Na křídlech vážky

Vážka

Na krídlach vážky

Sci-Fi / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA / Německo, 2002, 104 min

Nápad to nebyl zas tak špatný, na poprvé to šlo, ale podruhé jsem už trpícího Costnera nedokoukala. Prostě jen průměr, takže za 3.(22.3.2006)

Velmi zajímavé téma, fádní režie, ale není to zase tak hrozné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Viděl bych to tak na 70%, ale za prvé Kevin Costner nehraje vůbec špatně, za druhé vás příběh několikrát docela překvapí, za třetí hudba Johna Debneyho je velmi zajímavá a za čtvrté jsem docela nepochopil, proč se na poslední filmy "Kostěje" házní tolik špíny :-/(21.4.2003)

Po technické stránce to nebyl zrovna skvost, ale téma bylo dost silné a dokázalo mě plně zaujmout.(16.2.2008)

• AGAMENON

Kostěj se plahoči po place jako mrtvola a proč už si nenechá zahustit vlasy, že by neměl prašule na plastiku?(30.3.2003)

Od filmu jsem nic nečekal a nakonec mě vcelku mile překvapil. Po většinu své délky si totiž držel docela napínavou, mysteriózní atmosféru, místy dokonce mrazivou a s pár slušnými lekačkami. Od uvěznění v potápějícím se autobusu to už ale byla taková naivní a ještě k tomu trapná pohádka, symbolicky ukončená neméně hloupým záběrem na hrátky v listí. Viděl bych to na lepší průměr.(11.3.2012)