poster

Ace Ventura: Zvířecí detektiv

 • USA

  Ace Ventura: Pet Detective

 • Slovensko

  Ace Ventura: Zvierací detektív

Komedie / Krimi

USA, 1994, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ***

  Komedie s Carreym nemam moc v lasce, kdyz srovnan jeho vykony v narocnejsich filmech typu Man on the Moon divim jak mohl hrat v takovych ptakovinach. Ale na druhou stranu jaho oddychovy film urcite nezklame.(28.7.2002)

 • genetique
  ****

  Carreyho najúrodnejší rok '94 priniesol ďalšiu bláznivú komédiu, ktorá patrí medzi typické guilty pleasure. Dynamický dej, zaujímavá zápletka a nepriestrelné hlášky. Z mojej strany neni o čom. 80%.(27.11.2013)

 • DaViD´82
  ****

  Celé to stojí a padá jen a pouze na hlavní postavě. Vzhledem k tomu, že Jim Carrey je zde ve své nejlepší komediální formě, tak není co řešit. Do svého šuplíčku charakterního herectví nás nenechá nahlédnout ani trochu, ale zato svůj gumový obličej procvičí za celou stopáž řádně. Ač nehorázná stupidita, tak je výsledek zdařilou komedií se spoustou skvělých gagů a scének. Dokonce i ten scénář je v rámci žánru povedený. Škoda jen, že Carrey nemá pro své eskapády podporu i v režii, jelikož ta je zde nenápaditá.(24.1.2007)

 • MM_Ramone
  **

  Toto jeden z prvých filmov v ktorých sa zviditeľnil americký herec Jim Carrey. Vystupuje tu ako svojrázny zvierací detektív Ace Venture s odvážnym psychobilly účesom a bláznivými grimasami na tvári. Tento charakteristický herecký prejav sa stal pre neho niečo ako obchodná značka. Uplatnil ho aj v ďaľších svojich snímkoch. Osobne sa mi to zdalo dosť primitívne a účelové, ale ako sa časom ukázalo stal sa z neho všestranný, spoľahlivý herec. Za tento film však odo mňa dostáva iba dve hviezdičky. **(31.7.2008)

 • LiVentura
  *****

  Geniální dílko stran tehdy neodolatelného baviče Jima Carreyeho.(12.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace