poster

Inspektor Šikula (TV seriál)

 • český

  Inšpektor Gadget

 • USA

  Inspector Gadget

 • slovenský

  Inšpektor Gadget

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA / Francie / Kanada, 1983, 30 min

Kamera:

Katsuji Misawa
 • Marek1991
  *

  Patrí istotne k tomu najslabšiemu, čo by som deťom preto ani neporadil. Jednu hviezdu si to zaslúži za nápady, ale naviac to nemá. Dosť ma to znechucovalo pozerať a ani neviem, či to bolo tou zbabranou postavičkou, či inými, či tým prostredím a tou animáciou, jednoducho sa to u mňa nepresadilo.(10.2.2012)

 • AngelAngie
  **

  Už filmové zpracování mě znechutilo, to animované není o nic lepší.(18.8.2008)

 • fishki
  ****

  Až mi je skor do plaču ( :o) ), keď si spomeniem na chvíle môjho detstva, keď som každú sobotu a nedeľu ráno vstal a išiel si zapnúť PRO Sieben, na ktorej išiel tento seriál. A tak som na starej TESLAe (uhlopriečka 20 cm) cvakal a cvakal a bolo mi úplne putna, že som tomu houby rozumel :o)(17.8.2004)

 • MarekT
  ****

  Roku 2001 na kabelových sítích u nás se začal dabovat kanál Fox Kids (dnes Jetix) do češtiny. Prvním seriálem, který na mě při prvním puštění vykoukl, byl právě tento o napůl robotickém a napůl člověčím strážcem zákona. Svými udělátky, ale i taky příběhem - takovou obdobou detektivek pro děti - mě dokázal Gadget (v češtině Šikula) zaujmout. Navíc jsme se občas podívali i do cizích zemí (Indie, Skotsko, Amazonie), což pro mě jakožto člověka, co rád zahraničí poznává, mělo další důvod oblíbit si tento seriál. Navíc nelze zapomenout na "českého Šikulu" Stanislava Fišera, který byl ve své roli naprosto dokonalý. Škoda tak dobrého dabéra. Ovšem teď trošku negativ - v českých zemích na Fox Kids a dnes již zapomenuté TV3 se bohužel odvysílalo pouhých 13 dílů, přitom diváci v místě svého vzniku jich viděli 86. Co jsem si vyčetl z Wiki, tak se náš hrdina vydává za dobrodružstvím do Arábie, za Cikány (Romy) či do vesmíru. 80%(3.12.2008)

 • corpsy
  ****

  Pre deti neskonale príťažlivá zábava. Čo iné sa dá o tomto seriály povedať. Snáď ešte toľko, že je určite kvalitnejší ako jeho celovečerná podoba.(20.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace