poster

Tři králové

 • USA

  Three Kings

 • Slovensko

  Traja králi

Drama / Komedie / Válečný / Akční

USA / Austrálie, 1999, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  ****

  Zajímavě podaná pouštní bouře, Clooney a Wahlberg jedou na plné pecky a opravdu tenhle film šlape. Není to ani zcela válečné drama, ani akční podívaná ani komedie. Je směsice, který ve finále vypadá jako perfektní film.(17.6.2006)

 • Jordan
  *****

  neviem, čím presne, ale tento film si ma niečím chytil od prvých sekúnd... a držal do posledných... funguje tam skvelá chémia medzi postavami, má to super spád, je to miestami vtipné, miestami silné (emočne, akčne...) a hlavne si to uchovalo akúsi zvláštnu ľahkosť (napriek všetkým možným zákulisným historkám z natáčania);(3.2.2013)

 • monolog
  ***

  Podle TV programu to měla být štiplavě satirická akčňárna. Ale mnohem spíš je to jen zábavnější válečně akční snímek, s občasnými sairickými momenty. Začátek musím říct mě téměř dokonale odradil, už jsem se přistihl několikrát s rukou na ovladači, že to přepnu. Ale nakonec jsem prvních dvacet třicet minut přetrpěl a pak už to šlo. Jak kdyby ten začátek dělal nějakej jinej scénárista. Z formální stránky se mi líbilo, jak byl obraz pořád zesvětlenej a tím to navozovalo dobře atmosféru pouště a vedra. Ale naopak se mi nelíbilo, jako ostatně u téměř všech filmů, jak se zacházelo se zlatem. Jedna cihla zlata má totiž 15 kg a k tomu ještě speciálně zkosený strany, aby se nedala nijak jednoduše zvednout (musí se přesunout na okraj a otočit) a tady ji zvedali a hýbali s ní, jako kdyby nevážila víc jak suchý z nosu. Nejvíc mě dostalo, jak dva zvedali kufr plnej zlatých cihel (ve skutečnosti by měl nejmíň půl tuny) a když ho zvedli, náhle se protrhlo dno. Tomu se říká Made in USA. A taky se mi nelíbil konec, kterej byl až příliš dobrej a moc rušil dojem z předchozího děje. Kdyby je všechny zavřeli na dlouho do chládku, sedělo by to tam mnohem líp. Jinak to je celkově celkem dobrá oddychovka, nijak náročná na přemýšlení a občas i zábavná, ale zapamatovatelná určitě ne. Spíš přesně ten typ filmů, který když vidíte znovu po pár měsících, nevíte, o co tam vlastně přesně šlo ani co se tam dělo, ale víte, že to nebyla úplná ztráta času.(16.5.2006)

 • berg.12
  ***

  Tenhle film převálcovala historie k jeho škodě celkem rychle. Není totiž vůbec tím bezduchým cool akčňákem, jakým se bohužel tváří. Přesto je pro mě třeba takový "Mariňák" zajímavějším počinem.(25.11.2006)

 • Rogue
  ***

  I přez bezchybné herecké výkony, velice dobrou kameru a stejně takový příběh mi tento snímek přijde veskrze průměrný, čemuž napomáhá i chvílemi dost nezáživný a nelogický děj.(11.11.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace