Až vyrostu, chci být jako Bernard! Cigáro v hubě a sklenka vína v ruce. Ideální život!(18.5.2009)

Rozverný seriál z mě blízkého prostředí, na kterém mě nejvíc zarazilo, jak moc kolísá úroveň humoru jednolivých dílů...(19.12.2006)

,,VŠICHNI LIDI VYPADNĚTE! JE TO MŮJ OBCHOD!!..... Jste připraveni na pořádnou porci toho nejkvalitnějšího britskýho humoru dávkovanýho po 20ti minutách? Co může vzniknout jinýho spojením irskýho opilce nesnášejícího lidi Bernarda, s téměř Božím stvořením, jenž by mohlo být klidně maniakem Mannym? KNIHKUPECTVÍ! Nesmím zapomenout na Fran, která prodává věci, o kterých neví k čemu jsou, má ráda víno (vlastně cokoliv) a má smůlu na chlapy. Nesourodá trojice, která bez sebe nedokáže žít, je snad od Hotýlku tím nejlepším, co jsem v tomto žánru viděl! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět bradku, na který visí idiot. 2.) Jsem neustále nalitej a mám kámoše, kterej tak jenom vypadá. 3.) Chci umět vyrobit víno, které dokáže otrávit Papeže! 4.) Chci se stát PR manažerem roku. PŘÍBĚH **** HUMOR ***(14.11.2010)

Luxusní záležitost a povinnost pro všechny kteří mají rádi absurdní humor. Nejlepší díly: 14. Elephants and Hens, 10. Blood, 3. Grapes of Wrath(21.12.2011)

První série mi úplně stačila. Na můj vkus moc přepísklý humor, který mi nesedí. Párkrát se v každém díle sice zasměju, ale srovnávat třeba s IT Crowdem, musel bych ještě hvězdu ubrat.(25.11.2007)