Byl jednou jeden zločin

• slovenský

Bol raz jeden zločin

Komedie / Krimi

USA, 1992, 94 min

Sice nejde o nic víc než o příjemnou komedie s jednoduchou zápletkou a mnoha podezřelými kvůli vraždě postarší bohaté dámy, přesto se jedná o velmi příjemně strávenou hodinu a půl. Hudba: Richard Gibbs(5.8.2010)

Napínavý, zajímavý, propletený a vtipný příběh. Takto bych shrnul tuto starší nepříliš známou komedii, ke které jsem si našel cestičku díky herci John Candy.(8.12.2013)

Vůbec nechápu nízké hodnocení tohoto filmu, já jsem se bavila královsky! Asi to bylo tím Monte-Carlem:-)Nejvíc se mi líbil George Hamilton jako parodie sebe sama.(5.3.2010)

Oddechová komedie s bláznivou detektivní zápletkou a výborným obsazením. Hlasitého smíchu minimum, lehký úsměv však neustále.(11.10.2008)

I když je ta komedie založená na situační komice, která nemusí vždy fungovat, za mě se to tady povedlo a já jsem se bavil s každou změnou scény, protože postavy se dostávaly do tak podivných a nečekaných situací, že jsem se prostě smát musel. Navíc film nefunguje jen jako komedie, ale i jako detektivní film.(21.12.2016)