Městský lovec

Súkromné očko

Akční / Komedie / Romantický

Hong Kong / Japonsko, 1993, 93 min

Jing Wong

Tohle mě hodně pobavilo, sice některý scény byly už hodně přes čáru, třeba fight s Danielsem, ale byla to bomba. Jackie Chan byl super, pěkný holky, jednoduchá zápletka a největší prdel byla, že Jackie má celej film hlad a hlavní záporák se jmenuje McDonald :D(2.5.2015)

• Ilicka

Absolutní šílenost s neuvěřitelnými triky a vysokou kumulací neherců. Chápu, že to bylo maximálně nadsazené, přesto jsem se otřásala odporem, gagy mě nechytly, opakované odhazování čínských slečen na zem mě opravdu nerozesmívalo k slzám. Ale věřím, že si herci natáčení museli užívat.(2.2.2008)

• Gimli

Na tuhle uchylarnu neexistuje stupnice, podle niz by se dala hodnotit. Bavil jsem se velmi dobre. A pokud se chcete dobre bavit i vy, zapomente na vsechno, co ocekavate od filmu, protoze tohle jakakoli vase ocekavani bezpochyby nesplni. Je to neco jako videoklipovy comics plny prehravajicich hercu a zjevne cele postavene na improvizaci na zaklade dvoustrankoveho scenare. Navic obsahuje City Hunter scenu, ktera dela ze vsech filmu podle pocitacovych her jenom hloupy vtip. Moje hodnoceni "odpad!" chapejte tak, ze proste nevim, jak mam tento Jackieho ulet hodnotit, to vazne nejde, fakt ne. Timto vyzyvam POMA, aby zavedl dalsi stupen na hodnotici stupnici a sice ":-O"(14.6.2003)

• Radek99

Hongkongský Tomáš Magnusek aneb Matty, na tohle jsou lehké drogy málo...(11.1.2013)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 9/10 Efekty 7/10/// +výborný a hravý soundtrack, tak moc střeštěné, až je to zábavné, dobrá choreografie, parodie na Street Fighter, kočky -dlouho mi trvalo, než jsem tomu přišel na chuť, je to obrovská střeštěnost/// Na tohle potřebujete hodně silněj žaludek, hodně trpělivosti, mozek odstěhovat na druhej konec světa a vůbec o tom filmu nepřemýšlet. Jackie má hodně akční, bláznivé a trhlé filmy a tento nad nimi ještě viniká. Později jsem si však na bláznivé tompo zvykl a docela se i bavil. Nejlepší byla asi parodie na Street Fighter./// Celkem 69%///(29.9.2009)