Charleyova teta (divadelní záznam)

Komedie

Československo, 1969, 83 min

Celkem pěkná komediální hra, a toto konkrétně její záznam. Hlášek mimimum, spíš je to o situacích, kdy ze sebe chlápek dělá ženskou. Herecké výkony dobré, děj složitý není. Všichni jsou v něm do sebe hned zamilovaní. Jako film by to moc nefungovalo, v divadle to může být příjemný zážitek. Viděl jsem zábavnější hry i hry horší, takže hodnotím průměrně.(23.1.2014)

óooo...(7.4.2007)

Lubomír Lipský ve své životní ženské roli :) Výborná zábava !(13.5.2003)

JÁ UŽ SI ANI NEPAMATUJU, ŽE JSEM NĚKDY NEBYL ŽENSKÁ. Obzvlášť mě zaujal Stanislav Fišer, který si podobných rolí opravdu moc neužil.(14.5.2003)

Doporučuji všemi eka eka (chodil jsem do Waldorfské školy, počty nebyly prioritou. Ovšem kdyby jste jen viděli, jak krásně umím z plastelíny uplácat šneka, popřípadě vyšít na spoďárky monogram!). Tu poslední - tuším šestou, nebo dokonce až čtvrtou - hvězdu nedávám pouze pro příliš pozvolný rozjezd divadelní hry. Ovšem zkuste mi věřit, děvčátka a chlapci, překousněte první čtvrthodinku a ihned po oněch zmíněných jedenácti minutách se Lipský hodí do korzetu a taškařice započne něčekanou měrou. Nasmějete se, až vám všech sedm dlaní do kolínek poplácá.(22.8.2012)