poster

Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Režie:

Vladimír Drha

Scénář:

Jan Lekeš

Hudba:

Josef Spitzer
(další profese)
 • argenson
  ****

  To je taková sranda, že když to chvilku sranda nebyla, tak jsem byl skoro uraženej, že to není sranda furt. Výborná věc.(8.10.2013)

 • flanker.27
  *****

  Vtipná pohádka s perfektním Petrem Nárožným a roztomilou Nelou Boudovou, které to neobyčejně sluší. Navíc lásku s Ondřejem Vetchým jim lze opravdu věřit. "Trocha špiritusu. Chtěl jsem si do toho naložit čmeláka a pozorovat ho."(12.8.2007)

 • LiVentura
  ****

  Milá pohádka s humorem i nadsázkou i trochou těch kouzel o "výchově rozmazlánka".(31.1.2010)

 • stub
  ****

  Neuvěřitelné překvapení v podání nízkorozpočtové tv produkce. Nemyslím, že by děti sofistikovaný humor příliš ocenily, naopak - dospělý a alespoň trochu chápavý divák si rozhodně přijde na své. Pro ilustraci: "...Důvěřuj, ale prověřuj..říkali to ti mudrci z východu..."(1.2.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "To byl ale hloupý nápad. Ani nevím koho to napadlo." Královské plány jsou už zkrátka takové, takže princ Hektor si loknul nápoje zodpovědnosti a už je to tady. Penze se nekoná a místo toho nastupují královské mise v přestrojení mezi prostý lid, královské porady o půl šesté ráno a samozřejmě počítání králíků. To je vynikající rozjezd pohádky, kterou svými hláškami neustále osvěžuje král Nárožný a já se přiznám, že jsem se pobavil mnohem hlasitěji, než etiketa našeho království připouští.(13.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace