Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Vladimír Drha

Jan Lekeš

Josef Spitzer

Milá pohádka s humorem i nadsázkou i trochou těch kouzel o "výchově rozmazlánka".(31.1.2010)

"A kdo to zařídí ??" - "No ty !! Za co tě platím ??" - "Ale vždyť vy mě vůbec neplatíte !!" - "Ale já vim, ne ?! To se jen tak řiká, to je jen taková fráze !!" ;)(22.3.2014)

Pohádky umíme a tahle se povedla. Nela je skvela.(26.3.2014)

To je taková sranda, že když to chvilku sranda nebyla, tak jsem byl skoro uraženej, že to není sranda furt. Výborná věc.(8.10.2013)

"To byl ale hloupý nápad. Ani nevím koho to napadlo." Královské plány jsou už zkrátka takové, takže princ Hektor si loknul nápoje zodpovědnosti a už je to tady. Penze se nekoná a místo toho nastupují královské mise v přestrojení mezi prostý lid, královské porady o půl šesté ráno a samozřejmě počítání králíků. To je vynikající rozjezd pohádky, kterou svými hláškami neustále osvěžuje král Nárožný a já se přiznám, že jsem se pobavil mnohem hlasitěji, než etiketa našeho království připouští.(13.1.2016)