poster

Mstitelé

 • USA

  The Avengers

 • Slovensko

  Pomstitelia

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1998, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  *

  Tolik výsadních herců a taková sračka... Co je špatně? Zlaté obsazení určitě ne, protože všechny tři superhvězdy hrají perfektně. Ani mdlý děj není odpovědí na tak nízké obsazení. Jenže tenhle film je totálně nelogický a šíleně zpotvořený. Střihač pohřbil už tak chatrnou režii a ani kamera a vizuální hračičkové film ze srabu nevytáhli. Spíš smutný než špatný film...(30.9.2005)

 • Chrustyn
  *

  Neuvěřitelná pitomost, která se sice netváří vážně ale i tak je neuvěřitelně nudná a pitomá. Nechápu jak se k tomu nechali ukecat tak dobří herci.(8.6.2007)

 • T2

  Rozpočet $60miliónovTržby USA $23,384,939Tržby Celosvetovo $54,684,939(29.11.2008)

 • Djkoma
  **

  Docela nesmyslná ujetárna, ale chvílema i zábavná :o))(13.7.2004)

 • tron
  **

  Z matného rovnomenného seriálu, podľa ktorého POMSTITELIA vznikli, si už toho ktovie koľko nepamätám, ale to je fuk; dôležité je, že v tomto prípade si snímka komerčný prepad zaslúžila. Neviem, čo presne sa dialo počas nakrúcania, niečo sa mi marí o nespokojných producentoch a následnom pretáčaní a brutálnom strihaní. Neviem už, či je to pravda, ale nečudoval by som sa, keby bola. Aspoň by sme to mohli režisérovi Chechikovi (NATIONAL LAMPOON´S: VIANOČNÉ PRÁZDNINY, DIABOLSKÁ PASCA) ospravedlniť. Snímka je to príšerne nudná, tragikomicky bizarná a ledva-ledva v nej funguje aspoň šarm Seana Conneryho. V takomto chaotickom mišmaše neplní svoju funkciu ani pôsobivý vizuálny šat a obsadenie Umy Thurmanovej, Ralpha Fiennesa, Jima Broadbenta, prípadne Fiony Shawovej. Ruky preč.(21.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace