poster

Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Režie:

Vladimír Drha

Scénář:

Jan Lekeš

Hudba:

Josef Spitzer
(další profese)
 • Tommassi3
  ****

  "A kdo to zařídí ??" - "No ty !! Za co tě platím ??" - "Ale vždyť vy mě vůbec neplatíte !!" - "Ale já vim, ne ?! To se jen tak řiká, to je jen taková fráze !!" ;)(22.3.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "To byl ale hloupý nápad. Ani nevím koho to napadlo." Královské plány jsou už zkrátka takové, takže princ Hektor si loknul nápoje zodpovědnosti a už je to tady. Penze se nekoná a místo toho nastupují královské mise v přestrojení mezi prostý lid, královské porady o půl šesté ráno a samozřejmě počítání králíků. To je vynikající rozjezd pohádky, kterou svými hláškami neustále osvěžuje král Nárožný a já se přiznám, že jsem se pobavil mnohem hlasitěji, než etiketa našeho království připouští.(13.1.2016)

 • Snorlax
  ****

  Pohádka, která vůbec není pro děti, sice nedosahuje svým vtipem kvalit Nekudovy Hloupé pohádky, ale nestydatě jí konkuruje.(11.11.2013)

 • UncleG
  *****

  Pohádka o trošku přestárlém "mladém" princi, který je často k zemi sražen tíživým přívalem vladařské zodpovědnosti. Naštěstí trochu přestárlá "mladá" čarodějka dokáže namíchat ten správný lektvar, aby prince zbavila duševní poruchy a navíc získala jeho srdce. Společně s trůnem. To už se rozumí tak nějak samo sebou. Tahle studiová komedie obsahuje extrémně vtipné hlody, Ondru Vetchýho v klasické formě a navíc sexy čarodějnici. Co víc si přát? Snad jenom kočku na ledviny...(10.2.2016)

 • Ištván87
  *****

  Petr Nárožný je jeden z nejlepších králů naší televize. Vzor degeneráta. Velice osvěžující přístup k této figuře. "Tvůj děd byl blázen." "Neyl. Měl jenom trvalé potíže s hlavou."(23.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace