• MM_Ramone

Tento český seriál z nemocničného prostredia má svoje svetlé okamžiky, ale našlo by sa v ňom aj hodne vecí, ktoré by sa dali ešte vypilovať. Skúseni borci zo starej, dobrej hereckej školy v kombinácii s mladou, neznámou gardou. Občas to hodne zaškrípalo. Takže predovšetkým herecké výkony sú dosť nevyvážené. Tiež je na tom poznať aj lacná, televízna produkcia. Seriál je rozdelený do šiestich, hodinových, dielov. Ich poradie a názvy sú: 1. Honza, 2. Michal, 3. Inzulín, 4. Maruška, 5. Zuzka, 6. Šnajberková. **(21.10.2011)

• WANDRWALL

Dosud nedoceněný seriál.(15.11.2010)

• dobytek

Dagmar Vešhavlová je v tomto seriálu tak nechutně kladná, že i Mirek Dušín je proti ní naprostej grázl. Seriál v podstatě sleduje osudy cca 15-letýho kluka, kterej má cukrovku. V době, kdy jsem neměl internet a nudil se doma, jsem to sledoval, ale teď už bych se na to nedíval asi ani omylem. Akorát mi utkvělo v paměti, že Klára Issová tu ukázala kozy a pak následující hláška: Čau, nechceš jít ven? Ne, já se koukám na Beverly Hills.(21.11.2006)

• Radek99

Povedená instruktážní série pro potencionální i skutečné pacienty s cukrovkou a jinými závažnými onemocněními... Na zdravé diváky působí tenhle projekt až příliš ... instruktážně?(16.1.2007)

• Tom_Lachtan

tenhle seriál, kde jsou scénáristické kličky prapodivnější, než-li Minotaurovo bludiště, jsem jako hovadinu bral jako malá a když jsem viděl jen tak letmo kousek jednoho dílu, rychle jsem prchl, protože jinak bych musel ty dvě hvězdičky srazit ještě níž(7.2.2013)

• - Natáčení probíhalo v Litoměřicích a v Říčanech a v obcích Mlékojedy a Klokoty. (M.B)

• - Naposled před kamerou Jaroslava Brousková. (M.B)