Příšerky s.r.o.

Monsters, Inc.

Monsters, a.s.

Animovaný / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 2001, 90 min

Rozpočet $115miliónov Tržby Celosvetovo $525,366,597(23.9.2006)

Další dobrej animák od Pixaru, kterej stojí hlavně na výborným nápadu se strašícíma příšerama, ale podle mě je trošku přeceňovanej, Pixar má na svým kontě daleko lepší kousky, tohle patří k takovýmu nadprůměru. Třeba mně osobně moc nebraly ty postavy, až na Sulleyho mě žádná nějak extra nezaujala a nebavila(30.12.2008)

Další masterpiece od PIXARů, u kterého jsem se bavil ještě víc, než u tolik přeceňovaného Shreka. Skvělá animace, originální a vtipný příběh a do toho všeho hlasy Stevea Buscemiho a Johna Goodmana.(28.9.2003)

Postavička Randalla Boggse je luxusně animačně vypiplaná a tak nechutně zlodušsky zkažená, že ji člověk musí milovat ;-) Teda aspoň já - tak konečně mám v profilu "tvář".(23.1.2009)

Na Pixar překvapivě dětinské; chybí tu ten dospělácký element, který by to povyšoval z výtečné dětské podívané na rodinnou zábavu.(17.4.2005)