Na křídlech vážky

Vážka

Na krídlach vážky

Sci-Fi / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA / Německo, 2002, 104 min

Keby neprišiel zlom niekde pri konci a scenárista sa nerozhodol urobiť z mrazivého ŠIESTEHO ZMYSLU romantického DUCHA bolo by to cool, aj naprek Costnerovmu výkonu...(11.10.2005)

• Kryton

Mé matce se to líbí. Mě to příjde přeslazené a průhledné už po pulhodině.(6.4.2008)

Očakávania boli o moc väčšie, ako výsledná forma. Záchrannú vestu síce podal vždy dobrý Costner, ale jednoducho, keď to nejde, tak to nejde. Tom Shadyac asi nedokáže stvoriť nič nad úrovňou 60%. Škoda.(23.5.2005)

Nápad to nebyl zas tak špatný, na poprvé to šlo, ale podruhé jsem už trpícího Costnera nedokoukala. Prostě jen průměr, takže za 3.(22.3.2006)

• gudaulin

Nemůžu si pomoct, ale sledovat Na křídlech vážky je totéž, jako jíst neokořeněný guláš. Tomu filmu zoufale schází atmosféra, chybí mu rafinovanost, něco, co se v divákovi uhnízdí a už ho nepustí. Přitom není vyloženě špatný, má slušně napsané dialogy a po herecké stránce jsem s filmovými hrdiny neměl žádný problém. Na tři hvězdičky to ale nevytáhnu, k tomu bych potřeboval silnější dojmy. Film kolem mě prolétl skutečně jak na křídlech vážky... Celkový dojem : 40 %.(29.11.2008)