Rockmánie

Stöned Age, The

Komedie / Hudební

USA, 1994, 90 min

Co dodat, snad jen pustit v nezapomenutelném původním českém dabingu (který připomíná první česky dabované filmy- ovšem třeba výraz jako "pojďte si zahrát ponorku" by jste v českých titulcích jen těžko hledali) a pak už jen koupit rumíček a jít pařit s ženskejma, třeba s Vodzugou Vagavičovou :-)(6.11.2010)

Moja obľúbená rocková komédia ktorú stále dávali na programe VTV :-))Ten dabing bol skvelý nezabudnem na tie hlášky že ideme sa hrať na ponorku alebo blue oyster hraju sladak :-)A Tuck prizdisráč v podaní dnes už uspešného Clifton Collinsa Jr.:-)(1.9.2011)

Indie komédia, ktorá má občas viac rozumu a vtipu, ako tie vyprchané, rádoby blockbusterovské teeneagerské rachotiny.(8.4.2011)

Jednou jsem to náhodou chytil v televizi a z ne úplně jasného důvodu mě to poměrně slušně pobavilo.(21.9.2008)

Spíše historka než komedie, ale pořád se tam něco děje. Nádech náctileté generace dodává příjemný pocit. Tah za holkama, které podrží a na nic se neptají.(25.5.2011)