Agent z Hong Kongu

Agent z Hongkongu

Akční / Komedie / Thriller

Hong Kong, 2001, 87 min

• Xmilden

Akce místy potěší svou napaditostí, aby pak člověk dalších 10 minut nevěřícně kroutil hlavou nad příběhem. Závěrečná cisterna fajn, kaskadérské kousky dobrý, naproti tomu film nedokáže udržet divákovu pozornost mluvenými scénami. Slabota. 40% a to jsem ještě hodnej.(9.4.2014)

• choze

Jeden z Jackieho "pokřižovatkovských" odskoků zpět do Hongkongu jako INSTINKT LOVCE nebo NEW POLICE STORY. Akčních scén je sice dost a srší vychytávkami, ale až na natahovanou závěrečnou "kobrovskou" honičku s hořící cisternou jsou krátké a nepříliš záživný příběh je - s výjimkou souboje, který Jackie absolvuje nahý - zase překvapivě vážný. Slabota.(14.5.2008)

Ďalší zo série nepotrebných filmov Jackieho Chana ktorý okrem choreografie nemá čo ponúknuť, tou choreografiou myslím tú pri bojových scénach a práve tú ma tento film fantastickú samotná scéna v kúpeľoch je podľa mňa jedna z najlepších a tak isto finále. Osobne mám Jackieho rád a Teddy chan je schopný režisér ktorý zvláda akciu aj dialógy lenže scénar bol asi spísaný za pol hodiny pretože je priamočiary a hlúpy ale aj napriek tomu Teddy Chan s tohoto filmu spravil pozerateľný kúsok ktorý nepatrí k tomu najlepšiemu z Chanovej tvorby ale ani k najhoršiemu.(10.8.2008)

Film je nepříliš zábavný a zajímavý ze začátku.Jakmile však dojde k boji s neuvěřitelnými kaskadérskými kousky , křivka zábavnosti letí prudce nahoru.Jde vidět , že J.Chan je opravdu akční hrdina v kterémkoliv věku.(12.2.2007)

"Nečekal jsi, že jsem tak chytrý, co ??" ;)(9.10.2014)