Mr. Deeds - Náhodný milionář

Pán Deeds - Náhodný milionár

Pán Deeds

Komedie / Romantický

USA, 2002, 96 min

Adam Sandler aka dobrácky Mr Deeds a jeho čierna noha útočia na naše bránice a dá sa povedať, že triafajú do "čierneho". Takýchto "náhodných" milionárov máme dosť aj v našich krajinách, len väčšinou nie sú až tak charitatívne založení, ako Mr: Deeds... Jedna hviezda naviac bude za škuľavého Steva Buscemiho, ktorého som tu vážne nečakal.(30.11.2009)

Snaha o co možná největší zábavu, je nejbližší charakteristika tohohle filmu. A nutno říct, že se to tvůrcům (kupodivu) podařilo. Kdo se chce pobavit (i když se mírně trapným chvilkám nevyhne) a zasmát u chvílemi klasicky "sandlerovských" vtípků, pak nebude zklamán. Winona je sice chvilkama "kožená", ale John Turturo vám vše bohatě vynahradí :)(29.4.2003)

neni nad to mít omrzlou nohu, nikdy nevíte kdy se může hodit(12.7.2004)

Milý kousek, neurazí ..(23.5.2008)

Naprůměrná pohodová komedie, taková lepší klasika Adama Sandlera. Nuda možná jen někdy, ale jinak film celkem dobře vyplnění. 70%(8.5.2006)