Ohnivá eskadra

Fire Birds

Akční / Dobrodružný

USA, 1990, 85 min

Tak nevím,schválně jsem čekal jaké to bude,ale je to klasicky natočeno ze simulátoru atd,zápletka taky ne kdovíjaká a objevil se tu i feminusmus ,hmmm nevím nevím :-) ale je vidět že N.Cage zahraje skoro opravdu vše.Za mě maximálně 60%.(20.8.2014)

• Gimp

Dost slabe, typicky patriotismem napumpovane americke akcni nic. Navic ani ne moc akcni. Spis jen hodinu (vyplnenou tlachanim zelenych mozku - ale cool zelenych mozku) cekame az se rozjede zaverecny souboj kdy Cage rekne TOS POSRAL! a rozmasiruje helikopteru hlavniho zaporaka na hodne moc kousku (toto neni spoiler, kdo ceka jiny konec je naivka a nebojim se rict vůl)...(26.12.2004)

• harfuska

Bojové filmy môžem, ale v tejto púšti skapal pes. Mala som pocit, že sledujem dokument o trénovaní pilotov, bez nejakého veľkého príbehu, emócií a napätia. A čo zo srdca neznášam, keď do akčného bojového filmu pchajú romantiku. Tak buď sa bojuje o život, alebo sa flirtuje a cicmá. Keby tá ženská aspoň stála za hriech.. Nakoniec predsa len dojde k rýchlej prestrelke a rozprávkový romantický happy end je na svete! Nad vodou to udržal len typicky sebavedomý Nicolas a dobrák Tommy.(20.4.2015)

60%(6.4.2013)

Parádní vrtulníkový akčňáček - doplněný humorem i pěknou hudbou.(21.12.2007)