poster

Čarodějné námluvy (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1997, 75 min

Režie:

Vladimír Drha

Scénář:

Jan Lekeš

Hudba:

Josef Spitzer
(další profese)
 • Oskar
  *****

  Brilantní pohádková komedie, která se úspěšně vyhýbá jakýmkoli klišé studiových pohádek a nabízí herecký koncert Petra Nárožného jako roztomilého krále. Nic nelze vytknout ani zbytku obsazení. Všichni hrají s chutí a budete-li se dívat pozorně, všimnete si, že v jednom dialogu o čmelákovi v lihu jistě chybělo málo, aby se herci odbourali. Je to fakt vidět, když se soustředíte.(2.5.2003)

 • flanker.27
  *****

  Vtipná pohádka s perfektním Petrem Nárožným a roztomilou Nelou Boudovou, které to neobyčejně sluší. Navíc lásku s Ondřejem Vetchým jim lze opravdu věřit. "Trocha špiritusu. Chtěl jsem si do toho naložit čmeláka a pozorovat ho."(12.8.2007)

 • rikitiki
  ****

  "´To byla jen taková hezká vzpomínka na dětství a na mor."(19.8.2012)

 • UncleG
  *****

  Pohádka o trošku přestárlém "mladém" princi, který je často k zemi sražen tíživým přívalem vladařské zodpovědnosti. Naštěstí trochu přestárlá "mladá" čarodějka dokáže namíchat ten správný lektvar, aby prince zbavila duševní poruchy a navíc získala jeho srdce. Společně s trůnem. To už se rozumí tak nějak samo sebou. Tahle studiová komedie obsahuje extrémně vtipné hlody, Ondru Vetchýho v klasické formě a navíc sexy čarodějnici. Co víc si přát? Snad jenom kočku na ledviny...(10.2.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "To byl ale hloupý nápad. Ani nevím koho to napadlo." Královské plány jsou už zkrátka takové, takže princ Hektor si loknul nápoje zodpovědnosti a už je to tady. Penze se nekoná a místo toho nastupují královské mise v přestrojení mezi prostý lid, královské porady o půl šesté ráno a samozřejmě počítání králíků. To je vynikající rozjezd pohádky, kterou svými hláškami neustále osvěžuje král Nárožný a já se přiznám, že jsem se pobavil mnohem hlasitěji, než etiketa našeho království připouští.(13.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace