Od soumraku do úsvitu 2

Od súmraku do úsvitu 2: Krvavé peniaze

Krimi / Horor / Thriller

USA, 1999, 88 min

• Shit

Tohle je hodne nepovedena slatanina s mizernymi efekty a s ubohym pribehem, tohle by se nemelo hlasit ke skvele jednicc e(31.1.2005)

O dost lepší než bych čekal. Druhá polovina byla nonstop řežba. Ano, je to samozřejmě hloupé a levné. 70%(28.8.2010)

Rozpočet $5miliónovTržby Celosvetovo $1,204,225(8.5.2009)

• klerik

Teraz prvý krát vidím, aký mala táto slabotina dobrý original plagát. Asponže u nás mala škaredý ako si zaslúži... Film má minimum spoločné s fantastickou jednotkou. Príbeh je skresaný na "pár chlapíkov v banke" a experimentálne pohľady kamery či srandovná erotická scéna tento nepodarok nezachránia...(28.3.2006)

• pornogrind

Co to jako má kurva společnýho s originálem kromě názvu?Zhovadilost.(15.4.2015)

• - Film vyhrál cenu Saturn v kategorii nejlepší domácí video. (Terva)

• - Hlavní hrdinové mají na autě SPZ s nápisem BYT MEE, což by bylo správně BIT ME - kousni mě. (-Bomba-)

• - James Parks, který ztvárnil strážníka Edgara McGrawa, je skutečným synem Michaela Parkse, představitele rangera Earla McGrawa. Společně se pak ve stejných rolích objevili i ve snímcích Kill Bill (2003) nebo Grindhouse: Auto zabiják (2007). Samostatně si pak zahráli i v dalších filmech Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze. (gogos)