poster

Thunderball

 • Velká Británie

  Thunderball

 • Československo

  James Bond: Thunderball

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie, 1965, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kulmon
  ***

  Začátek filmu výborný. Postupem času ovšem nadšení utichne a člověk si uvědomí, jak moc dlouhé můžou dvě hodiny být. Zároveň jak moc dokáže udělat jeden charismatickej Connery z jinak průměrnýho filmu a jak mohou fanoušci zblbnout nefanoušky a přesvědčit je, že průměrný film je nadprůměrný. Thunderball je bondovka, a kdyby to bondovka nebyla, neštěknul by po ní ani pes. Zejména po těch nechtěně vtipných soubojích či nudné závěrečné čtvrthodinovce pod vodou.(4.9.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $9miliónovTržby USA $63,595,658Tržby Celosvetovo $141,200,000/65%/(29.6.2005)

 • xxmartinxx
  ***

  Záporák bez charismatu, děj bez překvapení. Celek drží jen díky bezchybnému Connerym, což ale taky nemůže fungovat věčně. Jsem asi jediný na světě, kdo si myslí, že Youngova režie nebyla zrovna ta nejlepší možná. Ostatně nejpovedenějším dílem zůstává Goldfinger, což asi nebude náhoda.(27.8.2011)

 • Psema
  ****

  Thunderball je pro mě stále záhadou. Uznávám jeho kvality, ať už se týkají provedení podvodních scén, či soubojů na souši. Conneryho herectví je jako pokaždé na skvělé úrovni. Hlášky jsou na svém místě, bondgirls taky a záporák má charisma. Jenomže příběh se prakticky dvě hodiny vleče a mám neustále pocit, že kromě první a poslední půl hodiny je to samá vata. V Thunderballu holt nemám to zalíbení jako například v Goldfingerovi, kde se nenudím ani jednou. Tady se mi to párkrát stalo. 7/10(17.12.2006)

 • berg.12
  ***

  Film chytne trošku tempo až někde v půlce a v nevýrazné režii se nejdřív nechytá ani Bond se svými hláškami. Neslaný-nemastný hlavní padouch si navíc vypomáhá mou neoblíbenou rekvizitou - páskou přes oko a vůbec, vztahy mezi ním a Bondem, Bondem a Bond-girl a mezi tím vším dohromady působí scénáristicky hodně nepřesvědčivě (srv. třeba s předchozím "Goldfingerem"). První ve filmu použitý funkční jet-pack a podmořská bitva (vesmírně zkopírovaná v "Moonrakerovi") tak celkový dojem moc nevytáhnou.(26.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace