• paascha
  *****

  Skutečné hloubky tohoto mini seriálku pochopí jen ten, kdo někdy dělal v antíku:-)) ) Bernard je můj člověk:-))(27.9.2007)

 • Isherwood
  *****

  Humor, který se netýká přímo chodu knihkupectví je výborný (byť má i své slabší momenty), ale gagy, které směřují k tomu, jak se Bernard chová k zákazníkům jsou excelentní perly nekonečných rozměrů, které mám chuť si pustit vmžiku ještě pětkrát po sobě, abych je doopravdy vstřebal. Proč? Protože, v knihkupectví jsem pracoval rok a tohle je pro mě jedno nekonečné déja vu, ve kterém sám sebe vidím až nebezpečně často. Ne, že bych za pultem popíjel víno a tahal cigarety, ale vážně jsem několikrát zoufale prosil, aby někdo zamčel dveře a dovnitř už nikdo nelezl. O nápisech ‚Nic pro zabíječe času‘ se ani netřeba zmiňovat… přesto po první sérii (zatím) jenom 4 a ½. Edit: A nakonec na nich zůstanu. Bavilo to skvěle, ale i když se to dotýká mě tak blízkého tématu, hned tak brzy se k tomu nevrátím... asi.(1.1.2010)

 • hirnlego
  ****

  Tu a tam možná lehce křečovité, ale zaplať pámbů za tenhle seriál - myslela jsem, že podobné už se netočí...ale znáte to - myslet znamená...nevědět, že se točí.(16.10.2006)

 • igi B.
  *****

  Černá taškařice... Po zásluze - i když zatím jen po prvním dílu - pětismejlový smejligik... :o))))) - - - P.S. Neuvěřitelné se stalo skutkem. V původním znění s titlulky! :-)(27.10.2007)

 • Dever
  *****

  // Production Companies: Assembly Film and Television // Po pozretí všetkých dielov musím povedať, že je veľká škoda že bol seriál zrušený pretože vtipný niekedy bol až až, ale musím súhlasiť z niektorými užívateľmi, že hladina zábavnosti je v každom dieli iná, raz nízka, raz vysoká. To však nemení nič na tom, že som si seriál a večne hulákajúcého Bernarda Blacka obľúbil.(17.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace