Rockmánie

Stöned Age, The

Komedie / Hudební

USA, 1994, 90 min

Jednou jsem to náhodou chytil v televizi a z ne úplně jasného důvodu mě to poměrně slušně pobavilo.(21.9.2008)

No nedá mi to a musím tejto kultovke napariť 4 hviezdy. To sa proste musí vidieť. Krásny dôkaz o tom, že sa dá točiť teenage film tak, že je vulgárny a pritom úplne super bez štipky debility aká je do nás dávkovaná tými volovinami hlavne z nemeckých končín. Jooo uděláme jim to zezadu a k tomu v posteli jejich rodiču.(7.12.2011)

Jedna teenagerovská noc na americkém maloměstě 70. let, nahlížená pokřivenou optikou let devadesátých. Vše vydatně proloženo fekálně-humusoidními fórky a natuplými hláškami... ALE..! Rock 'n' roll je mocná čarodějka, a filmu, v němž se tolikrát zmiňují Blue Öyster Cult, prostě nemohu dát úplně špatné hodnocení. Navíc mám dojem, že to v tričku BÖC nikdy nikomu neslušelo tak, jako Renee Allman v tomto filmu.(4.6.2013)

Moja obľúbená rocková komédia ktorú stále dávali na programe VTV :-))Ten dabing bol skvelý nezabudnem na tie hlášky že ideme sa hrať na ponorku alebo blue oyster hraju sladak :-)A Tuck prizdisráč v podaní dnes už uspešného Clifton Collinsa Jr.:-)(1.9.2011)

Pokud tenhle film není nazýván kultovním, tak nejspíš jen proto, že není moc známý. Výborná hudba (Black Sabbath, Blue Öyster Cult), drsný humor a nádherný postavy.(1.2.2009)