Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

No jo, co vám budu povídat. Koupil jsem si DVD jen kvůli Liz Hurley a jejímu cukrovému ksichtíku, protože ji děsně žeru. Komedie slabší průměr.(11.9.2009)

Klasická Chandlerovina. Výběr z jeho nabídky vtipů, ksichtů a gest, ze kterého kdybyste chtěli udělat hlavní bod večerního programu, velkou slávu by vám nepřinesl. Ale Sáře bych sloužil rád...(13.11.2011)

Omouvám se za to subjektivní hodnocení, ale drsný Perry, který se nebojí dostat do huby, to je prostě senzace glosující samu sebe. Popravdě jsem ovlivněn Chandlerem Bingem, ale i tak jsem se báječně bavil. Intelektuální komedie to sice není, ale i tak jsem se zasmál.(7.7.2010)

Soundtrack Marcus Miller: 1. Late Night ,2. Hit 'Em Up Style (Oops!) ,3. Way Down Texas Way ,4. You Can't Beat Jesus Christ ,5. Love Is a Christmas Rose ,6. Hijo de King Kong (Son of Kong) ,7. Cowboy ,8. The Way of the World ,9. Christmas Time Is Here ,10. American Woman ,11. Jingle Bells ,12. Living Proof ,13. Do It Till You're Satisfied(9.5.2011)

Matthew Perry si od Přátel odskočil, aby zahláškoval zase pro změnu v nějakém filmu. Já si při takovýhlech filmech vždycky představuju, že jenom není doma u svých přátel, ale v práci, a tahle komedie je jeho bokový příběh, o kterém v Přátelích nemluvil. Matthew je totiž pořád stejný, pořád stejně bláznivý, ve stejně šílených situacích, se stejnejma kecama. Ale když to funguje, tak proč ne.(23.5.2011)

• - Na scénáři k filmu se pracovalo již od roku 1996. (Terva)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)

• - Původně byl do role Joa Tylera zamýšlen Jim Carrey. (Terva)