Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

Uplne klasicky a obycajny pribeh obohateny zasadenim postav do noveho prostredia a na pocudovanie to celkom funguje. Matthew Perry a Elizabeth Hurley su v pohode, hlasky a vedlajsie postavy tiez, takze az mile prekvapenie by som povedal:)(3.6.2005)

50%(27.3.2009)

24.10. 2010 - Ale mně se to líbilo. ____ Dobrá komedie plná krásných žen ____ (krásných tváří, velkých prsou a zadečků), arogantních chlapů, plno scén, vtipů a i té romantiky. I stručný jednoduchý příběh mi dokáže zpříjemnit odpoledne a myslím, že i kdybych na to nekoukal v neděli při nedobrém počasí, rád bych se na to kouknul pokaždé jindy, takže tahle komedie mi splnila přání a splnila ho i sobě být lepší komedií než průměrnou.(24.10.2010)

první hvězda je za Matthewa Perryho, druhá za to, že to bylo celkově i vtipné a třetí hvězda je za Bruce Campbella.(31.1.2007)

Slovo průměr v Hollywoodu neradi slyší, jenže zde se to označení skvěle hodí, a proto Vás Hudlinův film asi stěží něčím zaujme. Příběh (ohraný) k němuž přihodíte pár vtipů (ohraných) které neurazí a dobře napsané (ohrané) postavy = Tuctová komedie, nevymykající se standardu vůbec ničím, jejíž jediné bezvýznamné plus spočívá v tom, že neurazí.(21.7.2005)

• - Na scénáři k filmu se pracovalo již od roku 1996. (Terva)

• - Původně byl do role Joa Tylera zamýšlen Jim Carrey. (Terva)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)