Rozpaky kuchaře Svatopluka (TV seriál)

Komedie

Československo, 1984, 13 h 41 min (Minutáž: 13x70 min)

Jaroslav Dietl

Jiří Lebeda

Josef Dvořák, Kateřina Macháčková, David Matásek, Josef Bláha, Dagmar Veškrnová-Havlová, Zuzana Bydžovská, Stella Zázvorková, Jiří Vala, Karel Augusta, Jiří Bruder, Vlastimil Brodský, Oldřich Vlach, Jana Paulová, Josef Somr, Jiřina Bohdalová, Adolf Filip, Jaroslav Moučka, Petr Nárožný, Pavel Zedníček, Valentina Thielová, Karel Koloušek, Antonín Navrátil, Gabriela Vránová, Robert Vrchota, Josef Větrovec, Václav Fišer, Jana Bermanová, Milan Stehlík, Ljuba Krbová, Věra Koktová, Blažena Holišová, Daniela Píchová, Radoslav Brzobohatý, Petr Haničinec, Rudolf Jelínek, Jiří Havel, František Němec, Viktor Vrabec, Nina Jiránková, Ladislav Trojan, Libuše Šafránková, Jana Dítětová, Antonín Jedlička, Vítězslav Černý, Jiřina Petrovická, Ilja Prachař, Ludmila Roubíková, Eva Trejtnarová-Hudečková, Luděk Kopřiva, Zdena Hadrbolcová, Václav Kaňkovský, Zuzana Skalická, Rudolf Vodrážka, Karel Bělohradský, Luba Skořepová, Jan Vala, Jiří Lír, Ilja Racek, Svatopluk Beneš, Ivan Luťanský, Gustav Opočenský, Jan Teplý st., Jiří Smutný, Petr Vacek, Jiří Pokora, Ludmila Zábršová-Molínová, Věra Janovská
  • rt12

Nevydržím koukat na celé díly natož na celý seriál. Prostředí mi je cizí a Dvořáka aky nijak neobdivuji. Zvlášť mě přijdou trapní ti vybraní soudruzi a soudružky, co mačkají čudly. Za nápad obšlehnutý od Horníčka **(27.5.2014)

V době totality, kdy si nebylo téměř co vybrat, protože nás "ohromovaly " 3 kanály, tak si myslím, že to pro pracujícího člověka, zmučeného přesčasy, byla docela dobrá zábava. Já sice dodnes nevím, jak to dopadlo ve finále, ale myslím, že jsem opět o nic velikého nepřišla.(6.5.2014)

ja to mel rad bylo to sice natoceno o dva roky drive nez jsme se narodil v nejsilenejsi dobe ale neco mne tam bavilo bylo to jidlo nebo snad pepa dvorak? bylo to prijemne a hlavne kdyz jsem pak videl soudruzky v publiku typu: dojnice, inzenyrka, jzd pracovnice... nemohl jsme se ubranit usmevu na me tvari... zejmena epizoda svickova kde si ,,SVáťa,, ziska srdce divky ovsem to je jen na pozadi velke kradeze svickove.... kdy si zahraje kuratko na erkila poarota:)(2.8.2008)

A) Má Sváťa knedlíky zachránit nebo za B) nemá Sváťa knedlíky zachraňovat. :)))))(20.4.2006)

Originální myšlenka, jenže Josef Dvořák je mi natolik nesympatický.. (asi mám nějakou averzi vůči českým hercům, protože jich půlku nemám ráda...) A přijde mi trochu uhozené hlasování pomocí rozsviť/zhasni.(7.8.2008)

• - Natáčanie prebiehalo aj v Paláci kultúry alebo v Grandhoteli Moskva v Karlových Varoch za plnej prevádzky. (Zdroj: ceskatelevize.cz) (Raccoon.city)

• - Formát seriálu byl převzat z projektu "Kinoautomat" z let 1968-1972 z kina Světozor, kde měli diváci tlačítka, kterými ovlivňovali děj. Pořad uváděla Saskia Burešová a hl. roli hrál herec Miroslav Horníček. (M.B)

• - Waldemar Matuška, který zpívá titulní píseň, byl kvůli emigraci v roce 1986 odstraněn ze závěrečných titulků. (Martin1979)