poster

Rockmánie

 • USA

  Stöned Age, The

Komedie / Hudební

USA, 1994, 90 min

 • haffen
  ****

  No nedá mi to a musím tejto kultovke napariť 4 hviezdy. To sa proste musí vidieť. Krásny dôkaz o tom, že sa dá točiť teenage film tak, že je vulgárny a pritom úplne super bez štipky debility aká je do nás dávkovaná tými volovinami hlavne z nemeckých končín. Jooo uděláme jim to zezadu a k tomu v posteli jejich rodiču.(7.12.2011)

 • corpsy
  ****

  Indie komédia, ktorá má občas viac rozumu a vtipu, ako tie vyprchané, rádoby blockbusterovské teeneagerské rachotiny.(8.4.2011)

 • gumolit
  ****

  Moja obľúbená rocková komédia ktorú stále dávali na programe VTV :-))Ten dabing bol skvelý nezabudnem na tie hlášky že ideme sa hrať na ponorku alebo blue oyster hraju sladak :-)A Tuck prizdisráč v podaní dnes už uspešného Clifton Collinsa Jr.:-)(1.9.2011)

 • Mr.Apache
  ***

  Jedna teenagerovská noc na americkém maloměstě 70. let, nahlížená pokřivenou optikou let devadesátých. Vše vydatně proloženo fekálně-humusoidními fórky a natuplými hláškami... ALE..! Rock 'n' roll je mocná čarodějka, a filmu, v němž se tolikrát zmiňují Blue Öyster Cult, prostě nemohu dát úplně špatné hodnocení. Navíc mám dojem, že to v tričku BÖC nikdy nikomu neslušelo tak, jako Renee Allman v tomto filmu.(4.6.2013)

 • Pollock
  *****

  Co dodat, snad jen pustit v nezapomenutelném původním českém dabingu (který připomíná první česky dabované filmy- ovšem třeba výraz jako "pojďte si zahrát ponorku" by jste v českých titulcích jen těžko hledali) a pak už jen koupit rumíček a jít pařit s ženskejma, třeba s Vodzugou Vagavičovou :-)(6.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace