poster

Rockmánie

 • USA

  Stöned Age, The

Komedie / Hudební

USA, 1994, 90 min

 • corpsy
  ****

  Indie komédia, ktorá má občas viac rozumu a vtipu, ako tie vyprchané, rádoby blockbusterovské teeneagerské rachotiny.(8.4.2011)

 • darkrobyk
  *

  Naprosto otřesná trapárna s dabingem, který to všechno doprasil. Kdysi mi tenhle film unikl a jak vidím, žádná škoda to nebyla. Nekončící nudné dialogy, které asi mají být vtipné. Jenže do úvodních titulků zapomněli napsat: sjeďte se nebo zbořte se, jinak to nezvládnete. ,,Teď nám určitě močí do zásobníku na led!" ,,To ne, by si nedovolili..." Nojo, močí, jenže já smíchy ze židle nepadám. Chtěl jsem dát odpad, nakonec jednu hvězdu za blondýnu, respektive za tělo, jinak klasická blbka, ale hlavně za muziku (nějak jsem si naivně myslel, že bude hřmotit celý film) - Black Sabbath, BÖC, Ted Nugent, Focus, T.Rex, Deep Purple...(28.4.2014)

 • Pafnuc
  ****

  Jednou jsem to náhodou chytil v televizi a z ne úplně jasného důvodu mě to poměrně slušně pobavilo.(21.9.2008)

 • klukluka
  ***

  Ty voe, 77% :)))). Na to koukaj jen metloši a sázej tomu z nostalgie plný hvězdokupy. Objektivně není ten film nic moc. Ale je to prdel, to uznávám. A uvědomil jsem si díky tomu, jakej je rozdíl mezi mládím a tou břečkou, kterou se už nějakou dobu brodím. Ta bezstarostnost je okouzlující. Ale ne zase do té míry, abych tomu dal víc než tři. A to už v tom je nejmíň jedna za tu bloncku. Ta byla uhmmm...fakt libovoučká. A nečapla se. Měla to zkusit u nás. Tady by udělala štěstí. Někoho musela něčím fakt fest krknout, když si od nějakých třiatřiceti v podstatě neškrtla. :(((17.6.2015)

 • gumolit
  ****

  Moja obľúbená rocková komédia ktorú stále dávali na programe VTV :-))Ten dabing bol skvelý nezabudnem na tie hlášky že ideme sa hrať na ponorku alebo blue oyster hraju sladak :-)A Tuck prizdisráč v podaní dnes už uspešného Clifton Collinsa Jr.:-)(1.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace