Promo

Lacike

Komedia o troch bratoch a ich eskapadach so zenami. Chow Yun-fat je nezamestnany herec a suknickar, ktory by si najradsej iba uzival zivot, ale najstarsi brat ho nuti, aby sa konecne ozenil s dobrosrdecnou letuskou (Carol 'Do Do' Cheng). On ale radsej bali dalsiu novu korist nezáväznú Cherie Chung. Jacky Cheung kresli komixy a povahou je naivny romantik, ktory sa zamiluje do zeny (Fennie Yuen) o ktoru bude musiet superit s dalsim chlapikom. A najstarsi brat (Raymond Wong) je povahovo najserioznejsi a ma v TV kucharsku show. Zamiluje sa do zeny s dietatom (Bo-Bo Fung), ktoru opustil manzel. Dalsi herci ako Karl Maka, John Sham, Tedy Robin Kwan alebo Chow Yun-fat v dalsej ulohe (z jeho najznamejsieho filmu), tu maju doslova sekundove cameo vystupy. Konecne film od Johnnieho To, ktory mi sadol, kedze nie je tak divne stylizovany ako ma vo zvyku. Styl humoru je situacny a inteligentny. Aj Chow Yun-fat sa drzal na uzde a prilis neprehraval a ako bezstarostny playboy je neskutocne zabavny. Rovnako aj seriozny Raymond Wong, ktoreho Chow Yun-fat neustale dostáva do neprijemnych situacii. Najmenej vyrazny je naivka Jacky Cheung. Najzabavnejsie je finale v ktorom si postavy ako ucinkujuci v predstaveni klasickej cinskej opery vyjasnuju predosle nedorozumenia. Vysledkom je skvela romanticka komedia o troch paroch, ktora ani na chvilu nenudi a patri k tym najlepsim v ktorych sa Chow Yun-fat objavil. 8/10. ()