Tenkrát na východě

Shanghai Kid

Vtedy na východe

Akční / Western / Komedie / Dobrodružný

USA, 2000, 110 min

Sympatická oddychovka a v rámci "scénářů Jackie Chana" velmi zdařilé. Dobrodružné, místy skutečně vtipné a hlavně naprosto nenáročné (což je pozitivum i negativum). Vyzdivhnout se ale musí chemie mezi Chanem a Wilsonem.(17.12.2007)

Owen Wilson a Jackie Chan? Docela příjemná dvojice. zasazení na Divoký Západ mohlo být výrazně vtipnější, ale několik detailů potěší i neznalého. Bohužel pro mě se stále opakuje moje nechuť ke komickým vložkám (obličejům) Jackieho Chana. V soubojích bych se mu nedovolil rovnat, ale s humorem je to přesně naopak.(16.6.2004)

Jedna z těch nejlepších Chanovek, kterou netočil v rodné Číně. Slušná akční zábava s povedenými akčními scénami a vtipným Wilsonem. Volné pokračování je ale o dost lepší.(14.6.2007)

Ač jsem očekával naprostý patvar, celkem to šlo. Hlavně Jackie Chan a Owen Wilson, jejich souhra byla dobrá. Průměrná taškařice, ale svižná a zábavná.(20.2.2007)

No, můžu říct, že to bylo neškodné. Místy vážně zábavné (panákovaná) místy drobet trapné, ale na odreagování dobré. Chanovy bitky stojí za to. Některé vtípky moc povedené. Navíc tady jsem si poprvé všimla Owena Wilsona.(13.4.2007)