Od soumraku do úsvitu 2

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money

Od súmraku do úsvitu 2: Krvavé peniaze

Krimi / Horor / Thriller

USA, 1999, 88 min

Nevím čím to je, ale tento film mi zase tak strašný nepřišel. Občas vtipný průpovídky (Ty do toho psa cpeš steroidy??? ... Je to... bojový plemeno :-D ), dobrá akce, a úplně jiné pojetí než jednička. Jasně, s ní se to srovnávat vůbec nedá, ale když si ji odmyslím tak bych to viděl lehce přes 50%. Prostě normální film...při kterém jsem se docela pobavil.(11.5.2006)

• 5150

Snad jen cameo Bruce Campbella v úvodu potěší, ale jinak jde o hodně nepovedené pokračování.(21.1.2005)

• Shit

Tohle je hodne nepovedena slatanina s mizernymi efekty a s ubohym pribehem, tohle by se nemelo hlasit ke skvele jednicc e(31.1.2005)

Kdyz jsem tenhle film videl poprve, tak sem ho malem nedokoukal a mel sem chut rozmlatit televizi, tak moc se mi to nelibilo. Takze ani nevim proc jsem na nej cumel znova, ale nic jsem necekal a najednou sem zjistil, ze se dost dobre bavim. Prvni pulka filmu je jen o davani dohromady party na vloupacku a i kdyz herci hrajou mizerne, vypadaj docela cool, sem tam hodi slusnou hlasku a to vse je natoceny docela dynamicky s chytlavou hudbou. Druha cast filmu je jedna velka rubacka, akorat misto baru sme v bance. Triky jsou sice celkem mizerny, ale krve je dostatek a prestrelka je tu hodne vyzivna. Napodruhe proste za lepsi 3*.(1.2.2005)

• pornogrind

Co to jako má kurva společnýho s originálem kromě názvu?Zhovadilost.(15.4.2015)