Na křídlech vážky

Vážka

Na krídlach vážky

Sci-Fi / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA / Německo, 2002, 104 min

Výborný mysteriozní drama, kde je plno duchařiny a pořád se tam něco děje. Sem tam pár lekaček, který působí dobrým dojmem a nejsou tam jen tak jak bývá u většiny filmů, ale prostě tam patří. Costner nehraje vůbec špatně! Já ani trochu nechápu místní hodnocení. Mě se to líbilo a ten konec byl fakt silnej emotivní zážitek.(1.7.2011)

Je to napínavé,zaujímavé ma to dobrú hudba,Coster sa tu tiež hodí ale je to len za 79% - 3*(15.5.2010)

Od filmu jsem nic nečekal a nakonec mě vcelku mile překvapil. Po většinu své délky si totiž držel docela napínavou, mysteriózní atmosféru, místy dokonce mrazivou a s pár slušnými lekačkami. Od uvěznění v potápějícím se autobusu to už ale byla taková naivní a ještě k tomu trapná pohádka, symbolicky ukončená neméně hloupým záběrem na hrátky v listí. Viděl bych to na lepší průměr.(11.3.2012)

TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +místy opravdu napínavé, je to zajímavé -mohlo být ještě více sci-fi, celkově se ze snímku dalo vytěžit víc/// Na tento film jsem byl dlouho zvědavej, párkrát mě utekl a tak jsem ho viděl až dnes. Očekávání však byla daleko větší. Zvláště z pohledu žánrové sklatby jsem čekal víc. Nakonec je z toho jen zajímavá podívaná, která nenudí, má několik originálních překvapení, ale to je tak asi všechno. Bohužel zítra nebudu vědět o čem to bylo. Moc mě to i přes námět nezasáhlo./// Celkem 56%///(23.5.2008)

• Jordan

predvídateľný film s costnerom podávajúcim celkom priemerný výkon, moja obľúbená postava bola papagáj, ale inak . . . shadyac nech radšej ostane pri komédiách (tam má aspoň ako-tak pevnú pôdu pod nohami);(26.9.2005)