Rozpaky kuchaře Svatopluka (TV seriál)

Komedie

Československo, 1984, 13x70 min

Styl je zajímavý svojí možností volby a vykreslením charakterů, za což vděčím Jaroslavu Dietlovi. Seriál jsem viděl už dávno a nostalgie taky trochu zapracovala. Pokoukáníčko bylo celkově příjemné a nenudil jsem se.(29.5.2010)

V době totality, kdy si nebylo téměř co vybrat, protože nás "ohromovaly " 3 kanály, tak si myslím, že to pro pracujícího člověka, zmučeného přesčasy, byla docela dobrá zábava. Já sice dodnes nevím, jak to dopadlo ve finále, ale myslím, že jsem opět o nic velikého nepřišla.(6.5.2014)

• NinadeL

Kinoautomat budiž, ale proč v mužské variantě Holky na zabití?!(24.11.2014)

Jasně je to stará komunistická dovolená zábava. Ale v dnešní době toho máme i teď mraky. Hlavně aby diváci nemysleli na to, že stovky kilometrů od nás se děje něco hrozného, ale hlavně ať se večer pobaví všichni u televize (z tohoto důvodu telku zapínám jen na hokej). Velice mě ovšem udivuje to hlasování tehdy. Třeba jak Josef Dvořák řekne pokaždé - Diváci vypněte všechny spotřebiče ať nevznikne přepětí v síti... Je to taková pokleslá zábava. A díky tomu na jaké jsem zvyklá kvalitní a jinak servírované záběry jídla z dnešní doby (např. Pohlreich v Ano,šéfe atd), tak mi tehdejší jídla spíše připadají nechutné.(2.4.2016)

Průměrný seriál, zajímavý jen možností volby - za totality ale asi silný nadprůměr.(29.5.2003)