poster

Wanted (festivalový název)

 • Indie

  Wanted

Akční / Romantický

Indie, 2009, 153 min

 • Houbař
  ***

  Nemám moc rád Indy, vůbec nemám rád jejich jazyk, nesnáším jejich tance, nenávidím jejich písničky, mám rád jejich jídlo. Když jsem se dozvěděl, že k večernímu filmu bude lahůdka z Indie, obrátil jsem oči v sloup a čekal na nejhorší. Mé obavy se ale neočekávaně nenaplnily a překvapivě jsem se i bavil. Narazíte občas na rozbředlý děj, nepříjemnou kameru a střih (asi jenom pro Evropana), ale také na brilantní hlášky a zajímavé akční scény. Celkově se tak můj první výlet na indický subkontinent docela vyvedl.(14.6.2012)

 • Ketri
  **

  Tak on je i nehořlavej!(23.11.2014)

 • atiratha
  ****

  Prabhu Deva čiší se svou jihoindickostí z celého tohoto filmu. Ať už jeho nezaměnitelné choreografie ve stylu "máchám košilí" a "cucám si límec košile" přes zlouny s dušemi černějšími než zaschlá krev na meči Kálí, až po ne tak zcela jednoznačně dobré hrdiny, kteří nakonec udělají tu správnou věc. Vykreslení každodenně se dějících věcí ve společnosti, jako například znásilňování žen a korupce se tak nějak u něj taky už opakuje. Přesto moc pěkný a stylový snímek.(7.2.2013)

 • T2

  Rozpočet INR 200miliónovTržby USA $349,637Tržby Celosvetovo $17,200,000(6.5.2010)

 • lenuse
  **

  Ani se mi to nechce hodnotit. Na filmy se Salmanem Khanem zpravidla nekoukám dobrovolně. :-)))(20.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace