poster

Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Režie:

Vladimír Drha

Scénář:

Jan Lekeš

Hudba:

Josef Spitzer
(další profese)
 • LiVentura
  ****

  Milá pohádka s humorem i nadsázkou i trochou těch kouzel o "výchově rozmazlánka".(31.1.2010)

 • Terva
  ***

  Pohádky umíme a tahle se povedla. Nela je skvela.(26.3.2014)

 • 6thSun
  ****

  Tradčině rozjančený (ale opět neodolatelně vtipný) výkon Nárožného mírní klidný projev Brejchové, což vytváří velmi zajímavý kontrast. Příjemná (polo)crazy pohádka.(14.8.2010)

 • honajz
  **

  To je tak přehnaně vtipné, až to na tu přehnanou vtipnost dojíždí. Občas se člověk zasměje, ale častěji je to až nepříjemně střelené, fóry jsou zde pro fóry, a ne aby pobavily, a některé vtípky jsou už tak nějak zbytečně a navíc (např. čichací sůl nad zlato. Navíc je to zdlouhavé - půl hodiny se hraje o to, jestli princ vypije lektvar, a když ho vypije, tak aby zas nebyl zodpovědný. Vetchý navíc chvílemi tak těžce přehrává, až vypadá spíše jako dementní synek s roztroušenou sklerózou, a ani čarodějnice by se do takového pitomečka hihňavého nezamilovala. Ale jak říkám, pár vtipů je povedených, jenže na tu stopáž je jich málo, více je těch nepovedených až trapných.(8.9.2015)

 • Tommassi3
  ****

  "A kdo to zařídí ??" - "No ty !! Za co tě platím ??" - "Ale vždyť vy mě vůbec neplatíte !!" - "Ale já vim, ne ?! To se jen tak řiká, to je jen taková fráze !!" ;)(22.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace