Ace Ventura: Zvířecí detektiv

Ace Ventura: Zvierací detektív

Komedie / Krimi

USA, 1994, 86 min

• Gilmour93

Doktor Dolittle mínus lékařský titul a schopnost rozumět řeči zvířat, plus průkaz detektiva a lehká mentální retardace. Nenechte se zlákat názvem, protože zvířatům patří maximálně desetina stopáže - zbytek zabírá gumové tělo na šňůrkách, gymnastická prostná s ksichtem a živelné chování idiota. Carreyho v této poloze zkrátka nemusím a může otvírat svou, nedá se napsat nic jiného, než tlamu, klidně tak, že by pozřel archu, jejího kapitána i všechny páry zvířecích pasažérů. Ano, i tchoře.. Zlatý Frank Drebin - ten mi rozdal smíchu mnohem víc a ani se přitom tolik neunavil..(26.7.2012)

Díky Carreymu se jedná o nezapomunetlný zážitek-škoda že pokračování se takhle nevydařilo.(6.6.2002)

Velmi stručně - hned po zhlédnutí bych hodnotil asi slabšími čtyřmi hvězdami, ale s odstupem několika týdnů a hlavně s faktem, že jsem viděl už i druhý díl přeci jen jdu trochu níž. Protože až dvojka mi dala skoro vše, co jsem čekal od jedničky. Tohle je takový lepší průměr hlavně díky Jimovi. 60 %.(8.1.2013)

Když jsem byl mladší bylo to jednoznačně za *****.Bohužel teď už sem starší :).Scénář se opravdu povedl.Hlavní trumfem filmu je ale samozřejmě výkon Jima Carreyho,kterému roli ušili přímo na tělo.(25.9.2003)

rozpočet : $15 million tržby celosvetovo : $107,217,396(13.12.2006)