Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  ***

  Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. James Bond s harpunou pátrá mezi lidožravými žraloky a dívkami k sežrání po atomové bombě. S případnými protivníky si umí poradit: "Malé ryby házím zpátky do moře." Bondovka je to veskrze průměrná, Sean Connery (agent, č. 007) se zdá být pro tentokrát zastíněn jednookým padouchem Largem (Přízrak, č. 002). Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ElyENM6i0xg(1.12.2013)

 • D.Moore
  *****

  Tak kde začít. Thunderball má: Opět skvělého Conneryho, který je stejně tak vtipný jako drsný i šarmantní, výborný špionážní příběh, senzační akční scény (úvodní rvačka i závěrečná bitka potápěčů), jako vždy vynikající hudbu Johna Barryho (plus píseň nazpívanou Tomem Jonesem a jedny z nejpovedenějších úvodních titulků), krásné dívky, parádního záporáka... Co Thunderball nemá? Chybu! Pět hvězd jasných, výtky žádné.(8.5.2010)

 • kinej
  *****

  Tohle je nejen nejlepší bondovka vůbec, ale je to i skvlěý film, který by obstál jako kvalitní špionážní thriller i mimo tuto sérii. Ale byla by to škoda, protože Connery je 100% bond. To s jakým přehledem řeší všechny situace a s jakým šarmem glosuje vše zkrátka nemá v sérii obdoby. Navíc je Thunderball skvěle vystaven. Má sice méně akcí, ale o to více je prostoru pro jiné skvělé dialogové, pátrací a jiné scény. Terence Young byl nejlepší režisér bondovek.(9.12.2004)

 • Matty
  ****

  První/jediná? bondovka, ve které je Bond méně sympatický než padouch. 80% Zajímavé komentáře: Rob Roy, Marigold, berg.12, ScarPoul(9.2.2005)

 • Tuxedo
  *****

  Spolu s Goldfingerem nejlepší bondovka.(19.4.2005)

 • - Když plavidlo Disco Volante vyletělo do vzduchu, byla exploze tak silná, že otřásla okny ještě 20 mil od místa natáčení. (džanik)

 • - Padouchy hrají Italové proto, že původní scénář nepočítal se SPECTRE, ale se siciliskou Mafií, a Largo měl být původně mafiánský boss. (džanik)

 • - V podvodních scénách, kde Bond čelí žralokům, se předpokládalo, že bude Sean Connery chráněn panely s čirého plexiskla. Panely však nedosahovaly ani do výšky jednoho metru a žraloci tak nad nimi mohli volně proplouvat; výsledkem bylo, že se Connery rybám přiblížil mnohem více než chtěl, a ve filmu je to na jeho reakcích vidět. (džanik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace