poster

Frekvence

 • USA

  Frequency

 • Slovensko

  Frekvencia

Krimi / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2000, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ***

  Zajímavý rodinný thriller s prvkem sci-fi. Jak to vypadá, když do jedné rodiny, do vztahu otce a syna zasáhne "nadpřirozeně" časová smyčka.(4.7.2010)

 • pan Hnědý
  ****

  Promyšlený, napínavý, temný thriller obalený v multižánrovém kabátu. Caviezel-Quaid jsou good. Nedotažený konec.(1.1.2014)

 • Karlos80
  ****

  Ačkoliv nejsem příliš nakloňen žánru scifi-filmu posledních pár let po shlédnutí tohoto snímku Frekvence jsem byl příznivě překvapen,i když jsem se musel několikrát orientovat v ději.Nebyl jsen asi sám neboť tento film byl dost na přemýšlení a k zamyšlení.Film Frekvence byl zajímavý ještě tím že do děje byl ještě částečně umístěn sport.A nadruhou stranu nechyběla ani dobrá kriminální zápletka a mnohé psychologické situace výborně ztvárněné herci D.Quaidem a J.Caviezelem.Na závěr musím konstatovat že na žánru scifi v těchto kombinacích jsem nebyl zvyklí a proto sem s tímto filmem byl maximálně spokojen.Prostě ten minulý večer ještě ve spojení s filmem Americký prezident mě TV Prima mimořádně příjemně překvapila a po filmové stránce uspokojila.Nemůžu jinak než za 4****(9.7.2006)

 • bestlama
  ***

  Výborný film s výborným nápadem, ale přesto tomu něco chybělo .. .ale co to sakra bylo?(21.5.2009)

 • hippyman
  ****

  dost psycho sci-fi, ale originální myšlenka i zpracování... pro mě ale stále zůstává jedničkou v cestování časem Back to the future, takže zůstanu na 80%.(26.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace