Asi nejlepší porevoluční seriál z nemocničního prostředí. Zajímavé příběhy pacientů i lékařky Šnajberkové...nejlepší díl je asi hned 1. Honza, ale i ostatní jsou povedené (např. anorektička a její otec O. Navrátil). Také výkon S. Stašové a J. Schmitzera je velice solidní a věruhodný (1. díl - hádky ohledně jídla pro syna - diabetika, a další)(15.1.2007)

• Tom_Lachtan

tenhle seriál, kde jsou scénáristické kličky prapodivnější, než-li Minotaurovo bludiště, jsem jako hovadinu bral jako malá a když jsem viděl jen tak letmo kousek jednoho dílu, rychle jsem prchl, protože jinak bych musel ty dvě hvězdičky srazit ještě níž(7.2.2013)

• Shushika

...tak se pr**l nepaří:)(19.1.2008)

• WANDRWALL

Dosud nedoceněný seriál.(15.11.2010)

• dobytek

Dagmar Vešhavlová je v tomto seriálu tak nechutně kladná, že i Mirek Dušín je proti ní naprostej grázl. Seriál v podstatě sleduje osudy cca 15-letýho kluka, kterej má cukrovku. V době, kdy jsem neměl internet a nudil se doma, jsem to sledoval, ale teď už bych se na to nedíval asi ani omylem. Akorát mi utkvělo v paměti, že Klára Issová tu ukázala kozy a pak následující hláška: Čau, nechceš jít ven? Ne, já se koukám na Beverly Hills.(21.11.2006)

• - Natáčení probíhalo v Litoměřicích a v Říčanech a v obcích Mlékojedy a Klokoty. (M.B)

• - Naposled před kamerou Jaroslava Brousková. (M.B)