Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

Příjemná komedie, Matthew Perry to táhne nahoru, Elizabeth Hurley to nekazí a pobavěj i Bruce Campbell a Vincent Pastore ve vedlejších rolích. Není to film, u kterýho se budete neustále řechtat, ale vyložená ztráta času to neni,(20.10.2005)

Matthew Perry si od Přátel odskočil, aby zahláškoval zase pro změnu v nějakém filmu. Já si při takovýhlech filmech vždycky představuju, že jenom není doma u svých přátel, ale v práci, a tahle komedie je jeho bokový příběh, o kterém v Přátelích nemluvil. Matthew je totiž pořád stejný, pořád stejně bláznivý, ve stejně šílených situacích, se stejnejma kecama. Ale když to funguje, tak proč ne.(23.5.2011)

Hurley je fakt krásná baba, ale hraní by měla pilovat. nicméně o 100 procent lepsí jak ve smlouvě s dablem. Perry je typický ;) a celý film je taková v pohodě komedie u které se nenudíte.(3.11.2003)

Snímok sa vydaril a môže za to, teda aspoň z môjho pohľadu ústredná dvojica. Chémia funguje a skvelo sa dopĺňajú. Nečakal som až takú kvalitnú ( vtipnú ) zábavu.(13.1.2011)

Průměrná komedie.(7.5.2005)