poster

Dvě z policejní brašny (TV film)

Komedie / Krimi

Česko, 1996, 42 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ****

  Půvabné řešení dvou mini povídek, které Zdeněk Svěrák napsal na motivy Josefa Burgra. Zajímalo by mě, jestli už byl tentokrát Ladislav Smojlak se svou režií spokojený, protože k sobě bývá dosti sebekritický. Samozřejmě, že se spolu s předními představiteli DJC (obzvláště milý byl Petr Brukner, největší to náš naivní herec) ocitáme v roce 1946 - tím si je jistý každý, kdo sleduje takové "nepodstatné" věci jakou jsou rekvizity a kostýmy. Je jen zajímavé, že dříve Bean a dneska Karlos80 si sice tuhle chybku opravil, ale zase ponovu dokázal pomotat něco jiného... No je to zdejší koumák. Ještě, že jsou na světě důležitější věci, nejenom v podání jeho, ale i Babičky :)(21.8.2009)

 • triatlet
  ***

  První povídka - Blázen - lehce podprůměrná, druhá - Eskorta - nadprůměrná. Somr v postavě pokrejvače Holuba skvělý. Když vám sem zatejká, tak se mě to tejká." Kladem je i výprava - vlak, zmrzlina.(29.1.2012)

 • rt12
  ***

  Vše zachraňuje druhá povídka.(22.5.2014)

 • Stegr
  ****

  80% - Zábavně zpracované povídky z policejního prostředí v režii Ladislava Smoljaka...(13.6.2007)

 • Oktavianus
  **

  Ani jednou jsem se nezasmál, ani jednou neusmál. To by se u komedie asi stávat nemělo.(28.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace