Ve srovnání s Ordinacemi a natahovanými Nemocnicemi je tento seriál z nemocničního prostředí o dvě třídy (hvězdičky) lepší. Během necelé hodinky se sice některé rady pro pacienty zopakují několikrát, ale Pelantovým se podařilo zasadit i vtipné, odlehčené dialogy. I když v prvním díle je pacient, dospívající Honza, navenek hrdina, tak uvnitř zápasí sám se sebou. Herecky velmi dobře roli zvládl Jakub Zdeněk. Ve chvíli, kdy "straší" mladší spolužačky, se v kabinetu přírodopisu mihla i Marta Issová.(19.4.2009)

• Tom_Lachtan

tenhle seriál, kde jsou scénáristické kličky prapodivnější, než-li Minotaurovo bludiště, jsem jako hovadinu bral jako malá a když jsem viděl jen tak letmo kousek jednoho dílu, rychle jsem prchl, protože jinak bych musel ty dvě hvězdičky srazit ještě níž(7.2.2013)

• igi B.

Obsahem i formou laciný otravně edukativní cyklus epissodek rádoby >ze života< dětských chorých, s historkami tak pitomně z palce vycucanými a přitaženými za vlasy, že jejich sledování působí až nechtěně směšně, navíc vše i ryze herecky (sic!) podáno tak odpudivě toporně a neživotně líbezně a ufňukaně, že výsledný efekt na lehce problematického mladého (kterému je zjevně cyklus určen) člověka musí působit (zvlášť s časovým odstupem od dob výroby - fakt nechápu /...nebo asi chápu zas... °-/, proč tuhle srajdu naše >trdlovize nucené dlužby< zase recykluje!) snad až kontraproduktivně... - - - P.S. Hahaha, cpát ve špitálu do fyzicky i psychicky nemocné holky s mentální anorexií na hraně sebedestrukce >dietu< v podobě knédliků s jakousi pečenou flákotou může jen nějaký felčarský neomengele nebo pošahaný dementální scénárista... %-] - - - P.P.S. D.m.s.n. pak nějak vážněji brané sledování u citlivějších jedinců způsobuje zjevně psychickou újmu na zdraví... Je to nakonec vidět i na řadě zdejších hodnocení, komentáře nevyjímaje... %-o . . . Tak se jen tak zase jednou mudrlanti zamyslete, čemu jinak na téhle dadabázi dáváte dvě a více hvězdiček! - - - - - (Nahlédnuto občasně nahodile během běhu let na >nezdařené veřejnosrádní< , po pátém dílu uvedeném 19.10.2011 na ČT1 hodnocení 848., komentář zde nezdárný jako osmnáctý - 19.10.2011)(19.10.2011)

• MM_Ramone

Tento český seriál z nemocničného prostredia má svoje svetlé okamžiky, ale našlo by sa v ňom aj hodne vecí, ktoré by sa dali ešte vypilovať. Skúseni borci zo starej, dobrej hereckej školy v kombinácii s mladou, neznámou gardou. Občas to hodne zaškrípalo. Takže predovšetkým herecké výkony sú dosť nevyvážené. Tiež je na tom poznať aj lacná, televízna produkcia. Seriál je rozdelený do šiestich, hodinových, dielov. Ich poradie a názvy sú: 1. Honza, 2. Michal, 3. Inzulín, 4. Maruška, 5. Zuzka, 6. Šnajberková. **(21.10.2011)

• Snorlax

Nevím, zda by tvůrci byli nadšeni, ale od prvního (a doufám, že jediného) mého zhlédnutí tohoto seriálu si stále pamatuji, že Svatopluk Skopal učil malého chlapce přerušovaně čůrat do škarpy. A trvám si na tom, že po umělecké stránce to byl největší zážitek z celých těch šesti hodin.(12.7.2012)