Tenkrát na východě

Shanghai Kid

Vtedy na východe

Akční / Western / Komedie / Dobrodružný

USA, 2000, 110 min

Pohodová komedie se slusnymi dialogy a akcnimi scenami. Kdyz uz ale kecalka Wilsona tak s Benem Stillerem a kdyz uz Jackie Chana, tak v Krizovatce smrti - tam se mi libily akcni pasaze vic.(17.3.2005)

Ač jsem očekával naprostý patvar, celkem to šlo. Hlavně Jackie Chan a Owen Wilson, jejich souhra byla dobrá. Průměrná taškařice, ale svižná a zábavná.(20.2.2007)

• LiVentura

No tohle? Nuvěřitelný dějinný a akční propletenec s trystním koncem..(29.7.2008)

Obvykle je ve zvyku si zanadávat na pokračování. A kdy se poštěstí aby ze dvou takřka identických filmů byl lepší ten druhý?. Ani Tenkrát na východě není špatný film, obsahuje humor a akci ve správné rovnováze, jen mu jednoduše chybí ta lehkost a umění Davida Dobkina. Na jedenkrát to ale stačí - Owen Wilson pobaví, Jackie Chan taky a Lucy Liu je třešničkou na dortu.(16.10.2005)

• kingik

Mně nějak přestávají bavit takto naivně vystavěné komedie. Nic proti dvojce Jackie Chan a Owen Wilson, ale jinak mě to nepohltilo. Není to vyložená nuda, ale je to vyložená kravina.(4.3.2009)

• - Herečka Brandon Merrill, která hraje Jackieho indiánskou manželku, je ve skutečnosti šampiónka v rodeu. (SG-1)

• - Jméno šerifa Nathan Van Cleefa je převzato od herce Lee Van Cleefa, jenž byl znám ze spaghetti westernů. (SG-1)

• - V scéne, kde opilec podáva koňovi fľašu a ten z nej následne pije, je vidieť, že fľaša je zatvorená. (J*A*M*B*O)