První rána

Greg Mellott

Jingle Ma

Nathan Wang

Chi-Wai Yau

Rek jsem si, Jackie Chan, na to mrknu, to bude pekna komedie, jenze omyl, tohle komedie neni, tohle se tvari jako seriozni akcni kriminalka a tudiz do toho Jackie vubec nezapad, on se proste neumi tvarit vazne, takze i kdyz dej okolo je misty drsnej, tak tam jak posuk pobiha a tvari se jak debilek. Ani bitek tu moc neni, dost jsem se nudil, ale nakonec ty 3* dam.(20.7.2006)

Jeden z mála Jackieho filmu,kde téměř nepoužije svoje umění.Na druhou stranu opět klasicky září serií neopakovatelných kaskaderských kousků a suchým humorem.Navíc rvačka se štaflema je vynikající.(20.2.2008)

Normalni film Jackie Chana jakych natocil tucty, ale jeho obdivuhodne gymnasticke vykony vzdy zaujmou.(8.8.2002)

• oLí

Filmy s Jackie Chanem jsou hlavně o jeho akrobaciích a kdo je má rád stejně jako Chana, tomu se bude První rána líbit. Já toho opičáka nijak zvlášť nemusím. 45% [červenec 2006](26.7.2006)

Kvalitní akční komedie, která neomrzí. Film sám o sobě je velmi kvalitní. Má dobré herce, především Jackiho Chana, který zaujme nejvíc. Chan zde má dost kaskadérských kousků. Zaujme i příběh a lehce i hudba. Takže film vidím tak na 82% = ****(23.11.2012)