Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  *****

  Monsters, Inc. patří mezi mé nejoblíbenější animované filmy a rozhodně to nedokáže pokazit ani ta mala chyba v českém názvu. Dokonce ani těch několik nelogických situací, kterými nás snímek začne ihned po svém začátku neúprosně bombardovat, mě nijak zvláště nevytáčelo, jen jsem se plně věnoval barvitému příběhu a nervózně očekával jak to půjde dál... Už v Toy Story se ukázalo, že lze natočit celovečerní animovaný film, který si na sebe dokonce dokáže i vydělat, nesmí však postrádat jisté ingredience, vtip, originální, ale zároveň jednoduchý příběh a hlavně veliké množství hrdinů, kteří musí umět zaujmout už svým vzhledem. A všechny tyto aspekty Příšerky pouze potvrzují.Příšerky s.r.o. dokáží zaujmout hned od svého začátku, kdy vkročíme do již rozehraného příběhu, tvůrci se nijak nepozastavují nad nudným vysvětlováním, ale rychle pokračují dál, neboť vše potřebné se dozvíme z jednotlivých částí filmu samotného. Když jsme se již pomocí skvělé zvládnutého příběhu seznámili jak s hlavními hrdiny, tak i s tím jak probíhá život v sympatickém městečku Monstropolis, můžeme rychle pokračovat dál. V příběhu samotném nejsou žádné trhliny, pořád se něco děje a divák tak nemám moc příležitostí, kdy by se mohl věnovat něčemu jinému, než snímku samotnému, přesto nám však zůstává mnoho věcí utajeno. Až v samotném závěru, kdy se nečekaně dozvíme kdo stojí za zločinným komplotem v organizaci a seznámíme se s 001, dokážeme docenit kvality, které z tohoto audiovizuálního díla pramení, a to ještě nemluvím o tom dojemném posledním záběru. Příšerky s.r.o. jsou příjemným mixem zábavy a kvalitní filmové podívané, která nepobaví jen dětí, ale sahá do mnohem širších vrstev. Opravdu povedené...(24.3.2006)

 • D.Moore
  *****

  Ten konec je obzvlášť nádherný... Jediný pohled do jedné digitální chlupaté tváře, jedno slůvko... A co to s člověkem a jeho slznými kanálky udělá. Díky, Pixar.(6.9.2009)

 • movie
  ****

  Závěr?Absolutní zklamání!Až moc americké!(25.8.2002)

 • Falko
  ****

  Dlho som zvazoval, ci dam tomuto filmu 3 alebo 4 hviezdicky, ale rozhodol som sa pre 4, kedze posledna tretina filmu ma k tomu donutila. Film ma celkom zaujimavu a originalnu zapletku, ale zdal sa mi byt az prilis detsky na rozdiel od Doby ladovej alebo Shreka, ktore mam zatial najradsej. Pre male deti je to ale vynikajuca animovana komedia.(27.8.2007)

 • DaViD´82
  ***

  Na Pixar překvapivě dětinské; chybí tu ten dospělácký element, který by to povyšoval z výtečné dětské podívané na rodinnou zábavu.(17.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace