poster

Sloužit Sáře

 • USA

  Serving Sara

 • Německo

  Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

 • Německo

  Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

 • Slovensko

  Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  ***

  Film to nebyl špatný, bohužel ničím vyjímečný, ani zajímavý, takže si na jeho obsah nejspíš za pár dnů vůbec nevzpomenu. Matthew Perry mi v komedii nepříjde o nic vtipnější než ve Friends, asi se hodí spíš do "vážnějších" filmů. 3*, ale znova už to neplánuju.(15.2.2011)

 • nash.
  **

  Nepříliš zábavná komedie kolísající mezi trapností, nudou a sem tam vtípkem nebo vtipnou hláškou Perryho. Nápad sice není špatný, zpracování je však fádní, plné klišé, herecké rutiny a nesmyslných zvratů, ke kterým dojde navzdory logice příběhu a jen proto, aby tvůrci příběh téměř násilím dotlačili do cíle, který si vytyčili jako jediný možný.(17.10.2010)

 • Malarkey
  ***

  Matthew Perry si od Přátel odskočil, aby zahláškoval zase pro změnu v nějakém filmu. Já si při takovýhlech filmech vždycky představuju, že jenom není doma u svých přátel, ale v práci, a tahle komedie je jeho bokový příběh, o kterém v Přátelích nemluvil. Matthew je totiž pořád stejný, pořád stejně bláznivý, ve stejně šílených situacích, se stejnejma kecama. Ale když to funguje, tak proč ne.(23.5.2011)

 • Amroth666
  ***

  24.10. 2010 - Ale mně se to líbilo. ____ Dobrá komedie plná krásných žen ____ (krásných tváří, velkých prsou a zadečků), arogantních chlapů, plno scén, vtipů a i té romantiky. I stručný jednoduchý příběh mi dokáže zpříjemnit odpoledne a myslím, že i kdybych na to nekoukal v neděli při nedobrém počasí, rád bych se na to kouknul pokaždé jindy, takže tahle komedie mi splnila přání a splnila ho i sobě být lepší komedií než průměrnou.(24.10.2010)

 • gudaulin
  **

  Tak nějak si americká studia představují komedii pro každého. Do ústřední dvojice obsadí známého herce a půvabnou herečku, použijí pár vtípků, dodají jakous takous zápletku, promíchají a vznikne něco beznadějně tuctového a zaměnitelného. Matthew Perry má už od dob Přátel na své postavy vlastně šablonu a používá stále tytéž ksichtíky, které jsou pravda, když ho nesledujete stabilně, docela fajn, jenže na celovečerní film je to málo. No a Elizabeth je sice kočka, ale ne tak dobrá herečka, aby pouze její přítomnost dokázala film udržet v přijatelné kvalitě. Chybí zkrátka dobrý scénář a kvalitní vtipy. Celkový dojem: 45 %.(6.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace