poster

Městský lovec

 • Česko

  Soukromé očko

 • Hong Kong

  Cheng shi lie ren

 • Hong Kong

  城市獵人

 • Hong Kong

  Sing si lip yan

 • anglický

  City Hunter

 • Slovensko

  Súkromné očko

Akční / Komedie / Romantický

Hong Kong / Japonsko, 1993, 93 min

Režie:

Jing Wong
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  ***

  Sing si lip yan je neuvěřitelná groteskní konina i na Jackie-ho Chana, ale i tak jsem se celkem bavil a konec měl oproti začátku aspoň šťávu a dobrou akci. 45 %(27.12.2013)

 • Terva
  ****

  Úspěšný soukromý detektiv má za úlohu najít Shizuko, ztracenou dceru bohatého japonského podnikatele. Je to těžký úkol, protože únosci si kladou příliš tvrdé podmínky. Jakmile detektiv spatří fotky krásné Shizuko, rozhodne se udělat vše pro její vysvobození. Tvrdou pěstí a dobrým humorem detektiv překoná všechny protivníky. Scénář : Jing Wong Hudba : Romeo Díaz a James Wong.(16.5.2011)

 • Pedestrian
  ***

  Jelikož City Hunter nemá souvislých 30 sekund, ve kterých by někdo někoho nemlátil nebo po někom nestřílel, dávám silné 3*. A vsadím se, že takhle bizarní a extraordinérní mlátičku jste ještě určitě neviděli. Jo, a City Hunter!(1.9.2007)

 • nash.
  ****

  Nic pro toho, kdo bere film vážně a hledá v něm niterné prožitky. Protože toto je do extrému vyhnaná groteska plná šílených nápadů, infantilních vtípků, geniálních soubojových skopičin a turbonadsázky. Po výborném prologu sice přijde poněkud slabší rozjezd, ale právě ten vám poskytne čas naladit se na správnou frekvenci, takže v okamžiku, kdy se hrdinové ocitnou na lodi a rozjede se téměř nepřetržitá a notně ztřeštěná akce, můžete si naplno vychutnat grandiózní zábavu, která nemá daleko do řádění Toma a Jerryho. Ovšem s tím, že Tom a Jerry si nikdy netroufli na tak nic tak ujetého jako je třeba videoherní souboj.(6.7.2010)

 • Douglas
  *****

  Detektiv Rya (Jackie Chan) kdysi slíbil umírajícímu příteli, že si nikdy nic nezačne s jeho dcerou - jenže po řadě let je do něj schovanka zamilovaná a on do ní taky, jenže slib je slib. A k tomu všemu se oba rozhádaní detektivní partneři dostanou na loď, která je přepadena gangstery. Postmoderní film Wonga Jinga neustále přiznává vlastní filmovost, pracuje s nejabsurdnějším humorem (úvodní sekvence se udává v namalovaných kulisách a paroduje smutná finále policejních buddy movies), každou vtipnou scénu dohrává za hranice vtipnosti a ještě si libuje v tom, jak to udělal. Paroduje počítačové hry (Street Fighter), konkrétní filmy (na plátně běží Game of Death s Brucem Lee, a hrdina před plátnem porazí hrdinu tím, že kopíruje pohyby Bruce Lee) i žánry (od romantické komedie po akční thriller). Možná nejzběsilejší film, který během osmdesátých a devadesátých let v Hong Kongu vznikl (byl natočen podle japonského komiksu).(13.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace