Mstitelé

The Avengers

Pomstitelia

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1998, 89 min

Jsem si jistá, že Ralph(!), Uma a Sean se filmu upsali čistě pro recesi. Jak říkají herci, "zkusit něco jiného". Příběh, atmosféra a výprava se mi líbí, ale bohužel trosku z tohoto filmu dělá hlavně scénář. Film je mi ale přes to všechno nějak sympatický a ráda si ho pouštím jako oddechovku. Ralphův výkon je nějak mdlý, Umin sexy a Seanův ďábelský. Celkově bych film ale označila jako zábavné filmové pominutí smyslů.(3.1.2007)

• k212

Tolik výborných herců přišlo nazmar, asi je tento film moc divný a ujetý, na to aby byl pochopen, aby si našel své diváky.(26.6.2003)

• Pepinec

Jak elegantní je Londýn, tak elegantně působí na pohled i Mstitelé. Vypnout zvuk, budu maximálně spokojen. Že jsem ho však nechal zapnutý a tím pádem slyšel, o čem to celé bylo, jsem opět nucen hledat nějaký odpovídající kompromis. Notně mi v hledání pomůže fakt, že rajcovnější jsem Umu Thurman ještě nikdy neviděl. Její rudé vlasy a obtažené oblečky zachraňovaly chaos v pozadí (ne jejím) a paniku ve scénáři.(7.12.2011)

• Indiana

Fuj, opravdu hodně velká blbost. Ralp Finnes a Sean Connery jsou tady hypertrapní, Uma Thurman aspoň dobře vypadá, čímž to trochu vynahrazuje, ale kdo mě nejvíc dostal, jsou ti dva kokoti, co se oslovovali otče a matko (nejlepší bylo, že otec byl ženská a matka chlap).(10.6.2005)

• Djkoma

Docela nesmyslná ujetárna, ale chvílema i zábavná :o))(13.7.2004)

• - Snímek se umístil na 13. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

• - Mel Gibson byl zvažován pro roli Johna Steeda. Nakonec se jí chopil Ralph Fiennes. (D3VIL)

• - Nicole Kidman byla zvažována do role Emmy Peelové. (D3VIL)