Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

• sssssycak

Chandler Bing si odskočil zahrát doručovatele soudních obsílek. Nechal se však za milion zblbnout jednou paničkou, které se nelíbilo, že se s ní chce manžílek rozvést. Nebylo to vtipné, už vůbec ne zábavné. Spíš by mě zajímalo, co na to Monika Gellerová, až se dozví, co to vlastně Chandler dělá za vedlejšák. :)(18.11.2011)

Možná to je horší než na tři hvězdičky. Ale Matthew Perry je prostě Matthew Perry a já nemůžu jít proti němu. Takže Matte, dlužíš mi jednu hvězdičku. Jasný?(19.1.2006)

Průměrná komedie s pár vydařenými vtipy a scénami. Jo a taky s Matthew Perrym a to se taky počítá(31.1.2005)

Omouvám se za to subjektivní hodnocení, ale drsný Perry, který se nebojí dostat do huby, to je prostě senzace glosující samu sebe. Popravdě jsem ovlivněn Chandlerem Bingem, ale i tak jsem se báječně bavil. Intelektuální komedie to sice není, ale i tak jsem se zasmál.(7.7.2010)

první hvězda je za Matthewa Perryho, druhá za to, že to bylo celkově i vtipné a třetí hvězda je za Bruce Campbella.(31.1.2007)