poster

Tři králové

 • USA

  Three Kings

 • Slovensko

  Traja králi

Drama / Komedie / Válečný / Akční

USA / Austrálie, 1999, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HAL
  *****

  Válečné filmy z války v zálivu jsou prostě jiné, je to vidět na Jarhead které by klidně mohlo mít podtitul: "aneb jak nám ukradli válku", a je to vidět i na Three Kings kteří ukazují válku tak jak jste ji ještě neviděli. Občas sklouznou ke komedii, občas k dramatu, jindy se lehce kriticky otřou o politiku Spojených států a čas od času se objeví trocha akce. A celý tenhle guláš dává dohromady výborný film.(14.5.2006)

 • Jordan
  *****

  neviem, čím presne, ale tento film si ma niečím chytil od prvých sekúnd... a držal do posledných... funguje tam skvelá chémia medzi postavami, má to super spád, je to miestami vtipné, miestami silné (emočne, akčne...) a hlavne si to uchovalo akúsi zvláštnu ľahkosť (napriek všetkým možným zákulisným historkám z natáčania);(3.2.2013)

 • RHK

  Jeden ze 100 nejlepších válečných filmů (z doby po r. 1900) - 100 Greatest Post 1900 War Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(11.7.2010)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Zajímavý film. Co je potěšující je herecký cástíng a přítomný humor, který tomuhle úletu sluší, co je však nepotěšující je poměrně nekvalitní technická stránka, kde i z hlediska vizuálu se není příliš na co koukat, všude prach a písek a působilo to na mne místy jako film z levnějšího kraje, naštěstí jsem se bavil nadprůměrně, tak čtverec přihodím, ale jen o chlup. 70%(23.6.2015)

 • cheyene
  ****

  Příjemné překvapení s Georgem Clooneym A Markem Wahlbergem. Komediálně laděné scény střídají ty válečně dramatické, aby mohla přijít i nějaká čistokrevně akční, zapadající spíše do žánrových počinů 80. a 90. let. Pro mě osobně byly nejlepší ty vážněji pojaté okamžiky, ovšem celý tento koktejl ve mně zanechal dobrý, resp. čtyřhvězdičkový dojem.(19.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace