Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Vladimír Drha

Jan Lekeš

Josef Spitzer

Petr Nárožný na začátku vyděsil i mě. Já jsem nečekala, že tak zařve. Filmaři ho museli mít ve velké oblibě, protože hrál nejrůznější krále jako na běžícím pásu. Jen jeho partnerky se samozřejmě střídaly. Princ Hektor se na vládnutí opravdu moc nehodil. Ani se nedivím jeho královskému otci, že měl ze syna těžkou hlavu. To by měl asi každý rodič. Při jedné scéně se mi stalo, že jsem místo Nely Boudové viděla Juli Roberts. To byla asi halucinace a prostě se mi hlas Nely Boudové spojil s touto herečkou.(31.8.2011)

Pohádky umíme a tahle se povedla. Nela je skvela.(26.3.2014)

Komediální génius Petr Nárožný ze sebe excelentním způsobem sype jednu skvělou hlášku za druhou v navýsost příjemné a opravdu vtipné televizní pohádce. A to tvrdí člověk, který téměř všechny české (nejenom) televizní pohádky považuje za otravně studiové, neúnosně škrobené a k nepřežití nudné. 70 %(31.1.2010)

Milá pohádka s humorem i nadsázkou i trochou těch kouzel o "výchově rozmazlánka".(31.1.2010)

Tradčině rozjančený (ale opět neodolatelně vtipný) výkon Nárožného mírní klidný projev Brejchové, což vytváří velmi zajímavý kontrast. Příjemná (polo)crazy pohádka.(14.8.2010)