Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

první hvězda je za Matthewa Perryho, druhá za to, že to bylo celkově i vtipné a třetí hvězda je za Bruce Campbella.(31.1.2007)

24.10. 2010 - Ale mně se to líbilo. ____ Dobrá komedie plná krásných žen ____ (krásných tváří, velkých prsou a zadečků), arogantních chlapů, plno scén, vtipů a i té romantiky. I stručný jednoduchý příběh mi dokáže zpříjemnit odpoledne a myslím, že i kdybych na to nekoukal v neděli při nedobrém počasí, rád bych se na to kouknul pokaždé jindy, takže tahle komedie mi splnila přání a splnila ho i sobě být lepší komedií než průměrnou.(24.10.2010)

Průměrná komedie o doručování rozvodových dokumentů s ranařem (což mu moc nejde) Perrym a sexy (což jí jde) Liz. Rozhodně se z toho dalo vytřískat víc, ale já se nedokážu nudit při pohledu na tak sympatické herce.(7.3.2009)

Podarená komédia. Síce skvor pre televíziu ako kino, ale určite nikomu neuškodí. Porovnateľné so ZMLUVOU S DIABLOM...(28.2.2009)

Slovo průměr v Hollywoodu neradi slyší, jenže zde se to označení skvěle hodí, a proto Vás Hudlinův film asi stěží něčím zaujme. Příběh (ohraný) k němuž přihodíte pár vtipů (ohraných) které neurazí a dobře napsané (ohrané) postavy = Tuctová komedie, nevymykající se standardu vůbec ničím, jejíž jediné bezvýznamné plus spočívá v tom, že neurazí.(21.7.2005)