poster

Příšerky s.r.o.

 • USA

  Monsters, Inc.

 • Slovensko

  Monsters, a.s.

Animovaný / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 2001, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  ****

  Klasický Pixar, klasicky klasický příběh zasazený do neklasického prostředí - v tomto případě mezi strašidelný svět příšer! No, zas tak strašidelné to není, jelikož ony příšery jsou jaksi mile animované a víc než slizce působí většinou plyšově. Nám odrostleším může být trochu líto, že se Pixar tentokrát zaměřil opravdu především na své mladší diváky, ale i tak si určitě odnesete z projekce zážitek, už jenom kvůli obvyklé přehršli nápadů, které pro nás hodní pixarští tvůrci přichystali (elektrické spotřebiče příšerek fungují na dětský jekot, který se musí strašením "těžit", příšerky jsou z malých dětí k smrti vyděšené apod.) 70%(20.11.2006)

 • lesumir
  *****

  Dětinsky úžasný animák, Pixar je snad jediný, který dovede vtisknout animacím emoce, protože jsem Příšerky opravdu ale opravdu prožíval :)) Výborný scénář plný vtipných hlášek určený hlavně mladším, ale i starší si v tom budou libovat jako já. Mike Wazowski je mojí nejoblíbenější postavičkou!! Kam se hrabe ta zelená obluda Shrek a další slaboučké odvary.(5.5.2008)

 • 3DD!3
  *****

  Okouzlující animák se skvělým příběhem a skvělou animací. PŘÍŠERKY S.R.O. jsou sice určeny výhradně pro děti, ale o to jsou kouzelnější a legračnější než například místy zbytečně přestřelený SHREK. Celý nápad s dveřmi považuji za geniální a závěrečná honička "mezi světy" má dokonalý spád a je úchvatně udělaná. Nejsympatičtější postavičkou celé příšerkovské říše je pak jednoznačně Mike "Kuliočko" Wazowski, který se pro mě stal jakýmsi symbolem dobré zábavy.(9.11.2006)

 • ripo
  *****

  Vymakané animácie nad ktorými mi rozum stál. Skvelá zábavka pre celú rodinu.(4.10.2003)

 • DaViD´82
  ***

  Na Pixar překvapivě dětinské; chybí tu ten dospělácký element, který by to povyšoval z výtečné dětské podívané na rodinnou zábavu.(17.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace