Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Ikonický zástupce katastrofického žánru druhé poloviny 90. let. První zničili planetu na Den Nezávislosti emzáci a poté pustošil Oklahomu Twister. Ani jeden z filmů pro mě dneska už zase tolik neznamená a na prdeli z něj určitě nesedím. Nicméně hlavně na Twisteru oceňuji hlavně fakt že s přibývajícími minutami táhne do děje stále silněji. Helen Hunt ani Bill Paxton nejsou zrovna ukázkoví blockbusteroví herci. V remaku budou zcela určitě hrát Zac Efron s Milou Kunis. PS: P. S. Hoffman je neskutečnej boreček! 75%(19.8.2014)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Mark Mancina: 1. Humans Being - Van Halen ,2. Virtual Reality - Rusted Root ,3. Talula [BT's Tornado Mix] - Tori Amos ,4. Moments Like This - Alison Krause & Union Station ,5. Darling Pretty - Mark Knopfler ,6. Miss This - Soul Asylum ,7. Broken - Belly ,8. Love Affair - K.D. Lang ,9. How - Lisa Loeb & Nine Stories ,10. Melancholy Mechanics - Red Hot Chili Peppers ,11. Long Way Down [Remix] - Goo Goo Dolls ,12. No One Needs To Know - Shania Twain ,13. Twisted - Stevie Nicks & Lindsey Buckingham ,14. Respect The Wind - Edward And Alex Van Halen,(6.5.2011)

 • petaspur
  ****

  Bill Harding se chce nechat rozvést s manželkou Jo, pracovat jako usedlý televizní meteorolog a užívat si poklidný život slušně vydělávajícího Amíka. Není však pouze zmanipulován svou novou přítelkyní psychologičkou Melissou? Setkání s Jo za přítomnosti větrné smrště totiž v Billovi probouzí dlouho potlačované pudy. Zase má duši kluka, který pronásleduje tornádo, z vědeckých důvodů se vrhá do jeho víru a hlavně cítí, že znovu naplno žije.(5.10.2009)

 • juta
  ****

  Twister není vůbec špatný katastrofický film, chvílema jsem byl napjatý, což je dobře. Samozřejmě to není film bez chybiček či nesrovnalostí. Například je divný to, že kombajn se snadno vznese a hlavní hrdinové dokážou stále stát na nohou, nebo že zrovna spadnou tři traktory na silnici, po které jedou a ještě navíc se na silnici zastaví i dům. Docela velká náhoda. :-) (27.7.13 cz/tv)(27.7.2013)

 • NinadeL
  ***

  Další zapomenutý zážitek z Otavy :)(12.4.2012)

 • Bill Paxton

 • - K výrobě větru v některých scénách byl použit motor z Boeingu 707. (SidneyP)

 • - Zlaté maliny - Nejhůř napsaný film s rozpočtem přes $100 miliónů; nominaci na Nejhorší vedlejší herečku dostala J. Gertz. (Geriel)

 • - Natáčení probíhalo ve městech Ponca City, Ames, Wakita, Boone, Eldora, Guthrie, Maysville, Norman, Pauls Valley, Rippey, Waurika, Whitten v USA a v Boltonu v Kanadě. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace