poster

Příšerky s.r.o.

 • USA

  Monsters, Inc.

 • Slovensko

  Monsters, a.s.

Animovaný / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 2001, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  *****

  Moc krásná animovaná komedie :-) vtipná a milá(2.8.2012)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Randy Newman: 1. If I Didn't Have You ,2. Monsters, Inc. ,3. School ,4. Walk To Work ,5. Sulley And Mike ,6. Randall Appears ,7. Enter The Heroes ,8. The Scare Floor ,9. Oh, Celia! ,10. Boo's Adventures In Monstropolis ,11. Boo's Tired ,12. Putting Boo Back ,13. Boo Escapes ,14. Celia's Mad ,15. Boo Is A Cube ,16. Mike's In Trouble ,17. The Scream Extractor ,18. Sulley Scares Boo ,19. Exile ,20. Randall's Attack ,21. The Ride Of The Doors ,22. Waternoose Is Waiting ,23. Boo's Going Home ,24. Kitty ,25. If I Didn't Have You,(14.5.2011)

 • CheGuevara
  *****

  O něco dětinštější, ale o to více upřímnější k samotnému divákovi. Nesnaží se totiž diváka zahrnout hromadou popkulturních narážek a dvojsmyslů, aby zakryl svůj chatrný příběh vycucaný z prstu, což s přehledem zvládnul Shrek 2 (Je na posouzení, zda-li je to tolik na obtíž). Právě naopak Příšerky nabízejí fantastický pohled do ještě fantastičtějšího světa, který vyvolává dokonalou iluzi, že by klidně i takto fungovat mohl. Tvůrčímu týmu se podařilo stvořit nádherně sevřený příběh, který hýří nápady, a je opojné se nechat unášet jejich fantazií do univers, kde se ze strašení stal výnosný podnik a příšerky chodí do práce jako do fabriky. Je to jeden krásný sen s velkou láskou převedený na plátno.(16.10.2007)

 • Radyo
  ****

  Milý příběh s naprosto geniální animací, v níž má své nejčetnější místo postavička Sullyho. Příběh je přednostně určen dětem, ale dokáže zaujmout i dospělé, byť tentokrát neoplývá "dospěláckými" hláškami. Mě osobně nejvíce zaujala postavička Mika Wazowskiho, která se velmi líbila i mé čtyřleté neteři, a ta si ji od shlédnutí filmu stále kreslí. :)(14.12.2003)

 • TeeAge
  ****

  Aj naviackrát zábavné príšerky s výbornou animáciou a gradáciou jednotlivých scén, ktoré obsahujú nielen digitálne emócie.(11.10.2010)

 • - V závěrečných titulcích se mezi herci také objeví děti, jejichž křiky byly použity ve filmu. (Mr.Critic)

 • - Bill Crystal bol oslovený aj k filmu Toy Story (1995), v ktorom mu bola ponúknutá možnosť dabovať Buzz Lightyeara, ktorú odmietol. Potom čo uvidel film svoje rozhodnutie ľutoval, a keď bol oslovený dabovať Mikea, okamžite ponuku prijal. (Greenpeacak)

 • - Ve filmu jsou v jednom z pokojů stejné plakáty, jako má v Toy Story Andy ve svém pokoji. (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace