Agent z Hong Kongu

The Accidental Spy

Agent z Hongkongu

Akční / Komedie / Thriller

Hong Kong, 2001, 87 min

Jackie tentokrát na trochu drsnější notu. Drogy, umírající přátelé a kupa a kupa akce. Při závěrečné scéně s hořícím náklaďákem jsem si div nekousal nehty.(8.12.2015)

• Gilmour93

Zkrátka Jackie Chan - ber, nebo nech být. Pokud bereš, smiř se s příběhem hloupým jak fénování v napuštěné vaně a absencí infantilního humoru (otázkou je, jestli je to na škodu).. Přiznám se, že po dvaceti minutách jsem byl tak „unešen“, že jsem si u akčních scén začal představovat Stevena Seagala, ale po nudistické pasáži na tureckém trhu jsem zase rychle přestal, protože ta představa dvou bledých, povislých, celulitidních měchů..(1.5.2014)

Rozpočet $20miliónovTržby Celosvetovo $6,400,000(22.4.2010)

Nic zajímavýho v podání Jackieho Chana. Sice opět slušná choreografie, pár vtipnejch scén a řekněme slušnej příběh, ale neni to nic co by dokázalo nějak extra pobavit. Prostě jen Chanův průměrnej typicky založenej film, ale nemá to šťávu(24.3.2008)

Jedna z mála vážnějších rolí J. Chana, pomineme-li klasické kung-fu. Ubylo také bojovek, které nahradily spíše honičky v autech a i Jackie působí dojmem, jako by se mu moc nechtělo nebo jakoby neměl dostatek energie:-( Ale vyzdvihnout musím souboj nahatého J.a příběh, ačkoliv není nijak oslnivý, patří k tomu lepšímu, co sem viděl.60%(25.5.2008)