První rána

Jingle Ma

Nathan Wang

Chi-Wai Yau
  • Gilmour93

Jako reklama na štafle z Baumaxu výborné, jako akční komedie i na Jackieho podprůměrné, neboť jsem celou dobu postrádal pro něj tak typické zabrnkání na humornou notu. Neustále cupitající Chan je sice o něco ohebnější, než třeba nyní pan Seagal (ten na ostříhání nehtů na nohou potřebuje soustavu zrcadel), ale pokud zanevře na vtip, musím ho v hodnocení chtě nechtě hodit do stejného pytle za copatým tlouštíkem..(3.5.2010)

Kdo má Jackieho rád, tomu se to bude líbit. Mě se nejvíc líbilo jak chůdama kopal do držky chlápka na balkóně.(2.5.2010)

Standartně zábavná akční jízda s Jackie Chanem. U tohohle kousku je zjevná inspirace bondovkami,avšak vůbec bych to neviděl jako zápor. Naopak bych řekl, že se jedná o nejlepší díl z celé série Police Story.(6.12.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,318,863Tržby Celosvetovo $32,000,000/40%/(23.8.2009)

Když to tak vezmu, tak Jackie hraje stále tu samou (nijakou) postavu ve skoro všech svých, stále stejných (nijakých) filmech... Ale co naplat, když ty jeho choreograficky bezchybné akční kousky berou dech stále stejným způsobem (tj. hodně). Navíc většině jeho filmů (tomuto nevyjímaje) nechybí spád, tempo ani slušná dávka ucházejícího humoru. Možná to bude znít trochu nepochopitelně, ale já ho mám čím dál raději (myslím samozřejmě Chana). 70 %(17.4.2005)