • rikitiki
  ****

  "´To byla jen taková hezká vzpomínka na dětství a na mor."(19.8.2012)

 • 6thSun
  ****

  Tradčině rozjančený (ale opět neodolatelně vtipný) výkon Nárožného mírní klidný projev Brejchové, což vytváří velmi zajímavý kontrast. Příjemná (polo)crazy pohádka.(14.8.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "To byl ale hloupý nápad. Ani nevím koho to napadlo." Královské plány jsou už zkrátka takové, takže princ Hektor si loknul nápoje zodpovědnosti a už je to tady. Penze se nekoná a místo toho nastupují královské mise v přestrojení mezi prostý lid, královské porady o půl šesté ráno a samozřejmě počítání králíků. To je vynikající rozjezd pohádky, kterou svými hláškami neustále osvěžuje král Nárožný a já se přiznám, že jsem se pobavil mnohem hlasitěji, než etiketa našeho království připouští.(13.1.2016)

 • InJo
  ****

  Komediální génius Petr Nárožný ze sebe excelentním způsobem sype jednu skvělou hlášku za druhou v navýsost příjemné a opravdu vtipné televizní pohádce. A to tvrdí člověk, který téměř všechny české (nejenom) televizní pohádky považuje za otravně studiové, neúnosně škrobené a k nepřežití nudné. 70 %(31.1.2010)

 • argenson
  ****

  To je taková sranda, že když to chvilku sranda nebyla, tak jsem byl skoro uraženej, že to není sranda furt. Výborná věc.(8.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace