Keď som čítal o čom tento film je, tak som to proste musel pozrieť! A sklamaný určite niesom ba naopak príjemne prekvapený. Prekvapený aj so slušných výkonov Denissa a Džejmsa. Iba za ten nápad musím dať kompletku 5*.(11.5.2011)

Béčko jak blázen se sympatickými herci a zajímavým námětem týkající se cestování v čase - vděčného to tématu, které i z obyčejného filmu udělá relativně zajímavý. Všeobecné nadšení je u tohohle filmu velká záhada, ale Ok, detektivka, kde se sbírají stopy tím, že si 2 osoby povídají přes 30 let starý tranzistor, thats a good one.(25.11.2016)

Moc dobrý film o cestování v čase, kterému nechybí patřičná dávka dramatu, sráží k zemi téměř televizní look. Ústřední dvojice otec & syn jako Quaid a Caviezel herecky exceluje.(11.8.2008)

Výjimečnost tohodle snímku bych viděla v jeho námětu a hercích. Dennis spolu s Jamesem byli výborní!(23.5.2008)

Překvapivě dobrý film, vystavěný na kvalitním námětu i scénáři. Nepříliš známí herci (snad kromě Dennise Quaida) podávají nadprůměrné výkony, divák tak může sledovat velmi kvalitní snímek, jemuž celkový dojem poněkud sráží tak trochu předvídatelný závěr. Škoda, ale i přesto jsem byl mile potěšen.(28.11.2002)