Mr. Deeds - Náhodný milionář

Pán Deeds

Pán Deeds - Náhodný milionár

Komedie / Romantický

USA, 2002, 96 min

Naprosto ultimatni komedie, kterou srazi jen zbytecne dojemnej zaver. Pribeh je docela v pohode, ale o ten tu tak nejde, jde tu o vtipky a tentokrat tu jsou prakticky neustale a vetsinou hodne brutalni. Navic Sandler s priblblym vyrazem a omrzlou nohou je fakt hodne dobrej a i ostatni stoji za pozornost, hlavne uchylnej John Turturro a neskutecne brutalne nalicenej Steve Buscemi. Skoro celou dobu sem se smal, takze primhourim oci za ten zaver a dam plny hodnoceni.(7.4.2008)

Naprůměrná pohodová komedie, taková lepší klasika Adama Sandlera. Nuda možná jen někdy, ale jinak film celkem dobře vyplnění. 70%(8.5.2006)

Humor Adamaa Sandlera je násilný a nie veľmi vtipný, tento film je však aspoň trochu svetlou výnimkou. Naho ho ťahá hlavne John Torturro a epizódny John McEnroe.(30.6.2004)

• tron

"Slečna, netušil som, že ste akcionárka!" - "Je toho evidentne viac, čo netušíte, napríklad ako si vytrhať obočie." Mám rád Adama Sandlera a nechápem, ako sa niekomu nemôže páčiť len z princípu. O jeho IQ nič neviem a nie som s ním v rodinnom vzťahu, napriek tomu je si sympatický a niektoré jeho filmy ma dodnes riadne bavia. Problém s niekoľkými jeho filmami tak paradoxne nie je v tom, že sú sandlerovské, ale že sandlerovské nie sú - a to je bohužiaľ i prípad PÁNA DEEDSA, ktorý je napriek pár typicky sandlerovsky bizarným postavičkám (Steve Buscemi) skrátka a dobre príliš obyčajný, nudný, nezáživný... a už som počul lepšie záverečné motivačné filmové preslovy.(29.12.2007)

• DaViD´82

Za tohle bych jak Adamu Sandlerovi, tak hlavně Stevenu Brillovi, ze srdce přál zažít na vlastní kůži scénku s pohrabáčem. Akorát bez toho "lokálního" umrtvení.(16.5.2004)

• - Modelová řada aut, které Longfellow Deeds (Adam Sandler) koupil svému městu na konci filmu, je Chevrolet Corvette (C5). (Steewe)

• - Okrem New Yorku a Kalifornie pracovali filmári aj v mestečku New Milford v štáte Connecticut. (MikaelSVK)

• - Cameo rolu si vo filme zahral aj sám režisér Steven Brill, a to ako violista v Madison Square Garden. (MikaelSVK)