Od soumraku do úsvitu 2

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money

Od súmraku do úsvitu 2: Krvavé peniaze

Krimi / Horor / Thriller

USA, 1999, 88 min

tak špatný hodnocení nevim teda... Já se příjemně bavil. Sice nic dokonalýho, ale na jedno shlédnutí to není špatný.(27.8.2007)

• Jinny

Scott Spiegel není Rodriguez a Robert Patrick není George Clooney. Nejzajímavější okamžiky jsou dialogy o pornu ("Už hodinu koukáme na její hlavu. To nemá se sexem nic společnýho."(17.1.2005)

Po strašné jedničce tu máme aspoň nějakej děj. Výborné jsou triky s kamerou,napětí a upíři s puškama. Takovej hezkej a slušnej upírskej tak trochu akčnější film.(9.5.2006)

• Shit

Tohle je hodne nepovedena slatanina s mizernymi efekty a s ubohym pribehem, tohle by se nemelo hlasit ke skvele jednicc e(31.1.2005)

Jako milovníka pokleslých žánrů a béčkových mozkových klystýrů mě rozhořčuje zdejší nízké hodnocení. Dvojka sice je o něco slabší než jednička, působí trochu levně,televizně (video film), nemá příliš epický scénář, ale porci pokleslé horrorové zábavy nabízí vrchovatou a vydatnou. Gangster na útěku jede za svou bandou a chystá se s ní vybrat jednu mafiánskou banku v Mexiku. Ovšem během cesty na sraz je změněn v upíra, pak postupně a nenápadně na upíry mění i svoje kumpány a společně pak téměř zcela zdecimují početnou policejní jednotku, která je přijede zatknout. Zní to lákavě, ne? NE?! Nejoblíbenější postava: Jesus (Raymond Cruz). Nejlepší vtip: "...a zastřelil i chlápka, který přinesl občerstvení."(4.9.2013)

• - Hlavní hrdinové mají na autě SPZ s nápisem BYT MEE, což by bylo správně BIT ME - kousni mě. (-Bomba-)

• - James Parks, který ztvárnil strážníka Edgara McGrawa, je skutečným synem Michaela Parkse, představitele rangera Earla McGrawa. Společně se pak ve stejných rolích objevili i ve snímcích Kill Bill (2003) nebo Grindhouse: Auto zabiják (2007). Samostatně si pak zahráli i v dalších filmech Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze. (gogos)

• - Film vznikl opět v produkci Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Eldrick)