poster

Ace Ventura: Zvířecí detektiv

 • USA

  Ace Ventura: Pet Detective

 • Slovensko

  Ace Ventura: Zvierací detektív

Komedie / Krimi

USA, 1994, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Riddle
  ****

  Pro mě naprosto geniální komedie, která z Jima Carreyho vytěžila opravdu maximum. Jeho ksichty a hlášky z celého filmu vůbec patří mezi perly komedií. Dodnes v kruhu zasvěcených přátel ty hlášky používám. A nádherná mladá Courteney Cox? In the jungle, the mighty jungle, the lion sleeps tonight...(18.7.2007)

 • Cervenak
  *****

  Ja viem, že to nie je najlepšia komédia všetkých čias. Ale ja osobne som v živote nevidel film, na ktorom by som sa smial viac. Jim Carrey už nikdy nezopakoval geniálny výkon z tohto majstrštyku. Niektoré dialógy viem naspamäť a dve tretiny scén môžem sledovať stále znovu a znovu (scéna "Mission: Impossible", balkónové dvere, spomalené rugby, "Einhornová je chlap!" a ďalšie a ďalšie)...(16.4.2007)

 • B!shop
  *****

  Proti Ace Venturovi jsou Sherlock Holmes nebo James Bond nuly, Ace je totiz naprostej borec. I kdyby nenatocil Carrey nic jinyho, tak diky tomuhle filmu je nezapomenutelnej. Role mu naprosto sedla, takze mohl rozjet svoji smrst silenejch xichtu a hlasek. Navic je film vcelku kratkej, hudba svizna a dej nadprumernej, na to, o jakej typ filmu se jedna, takze film uplyne strasne rychle. Na tenhle film se muzu divat porad a vzdy se u nej skvele pobavim, proste dokonala strestena komedie.(26.5.2006)

 • Xmilden
  *****

  Moje první setkání s Jimem. "Mimochodem nemáte hašlerku?"(2.12.2013)

 • gouryella
  ***

  Komedie s Carreym nemam moc v lasce, kdyz srovnan jeho vykony v narocnejsich filmech typu Man on the Moon divim jak mohl hrat v takovych ptakovinach. Ale na druhou stranu jaho oddychovy film urcite nezklame.(28.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace