Od soumraku do úsvitu 2

Od súmraku do úsvitu 2: Krvavé peniaze

Krimi / Horor / Thriller

USA, 1999, 88 min

• Shit

Tohle je hodne nepovedena slatanina s mizernymi efekty a s ubohym pribehem, tohle by se nemelo hlasit ke skvele jednicc e(31.1.2005)

Mě nějak zvlášť neokouzlila ani jednička, takže jsem od dvojky nečekal už vůbec nic. A náhoudou jsem byl docela překvapený, že se z toho nestal úplný odpad. Černý humor zde fungoval, tak jak měl - herecké výkony taky nebyli z nejhorších. Prostě je to taková průměrná podívaná se kterou se dá skvěle zabít čas. Nečekejte zde však nějaké fintičky co se speciálních efektů týká, protože ti chrasticí kostlivci byli asi vrcholem tohoto filmu :) 5/10(19.7.2010)

tak špatný hodnocení nevim teda... Já se příjemně bavil. Sice nic dokonalýho, ale na jedno shlédnutí to není špatný.(27.8.2007)

o Jednu hvězdu navíc za cameo Bruce Campbella.(29.12.2008)

• Hurley

Pokud by se jednalo o samostatný film, zasloužil by si jednu, maximálně dvě hvězdičky. Ale jelikož se jedná o kultovní Od soumraku do úsvitu, jehož kouzlo nespočívá ani v hororovosti, ani v ničem jiném na co sází Scott Spiegel, tak to pak bohužel.(28.8.2006)

• - Natáčení probíhalo od 19. ledna do 8. března 1998 mimo jiné také v Jižní Africe. Zfilmován byl tak později než třetí pokračování série. Uveden byl přesto druhý v pořadí. (gogos)

• - Film vyhrál cenu Saturn v kategorii nejlepší domácí video. (Terva)

• - Film vznikl opět v produkci Roberta Rodrigueze a Quentina Tarantina. (Eldrick)