poster

Ohnivá eskadra

 • USA

  Fire Birds

Akční / Dobrodružný

USA, 1990, 85 min

 • DEXTER099
  ***

  Tak nevím,schválně jsem čekal jaké to bude,ale je to klasicky natočeno ze simulátoru atd,zápletka taky ne kdovíjaká a objevil se tu i feminusmus ,hmmm nevím nevím :-) ale je vidět že N.Cage zahraje skoro opravdu vše.Za mě maximálně 60%.(20.8.2014)

 • Gimp
  **

  Dost slabe, typicky patriotismem napumpovane americke akcni nic. Navic ani ne moc akcni. Spis jen hodinu (vyplnenou tlachanim zelenych mozku - ale cool zelenych mozku) cekame az se rozjede zaverecny souboj kdy Cage rekne TOS POSRAL! a rozmasiruje helikopteru hlavniho zaporaka na hodne moc kousku (toto neni spoiler, kdo ceka jiny konec je naivka a nebojim se rict vůl)...(26.12.2004)

 • harfuska
  **

  Bojové filmy môžem, ale v tejto púšti skapal pes. Mala som pocit, že sledujem dokument o trénovaní pilotov, bez nejakého veľkého príbehu, emócií a napätia. A čo zo srdca neznášam, keď do akčného bojového filmu pchajú romantiku. Tak buď sa bojuje o život, alebo sa flirtuje a cicmá. Keby tá ženská aspoň stála za hriech.. Nakoniec predsa len dojde k rýchlej prestrelke a rozprávkový romantický happy end je na svete! Nad vodou to udržal len typicky sebavedomý Nicolas a dobrák Tommy.(20.4.2015)

 • Terva
  ***

  60%(6.4.2013)

 • Chupacabre
  *****

  Parádní vrtulníkový akčňáček - doplněný humorem i pěknou hudbou.(21.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace