Thunderball

• Československo

James Bond: Thunderball

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie, 1965, 130 min

Jednu hvězdičku ubírám za ty příšerné a nepřehledné podmořské souboje.(30.11.2007)

Trošku slabší díl než Žiješ jenom dvakrát. Podmořská bitva mi evokovala vzpomínku na Moonrakera, kde podobný souboj probíhal ve vesmíru. Thunderball se mi nezdál být mimo tuto scénu dostatečně akční a napínavý. 70%(16.5.2010)

Čtvrtá bondovka určitě stojí za shlédnutí, ale narozdíl od Goldfingera a Srdečných pozdravů z Ruska, mi tento díl přišel o něco slabší. Největší devízou tohoto dílu jsou určitě výborné podmořské souboje, které mi ovšem přijdou, že jsou natočeny trochu chaoticky. Záporák Emilio Largo mi přišel nevýrazný (když porovnám třeba s Goldfingerem).(2.12.2007)

Viděno kdysi, takže rozhodně to lepší z Bonda s ještě skvělým Connerym. Bohužel dnes se tomu raději vyhýbám, protože už by to asi na ty pevné 4* nebylo...(7.1.2006)

Conneryho Bondy mám rád. THUNDERBALL navíc vyniká nevídanou podmořskou bitvou a skvělým hudebním podkresem Johna Barryho. BondGirls jsou tady více než nádherné a z Q-ho hraček se tady do paměti nejvíce zaryje jetpack a dýchátko. Příjemně strávené nedělní odpoledne.(15.7.2007)