poster

Mstitelé

 • USA

  The Avengers

 • Slovensko

  Pomstitelia

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1998, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  **

  Dámy a pánové, cenu za nejpromarněnější námět získávají….Mstitelé!...Mohlo to být něco úžasného. Tajní agenti v retro současné Anglii proti šílenému megalomanovi toužícímu ovládnout svět. Obě strany vybavené spoustou nadpřirozených vynálezů a zařízení. Jenže to nefunguje. Stala se z toho přeplácaná taškařice, která ač vizuálně vypadá skvěle, postrádá atmosféru, kterou by takový film měl mít a na kterou jsem se těšil. Velká škoda. Umě Thurman v latexu to ale zatraceně sekne.(17.1.2008)

 • Phobia
  **

  Mám několik otázek: Jakou obludnou špínu mají na svědomí S. Connery, R. Fiennes a Uma Thurman, čím jim bylo vyhrožováno, že kývli na účinkování v takové mdlé, nevtipné a rádoby efektní srajdě? Nedalo se těch 60 mega bucks využít nějak smysluplněji, než na úspěšný pokus audiovizuálně vystihnout slovo TRAPNOST v 89-ti minutách? Proč takové plýtvání talentem a financemi dávno není trestné, aby nemohl filmy natáčet každý, kdo má do prdele díru? Kdo to ví, kdo mi odpoví? 33%(9.12.2011)

 • Indiana
  **

  Fuj, opravdu hodně velká blbost. Ralp Finnes a Sean Connery jsou tady hypertrapní, Uma Thurman aspoň dobře vypadá, čímž to trochu vynahrazuje, ale kdo mě nejvíc dostal, jsou ti dva kokoti, co se oslovovali otče a matko (nejlepší bylo, že otec byl ženská a matka chlap).(10.6.2005)

 • mandes

  rozpočet : $60 million tžby americké : $23,384,939(17.12.2006)

 • k212
  *

  Tolik výborných herců přišlo nazmar, asi je tento film moc divný a ujetý, na to aby byl pochopen, aby si našel své diváky.(26.6.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace