Agent z Hong Kongu

The Accidental Spy

Agent z Hongkongu

Akční / Komedie / Thriller

Hong Kong, 2001, 87 min

Nic zajímavýho v podání Jackieho Chana. Sice opět slušná choreografie, pár vtipnejch scén a řekněme slušnej příběh, ale neni to nic co by dokázalo nějak extra pobavit. Prostě jen Chanův průměrnej typicky založenej film, ale nemá to šťávu(24.3.2008)

• Niktorius

Jackie Chan turns into Semir Gerkhan.(4.12.2014)

Hongkongský film nenatočený v Hongkongu, ktorý trošku moc tlačí na pílu, finále ako z Kobry 11 vystrihnuté, ale je to ešte stále dobre Jackie...vieš robiť parádne kúsky(10.7.2008)

• Smok

Jackie má aj lepšie filmy, toto je taký podpriemer, ale nahá bitka na tureckej tržnici ma vážne vzala. Jackie je proste týpek, ktorý vie urobiť srandu za každých okolností. Ale predsa len dosť mi vadil veľmi nesúvislý dej.(15.8.2008)

• Xmilden

Akce místy potěší svou napaditostí, aby pak člověk dalších 10 minut nevěřícně kroutil hlavou nad příběhem. Závěrečná cisterna fajn, kaskadérské kousky dobrý, naproti tomu film nedokáže udržet divákovu pozornost mluvenými scénami. Slabota. 40% a to jsem ještě hodnej.(9.4.2014)

• - Ve scéně, kdy projíždí hořící kamion městem, jo možné zahlédnout český automobil Škoda Favorit světle zelené barvy, do kterého nakonec kamion nabourá. (Ondrasss)

• - Jackie Chan ve filmu nejen hrál, také jej produkoval a postaral se o choreografii bojových scén. (Rominator)

• - V roce 2002 vyhrál snímek cenu Hong Kong Film Award v kategoriích nejlepší akční choreografie (Wei Tung a kaskadérský tým Jackieho Chana) a nejlepší střih (Chi-Leung Kwong). (Rominator)