Tenkrát na východě

Shanghai Kid

Vtedy na východe

Akční / Western / Komedie / Dobrodružný

USA, 2000, 110 min

No, můžu říct, že to bylo neškodné. Místy vážně zábavné (panákovaná) místy drobet trapné, ale na odreagování dobré. Chanovy bitky stojí za to. Některé vtípky moc povedené. Navíc tady jsem si poprvé všimla Owena Wilsona.(13.4.2007)

Nádherná komedie, luxusně jsem se bavila! :-)(11.9.2012)

• LiVentura

No tohle? Nuvěřitelný dějinný a akční propletenec s trystním koncem..(29.7.2008)

Chan akoby popri mladšiemu kolegovi ožil a jeho funnykung-fu finty sú dokonalé. Film dokonca nestráca ani po humornej stránke skoro počas celého deja, zápletka banálna a neuveriteľná, ale dá sa odpustiť. 75%.(28.3.2007)

Jackie Chan měl geniální nápad: umístit asijské bojové umění s prvky chanovské komedie na Divoký západ a náramně se to povedlo. Příběh samozřejmě stojí především na ústřední rozdílné dvojici ztvárněnou Chanem a Owenem Wilsonem. A je to lepší a vtipnější než Křižovatky smrti. Velmi zábavný film; je vidět, že i herci se při jeho realizaci výborně bavili.(27.2.2008)