poster

Twister

 • USA

  Twister

 • Slovensko

  Twister

Katastrofický / Thriller / Drama / Dobrodružný / Akční

USA, 1996, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Hm vzduchem lítaj krávy a baráky ale když se dva lidi přivážou jakousi kůží nebo čim k trubce tak je to neodnese. :-) Ale jinak dobrá zábava dokonce jsem to viděl v kině.(8.6.2005)

 • Xmilden
  ****

  Ikonický zástupce katastrofického žánru druhé poloviny 90. let. První zničili planetu na Den Nezávislosti emzáci a poté pustošil Oklahomu Twister. Ani jeden z filmů pro mě dneska už zase tolik neznamená a na prdeli z něj určitě nesedím. Nicméně hlavně na Twisteru oceňuji hlavně fakt že s přibývajícími minutami táhne do děje stále silněji. Helen Hunt ani Bill Paxton nejsou zrovna ukázkoví blockbusteroví herci. V remaku budou zcela určitě hrát Zac Efron s Milou Kunis. PS: P. S. Hoffman je neskutečnej boreček! 75%(19.8.2014)

 • POMO
  ****

  Inteligentné, plné života a svižné dobrodružstvo s veľmi sympatickou ústrednou dvojicou postáv (a hercov). Akurát je otázne, koho zaň pochváliť. Asi všetkých do rovnakej miery. Spielbergova produkčná ruka z toho sála každým pórom, režisér de Bont využíva hlavne svoje mimoriadne kameramanské schopnosti a tvorcovia vizuálnych efektov tvoria krásne tornáda. A práve ony sú predsa hlavnými hrdinami filmu! Presne tá úžasná hollywoodska zábava, na ktorú Roland Emmerich nikdy nebude môcť byť hrdý.(14.8.2003)

 • Nathalie
  ****

  Vždycky jsem chtěla vidět létat krávu.(22.6.2009)

 • Darth Sidious
  *****

  Tenhle film mám opravdu rád. tornáda, to je můj oblíbený přírodní jev.(7.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace