Tenkrát na východě

Shanghai Kid

Vtedy na východe

Akční / Western / Komedie / Dobrodružný

USA, 2000, 110 min

Svižná nápaditá komedie s vynikajícím hereckým obsazením, a to především. Tihle dva hoši to prostě táhnou a dokonale jim to klape, teda alespoń před kamerou. Pěkné a komické bojové scény a humorné hlášky, to tihle opravdu umí. U tohoto filmu nuda prostě nehrozí.85%(8.1.2008)

Hodně dobrá komedie s opravdu vtipnými scénami a vtipným Owenem Wilsonem. Jackie je stále ve formě a jako bonus Lucy Liu.(2.3.2005)

Jackie Chan s Owenem Wilsonem v docela povedené komedii. :)(27.9.2012)

„On nie je môj priateľ. Je to Číňan.“ Skvelá oddychová vec s nádhernou výpravou, dynamickou hudbou, skvelými akčnými scénami (Indiáni, bar), peknými ženskými hrdinkami (rôznych národností), ušľachtilými sediacimi opitými koňmi, parádnymi dialógmi, sviežimi nápadmi (podkova) a bravúrnou buddy dvojkou Jackie Chan + Owen Wilson. Ak sa bojíte vety „Jackie Chan vo westerne", nemusíte, je to niečo ako GALAXY QUEST; film si zo žánru robí počas prvej polovice (láskavú) srandu, aby sa počas druhej pretavil do seriózneho žánrové predstavenie, ktorého sympatickým, za dobrú vec bojujúcim hrdinom držíte palce. Podmanivé a pôvabné a priznám sa, že mne sa snímak páčila viac, ako (ale tiež dobrá) česká dvojka. Kino Považan 2000(19.12.2004)

Celý film je takový skoro dokonalý. K dokonalosti mu něco málo chybí. Něco, co by mne donutilo dát plné hodnocení. Možná je to nepříliš povedený scénář, málo akce, či scény bez Jackieho s Owenem pohromadě. Nevím. A je mi to líto.(20.9.2005)