Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

Soundtrack Marcus Miller: 1. Late Night ,2. Hit 'Em Up Style (Oops!) ,3. Way Down Texas Way ,4. You Can't Beat Jesus Christ ,5. Love Is a Christmas Rose ,6. Hijo de King Kong (Son of Kong) ,7. Cowboy ,8. The Way of the World ,9. Christmas Time Is Here ,10. American Woman ,11. Jingle Bells ,12. Living Proof ,13. Do It Till You're Satisfied(9.5.2011)

Možná to je horší než na tři hvězdičky. Ale Matthew Perry je prostě Matthew Perry a já nemůžu jít proti němu. Takže Matte, dlužíš mi jednu hvězdičku. Jasný?(19.1.2006)

Matthew Perry si od Přátel odskočil, aby zahláškoval zase pro změnu v nějakém filmu. Já si při takovýhlech filmech vždycky představuju, že jenom není doma u svých přátel, ale v práci, a tahle komedie je jeho bokový příběh, o kterém v Přátelích nemluvil. Matthew je totiž pořád stejný, pořád stejně bláznivý, ve stejně šílených situacích, se stejnejma kecama. Ale když to funguje, tak proč ne.(23.5.2011)

Film vyloženě staví na dvojici Matthew Perry a Elizabet Hurley. Elizabeth je sexy kost k nakousnutí a s Matthewem byste se klidně chtěli dostat do každého maléru, protože on zná zaručeně recept, jak se z každé šlamastyky vyvléknout. Je to úsměvné, zábavné a nenudí to, ale scenáristé nějak pozapomněli dát filmu větší náboj, a tak je tahle komedie sledem víceméněně zábavných epizod ze života jedné sympatické dvojky. Nudu to zažene stoprocentně, ale velmi rychle se na to zapomene. 60%(22.1.2009)

Příjemná komedie, Matthew Perry to táhne nahoru, Elizabeth Hurley to nekazí a pobavěj i Bruce Campbell a Vincent Pastore ve vedlejších rolích. Není to film, u kterýho se budete neustále řechtat, ale vyložená ztráta času to neni,(20.10.2005)

• - Na scénáři k filmu se pracovalo již od roku 1996. (Terva)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)

• - Původně byl do role Joa Tylera zamýšlen Jim Carrey. (Terva)