Sloužit Sáře

Serving Sara

• Německo

Mann umständehalber abzugeben! Oder: Scheiden ist Süß

• Německo

Mann umstandehalber abzugeben! oder: Scheiden ist su?

Slúžiť Sáre

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2002, 96 min

• castor

Každý si komedii představuje jinak, Serving Sara je typickým příkladem toho, že Matthew Perry sám (bez pomoci přátel z Přátel) komedii neutáhne!! Což ostatně platí i třeba pro Courteney Cox, Lisu Kudrow nebo Matta LeBlanca..(24.10.2010)

• Alementina

Prisla jsem do pujcovny, ze chci romantickou komedii a ten vyhulenej typek mi pujcil tohle, ze to neni spatny, malem jsem ho tam prisla zabit. Pruser byl, ze jsem se u vetsiny scen, co mely byt vtipny, nesmala. Prislo mi to ciste jen trapne, no proste uplne mimo a tech 45 Kč jsem fakt litovala.(15.4.2009)

• HareS

Také silnejšie dve hviezdy. Ak by sa mi Elizabeth Hurley v nejakom filme páčila (herecky), tak to by bol zázrak. 45%(16.2.2009)

Slovo průměr v Hollywoodu neradi slyší, jenže zde se to označení skvěle hodí, a proto Vás Hudlinův film asi stěží něčím zaujme. Příběh (ohraný) k němuž přihodíte pár vtipů (ohraných) které neurazí a dobře napsané (ohrané) postavy = Tuctová komedie, nevymykající se standardu vůbec ničím, jejíž jediné bezvýznamné plus spočívá v tom, že neurazí.(21.7.2005)

Hvězda navíc za sexy Elizabeth Hurley, dolů za frňáka Perryho. Jinak není co hodnotit u typické nízkoúrovňové zábavy-made in Amerika.(24.10.2010)

• - Původně byl do role Joa Tylera zamýšlen Jim Carrey. (Terva)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)

• - Na scénáři k filmu se pracovalo již od roku 1996. (Terva)