Na křídlech vážky

Vážka

Na krídlach vážky

Sci-Fi / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA / Německo, 2002, 104 min

Abych řekl pravdu, čekal jsem, že to bude horší! Nakonec se jedná o průměrný thriller, kterému až na několik okamžiků, chybí atmosféra, na které tento druh filmů stojí a padá! Na křídlech vážky má v sobě obrovský potenciál, ale to by se scénář musel dostat do rukou lepšího režiséra než je Tom Shadyac, který je u mě maximálně průměrným režisérem jako tenhle film. Kevin Costner nehraje špatně, ale tady s tím prostě nic udělat nemohl. Klasický snímek na jedno zkouknutí........(2.1.2009)

Keby neprišiel zlom niekde pri konci a scenárista sa nerozhodol urobiť z mrazivého ŠIESTEHO ZMYSLU romantického DUCHA bolo by to cool, aj naprek Costnerovmu výkonu...(11.10.2005)

Zajímavý příběh, do kterého jsem se položil. Ač film může vyznít ve finále jako nesmysl, tak já to neřeším. Dostal jsem působivý film. Víc nepotřebuju. Hodnocení: 70%(15.8.2008)

Príjemný mysteriózny thriller od inak komediálneho rutinéra Toma Shadyaca a s Kevinom Costnerom z časov jeho postupného úpadku na dno Hollywoodu. Fajn jednohubka.(23.10.2011)

• gudaulin

Nemůžu si pomoct, ale sledovat Na křídlech vážky je totéž, jako jíst neokořeněný guláš. Tomu filmu zoufale schází atmosféra, chybí mu rafinovanost, něco, co se v divákovi uhnízdí a už ho nepustí. Přitom není vyloženě špatný, má slušně napsané dialogy a po herecké stránce jsem s filmovými hrdiny neměl žádný problém. Na tři hvězdičky to ale nevytáhnu, k tomu bych potřeboval silnější dojmy. Film kolem mě prolétl skutečně jak na křídlech vážky... Celkový dojem : 40 %.(29.11.2008)

• - Film je věnován Katherine Ann Courtiss, manželce Alana B. Courtisse, který se na filmu podílel jako asistent producenta. (korndaddy)