poster

Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Režie:

Vladimír Drha

Scénář:

Jan Lekeš

Hudba:

Josef Spitzer
(další profese)
 • Snorlax
  ****

  Pohádka, která vůbec není pro děti, sice nedosahuje svým vtipem kvalit Nekudovy Hloupé pohádky, ale nestydatě jí konkuruje.(11.11.2013)

 • LiVentura
  ****

  Milá pohádka s humorem i nadsázkou i trochou těch kouzel o "výchově rozmazlánka".(31.1.2010)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Zmatený, lehce degenerovaný král chce, aby to syn dotáhl dál než on sám, k tomu je ale třeba, aby synek začal být zodpovědný. Čarodějka, která si sama odčarovala paměť, vyučená u čarodějky, která se definitivně sama zaklela v kočku, je jistě nejlepším možným řešením, tedy ne ona, ale lektvar, který princi uvařila, on chudák (no opravdu pitoma, celý tatínek) myslel, že na nechutenství. A princ se i zodpovědně zamiluje a vlastně jediné, co se nepodaří je, že králi není umožněno sledovat čmeláka ve špiritusu.(28.9.2011)

 • Ištván87
  *****

  Petr Nárožný je jeden z nejlepších králů naší televize. Vzor degeneráta. Velice osvěžující přístup k této figuře. "Tvůj děd byl blázen." "Neyl. Měl jenom trvalé potíže s hlavou."(23.3.2009)

 • Tommassi3
  ****

  "A kdo to zařídí ??" - "No ty !! Za co tě platím ??" - "Ale vždyť vy mě vůbec neplatíte !!" - "Ale já vim, ne ?! To se jen tak řiká, to je jen taková fráze !!" ;)(22.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace