poster

Wanted (festivalový název)

 • Indie

  Wanted

Akční / Romantický

Indie, 2009, 153 min

 • Niktorius

  Nestává se často, abyste natočili remake, který je záběr po záběru takřka identickou kopií původního filmu (zde telugský Pokiri), a přitom je asi o tři řády horší a vynechává ty nejlepší scény z originálu. Neměl jsem nervy tuhle hrůzu dokoukat, takže nehodnotím, ale citím povinnost varovat náhodné kolemjdoucí...(2.10.2010)

 • Ketri
  **

  Tak on je i nehořlavej!(23.11.2014)

 • T2

  Rozpočet INR 200miliónovTržby USA $349,637Tržby Celosvetovo $17,200,000(6.5.2010)

 • atiratha
  ****

  Prabhu Deva čiší se svou jihoindickostí z celého tohoto filmu. Ať už jeho nezaměnitelné choreografie ve stylu "máchám košilí" a "cucám si límec košile" přes zlouny s dušemi černějšími než zaschlá krev na meči Kálí, až po ne tak zcela jednoznačně dobré hrdiny, kteří nakonec udělají tu správnou věc. Vykreslení každodenně se dějících věcí ve společnosti, jako například znásilňování žen a korupce se tak nějak u něj taky už opakuje. Přesto moc pěkný a stylový snímek.(7.2.2013)

 • NinadeL
  *****

  Wanted je naprostá bomba, nemám absolutně důvod šetřit pochvalnou ódou ;) Proč taky? Salmič se definitivně stal z filmového poloboha bohem, který baví naprosto vším, co dělá. Každá jeho scéna je výborně vystavěná na efektu "Salman dělá všechno nejlíp a ještě k tomu stihne něco navíc" :) Jeho hrátky s mimikou, akcí, dialogy, gagy a tanečními čísly jsou skvělé. Nadto jeho párování s mou oblíbenou cukřenkou Ayeshou Takiou (potykaly jsme si již v Socha Na Tha) bylo mým snem už od Salaam E Ishq. Dokonalý timing udělal také hodně, včetně zdravé porce přepáleného patriotizmu a vyváženého násilí nekonče. Jediné, z čeho jsem měla obavu, byla právě ta porce násilí, ale ta byla naštěstí podržena v mezích ironie-parodie, jak poznamenala danliofer, takže nakonec se neobjevil žádný mráček :) Z úvodního shrnutí na Festivalu bych si také nic nedělala, vzhledem k tomu, že ta úvodní slova jsou dělaná minimálně už od pondělí horkou jehlou. A samozřejmě Niktoria v tomto případě poprosím, aby se držel Diskuse, protože taková "povinnost" je horší než 10 odpadů z trucu ;) #festivalbollywoodskehofilmu(14.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace