poster

Dr. No

 • Velká Británie

  Dr. No

 • slovenský

  James Bond: Dr. No

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie, 1962, 110 min

Režie:

Terence Young

Předloha:

Ian Fleming (kniha)

Kamera:

Ted Moore

Hudba:

John Barry

Střih:

Peter R. Hunt

Scénografie:

Ken Adam
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ***

  Skromný rozjezd série ustavující většinu trademarků, kde je zatím jen jedna exotická lokace místo obvyklých pěti a akce končí sotva začne. Hlavním esem je tak Connery, kterému role sedí.(30.1.2016)

 • pan Hnědý
  ****

  1. Bond - Tohle už je klasika a nesmrtelná akční kriminálka s výborným Seanem Connerym. Svižná Youngova režie.(16.6.2012)

 • Djkoma
  *****

  Moje první setkání s Jamesem Bondem bylo naštěstí velmi podařené a Sean Connery mi předvedl dokonalého agenta, o kterém každý muž či žena v noci sní, v plné kráse. Tvář Seana tak navždy zůstala synonymem agenta 007 bez jediné chybičky a s naprosto dokonalým vzhledem. Tato zaškatulkovanost nula-nula-sedmičky se naštěstí brzo začala měnit a agent jejího veličenstva všem ukázal, že je nesmrtelný a proto ho máme také všichni rádi. První byl No, poslední podle mě nebude NikdO :)(10.2.2007)

 • arachneuss
  ****

  První a poslední Bond, jenž se opíral o realističnost a vážnost knih. Connery ještě mladý a masérský (i když takový bude do smrti), bez zbytečných serepetiček a vtipu v každé větě. Pokud vidět Bondovku, jenž vznikla před Casinem, tak určitě tuhle.(25.12.2008)

 • Tosim
  ****

  Tohle je taková skoro až detektivka. A to je moc dobře! 70%.(6.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace