poster

Tři králové

 • USA

  Three Kings

 • Slovensko

  Traja králi

Drama / Komedie / Válečný / Akční

USA / Austrálie, 1999, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  „My Tři králové jdeme k vám / kuvajtské zlato seberem vám..“ Russellův film měl svým originálním pojetím našlápnuto mnohem výš, bohužel ve druhé vážnější polovině neudržel nastolené tempo a nepřesvědčil o upřímnosti té náhlé změny "životní nutnosti" G.Clooneyho a jeho hochů. Nicméně natočit takový protiamerický film a zároveň být zakázán v Iráku, to je vskutku husarský kousek. Ty cihly rozdané prostému lidu - myslíte, že si je dají naložené v česneku a nebo jen tak zlehka oprančené na ohni s pšeničnou plackou? „Ropa ať téče dlouhá léta / my jsme k vám příšli z daleka..“(2.9.2008)

 • Marius
  ****

  Vybuchujúce kravy, George Clooney a Mark Wahlberg - to naozaj môžem.(16.7.2004)

 • xxmartinxx
  ****

  Je vidět, že v Americe je minimálně jeden scénárista, který se ve válečném filmu dokáže obejít bez vlasteneckých projevů a patosu. Dalo by se říct, že z těch všech podobných filmů si dělá srandu. Ve Třech králích se pořád něco děje a vůbec není čas na nudu. Je to taková akční jednohubka a kouká se na to sakra dobře. Takových válečných filmů by mělo být víc.(4.9.2008)

 • Rogue
  ***

  I přez bezchybné herecké výkony, velice dobrou kameru a stejně takový příběh mi tento snímek přijde veskrze průměrný, čemuž napomáhá i chvílemi dost nezáživný a nelogický děj.(11.11.2002)

 • lesumir
  ****

  Zajímavě podaná pouštní bouře, Clooney a Wahlberg jedou na plné pecky a opravdu tenhle film šlape. Není to ani zcela válečné drama, ani akční podívaná ani komedie. Je směsice, který ve finále vypadá jako perfektní film.(17.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace