Epizody(6)

honajz

Druhá řada mě poněkud zklamala. Ne že by to nebylo pořád vtipné, ale hodně epizodám chybí tah na branku a jsou takové neučesané. Opravdu hodně se mi líbily asi jen dvě epizody. ()

GTS_PUNK

V porovnaní s prvou sériou, ktorú možno označiť za humornú katastrofu (alebo katastrofu humoru?), je pokračovanie o malý kúsok lepšie. Avšak, len o veľmi malý kúsok. Najväčším problémom tu totiž stále zostáva skutočnosť, že humor je suchší než kreker po záruke, pričom to nemožno ospravedlňovať tým, že ide o humor britský, a tým pádom, že by práve taký mal byť. Humor by v prvom rade mal byť zábavný, a to nie je. Aspoň nie v tomto prípade. Black Books - Season 2 nie je dobrou záležitosťou. Je iba lepšou záležitosťou v porovnaní s predchádzajúcou sériou. A to nie je niečo, čím by sa dalo pýšiť. ()

fabecc1222

Pořád je to zásobárna skvělých vtipů, a to nejvíce v případě třetího a čtvrtého dílu, ale třeba poslední dva díly už šli přecijen kvalitou o něco níž, než byla nastavená laťka v první sérii. ()

bubun

Po opětovném zkouknutí po letech hodnotím 2.sérii coby nejslabší. Na čtyři o něco méně zábavné epizody připadají jen dvě, které jsou sice výborné (The Entertainer, Hello Sun), ale poměrově je to prostě o něco méně, než u první série, kde mi přijde slabší pouze pilotní epizoda, a než třetí, kde naopak na čtyři skvělé epizody připadají dvě méně vtipné (Little Flutter, Travel Writer). Ale i když mě 2.série baví o trošku méně, stále jsou to solidní čtyři hvězdy. ()