Ohnivá eskadra

Fire Birds

Akční / Dobrodružný

USA, 1990, 85 min

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $14,760,451(8.1.2007)

Parádní vrtulníkový akčňáček - doplněný humorem i pěknou hudbou.(21.12.2007)

Tak nevím,schválně jsem čekal jaké to bude,ale je to klasicky natočeno ze simulátoru atd,zápletka taky ne kdovíjaká a objevil se tu i feminusmus ,hmmm nevím nevím :-) ale je vidět že N.Cage zahraje skoro opravdu vše.Za mě maximálně 60%.(20.8.2014)

• Gimp

Dost slabe, typicky patriotismem napumpovane americke akcni nic. Navic ani ne moc akcni. Spis jen hodinu (vyplnenou tlachanim zelenych mozku - ale cool zelenych mozku) cekame az se rozjede zaverecny souboj kdy Cage rekne TOS POSRAL! a rozmasiruje helikopteru hlavniho zaporaka na hodne moc kousku (toto neni spoiler, kdo ceka jiny konec je naivka a nebojim se rict vůl)...(26.12.2004)

• flanker.27

Nevýrazná variace na Top Gun (pitomý už sám o sobě). Američtí hoši to tentokrát ve vrtulnících nandavají drogovým kartelům. Bylo mi asi dvanáct, když jsem to viděl, a pro ten věk je to taky dělané.(13.12.2005)