Od soumraku do úsvitu 2

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money

Od súmraku do úsvitu 2: Krvavé peniaze

Krimi / Horor / Thriller

USA, 1999, 88 min

Nechápu, proč ten film tak odsuzujete. Práce kamery je tady naprosto úžasná a i Quentin Tarantino může závidět. Danny Trejo opět barmanem. Ve filmu si zahraje i sám tvůrce Scott Spiegel. Zajímavé " skoro " pokračování.(5.2.2009)

• Gary

Jedno z nejlepších pokračování, jaké jsem kdy viděl. +Jedny z nejlepších hereckých výkonů, digitálních efektů, kamery,scénáře a hudby. Někdy se až divím Danny Trejovi, že si scénář nejdřív nepřečte. Vždyť i on by si mohl vybírat o něco lepší filmy. Roberta Patricka naopak chápu. Po Terminátorovi po něm neštěkne pes a tak se snaží, jak to jen jde. Ale tohle ho nejspíš nespasí. P.S.:Pokusy o Tarantina jsou velice chabé a jednička byla oproti téhle slátané kravině poklad.(5.11.2004)

Mě nějak zvlášť neokouzlila ani jednička, takže jsem od dvojky nečekal už vůbec nic. A náhoudou jsem byl docela překvapený, že se z toho nestal úplný odpad. Černý humor zde fungoval, tak jak měl - herecké výkony taky nebyli z nejhorších. Prostě je to taková průměrná podívaná se kterou se dá skvěle zabít čas. Nečekejte zde však nějaké fintičky co se speciálních efektů týká, protože ti chrasticí kostlivci byli asi vrcholem tohoto filmu :) 5/10(19.7.2010)

Jak se opovažuje tenhle fim menovat Odsoumraku do úsvitu?(24.7.2008)

Po strašné jedničce tu máme aspoň nějakej děj. Výborné jsou triky s kamerou,napětí a upíři s puškama. Takovej hezkej a slušnej upírskej tak trochu akčnější film.(9.5.2006)