Mr. Deeds - Náhodný milionář

Pán Deeds - Náhodný milionár

Pán Deeds

Komedie / Romantický

USA, 2002, 96 min

Parádní sandlarovka, která z tuctového příběhu dokáže vyždímat to nejlepší. Navíc je tady nádherná Winona Ryder a výborná camea Johna Turturra a Steva Buscemiho. + skvělá historka o Stephenu Kingovi. A ten twist nakonci je opravdu nečekaný. :-)(30.3.2008)

Jedna z tých menej trápnych komédií od Sandlera.(15.10.2009)

Po Kurzu sebeovládání příjemné překvapení. Hodně povedený film, a co je důležitější, Sandler dokázal, že umí hrát i bez toho, aniž by se furt musel šklebit..(30.3.2008)

• DaViD´82

Za tohle bych jak Adamu Sandlerovi, tak hlavně Stevenu Brillovi, ze srdce přál zažít na vlastní kůži scénku s pohrabáčem. Akorát bez toho "lokálního" umrtvení.(16.5.2004)

Adam Sandler aka dobrácky Mr Deeds a jeho čierna noha útočia na naše bránice a dá sa povedať, že triafajú do "čierneho". Takýchto "náhodných" milionárov máme dosť aj v našich krajinách, len väčšinou nie sú až tak charitatívne založení, ako Mr: Deeds... Jedna hviezda naviac bude za škuľavého Steva Buscemiho, ktorého som tu vážne nečakal.(30.11.2009)