Městský lovec

City Hunter

Súkromné očko

Akční / Komedie / Romantický

Hong Kong / Japonsko, 1993, 93 min

Ako väčšina Jackieho filmov je aj tento zlý....ale má jedno ale, a to je to, že je to neskutočne zábavný zlý film. Normálne by som dal za štyri ale ten Streetfighter je :-)))))))))) 9/10(24.2.2005)

Sing si lip yan je neuvěřitelná groteskní konina i na Jackie-ho Chana, ale i tak jsem se celkem bavil a konec měl oproti začátku aspoň šťávu a dobrou akci. 45 %(27.12.2013)

• Big Bear

Jackie Chana všeobecně nesnáším. Nemám rád jeho xicht a dokonce ani hlas jeho českého dabéra. Možná umí dobře kung-fu, aikidó, bušidó se šódó, maki suši a kdo ví co ještě ale filmy s ním nemusím a vyhýbám se jim. O Městského lovce jsem jen náhodou zavadil v TV... Proboha, jak jen toto mohl někdo dát do distribuce a předložit západnímu divákovi... Znovu jsem si ověřil, jak jsou Asiaté divní. Příšerná, uřvaná, afektovaná krávovina plná nesympatických herců a nehezkých hereček.... Už nikdy více, brrrr... ODPAD(11.1.2013)

Jelikož City Hunter nemá souvislých 30 sekund, ve kterých by někdo někoho nemlátil nebo po někom nestřílel, dávám silné 3*. A vsadím se, že takhle bizarní a extraordinérní mlátičku jste ještě určitě neviděli. Jo, a City Hunter!(1.9.2007)

Psycho, psycho, OMG OMG OMG, MOFG OMGM, OMFG!(14.8.2007)

• - Při souboji v kině se na plátně přehrává film s Brucem Lee Hra Smrti. (kapsomut)

• - Ryu Saeba (Jackie Chan) ve filmu řídí prototyp Mitsubishi HSX, ze kterého se později vyvinul sériový model 3000GT. Na konci filmu je navíc na chvíli vidět prototyp Mitsubishi mR. 1000, jež automobilka postavila pro Tokyo Motor Show v roce 1991. (Raztubyl)

• - Po uvedení se Jackie Chan od filmu distancoval a v tisku osočil i režiséra Jing Wonga. Ten proto ve svém dalším filmu Velké riziko (1995) vytvořil postavu, jež Jackieho Chana zesměšnuje. (Raztubyl)