poster

Frekvence

 • USA

  Frequency

 • Slovensko

  Frekvencia

Krimi / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2000, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Douglas
  ****

  4 a půl hvězdičky... půlku sežral závěr, který ve vztahu k jinak docela temnému příběhu působil jako pěst na oko. Že časové paradoxy začaly s nabíhajícími minutami nabírat obludných rozměrů a nemá cenu je domýšlet (natož nad nimi zkusit racionálně uvažovat), je u podobného typu science fiction předvídatelné. Film, o kterém je lepší nic nevědět a podívat se na něj s čistou hlavou... Funguje spolehlivě.(27.6.2004)

 • golfista
  *****

  Ještě že jsem se o tomhle filmu někde dočetl, protože by mne asi nepřilákal ani názvem, ani hereckým obsazením. O to víc jsem byl příjemně překvapen výborným scénářem i režií. Když k tomu přičteme téměř bezchybné výkony Dennise Quaida a Jamese Caviezela, tak vyjde přesně tohle ohodnocení.(6.3.2003)

 • Dan9K
  ***

  Masakr! Tohle je dalo by se říci úžasný snímek, který vás pohltí, dožene vás do extrémního napětí a zvědavosti na každou další scénu a pocítíte s ním i ohromnou radost ( a i nejen v přehnaném konci). Ovšem.....čekal jsem, že se nedočkám kvalitně zpracované tématiky putování časoprostorem po té logické stránce. To, co ale autoři předvedli, je skoro odsouzeníhodné. Nemá cenu přemýšlet, jak a jestli by vůbec mohl tento film vzniknout, kdyby se od logických nesmyslů, nedomyslů, chyb a parodoxů kompletně upustilo, to také není moje práce. Pokud se ale dočkáme v průměru jednoho paradoxu za 2 minuty, je to už opravdu přespříliš a já to tomuhle jinak skvělému filmu nemohu odpustit, jelikož se mi tím "díky" nim dosti znechutil....říkám si, copak ten režisér u toho vůbec nepřemýšlí? Prostě ho to nenapadne? Nebo to ví, ale doufá, že běžnému divákovi je to jedno? (a měl by pravdu, bohužel)(9.7.2006)

 • Galadriel
  ***

  Velmi zajímavý námět bohužel kazí velká předvídatelnost děje, tak trochu moc americký závěr (a nejen on) a hlavně mám pocit, že některé věci logicky hodně kolísají a že by prostě ani teoreticky nemohly fungovat (tím nemyslím samotnou komunikaci minulost-budoucnost pomocí vysílačky, ale spíš to, jakým způsobem se projevují změny minulosti v budoucnosti). Mimo tyhle výtky šlo ale o celkem koukatelný a zábavný film, na který jsem se šla dívat s mírnou skepsí a docela mě potěšil, takže 70%.(9.7.2006)

 • T2
  *****

  Rozpočet $31miliónovTržby USA $45,010,278Tržby Celosvetovo $68,106,245/90%/(10.7.2005)

 • - Původně se měl snímek natočit již v roce 1997, přičemž byl do role Franka Sullivana obsazen Sylvester Stallone. Během sporu o honorář však od projektu odstoupil. (Terva)

 • - Spoiler: Julia Sullivan (Elizabeth Mitchell) se málem stane objetí sériového vraha Jacka Sheparda (Shawn Doyle). O 4 roky později si v seriálu Ztraceni (od r. 2004) zahrála postavu Juliet Burke, která později chodí a žije s hlavní postavou seriálu, Dr. Jackem Shepardem (Matthew Fox). (jirka.jindra11)

 • - Dennis Quaid při sjíždění stavební skluzavkou utržil ránu nad obočím a odnesl si 16 stehů. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace