Akční Helen Hunt? To lze? Ano, lze! A dobře! Dnes už vděčný filmový evergreen pro vysílací schémata komerčních i veřejnoprávních TV po dobrém obědě, před večeří Mimořádně slušně odvedená akční podívaná(12.7.2005)

• Divočák

***Věděli jste, že: 20. května 1996 se Ontariem prohnalo skutečné tornádo a zbořilo i letní kino, kde se Twister promítal.***(11.4.2007)

Tenhle film mám opravdu rád. tornáda, to je můj oblíbený přírodní jev.(7.9.2010)

Twister bol môj prvý hraný film s titulkami, na ktorý som bol v kine. Musím povedať, že vtedy som bol z toho filmu unesený, Myslím si ale, že keby som ho videl aj dnes, páčil by sa mi tak isto ako vtedy, a to hlavne kvôli perfektným špeciálnym efektom, svižnému deju a opäť tým perfektným špeciálnym efektom.(9.10.2007)

Jeden z najlepších katastrofických filmov ever. Scéna "oko tornáda" je pre mňa ako let do vesmíru, bol som súčasťou niečoho výnimočného. 100%(31.8.2005)