• arachneuss
  *****

  Až vyrostu, chci být jako Bernard! Cigáro v hubě a sklenka vína v ruce. Ideální život!(18.5.2009)

 • Tosim
  ****

  Rozverný seriál z mě blízkého prostředí, na kterém mě nejvíc zarazilo, jak moc kolísá úroveň humoru jednolivých dílů...(19.12.2006)

 • Fr
  ****

  ,,VŠICHNI LIDI VYPADNĚTE! JE TO MŮJ OBCHOD!!..... Jste připraveni na pořádnou porci toho nejkvalitnějšího britskýho humoru dávkovanýho po 20ti minutách? Co může vzniknout jinýho spojením irskýho opilce nesnášejícího lidi Bernarda, s téměř Božím stvořením, jenž by mohlo být klidně maniakem Mannym? KNIHKUPECTVÍ! Nesmím zapomenout na Fran, která prodává věci, o kterých neví k čemu jsou, má ráda víno (vlastně cokoliv) a má smůlu na chlapy. Nesourodá trojice, která bez sebe nedokáže žít, je snad od Hotýlku tím nejlepším, co jsem v tomto žánru viděl! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět bradku, na který visí idiot. 2.) Jsem neustále nalitej a mám kámoše, kterej tak jenom vypadá. 3.) Chci umět vyrobit víno, které dokáže otrávit Papeže! 4.) Chci se stát PR manažerem roku. PŘÍBĚH **** HUMOR ***(14.11.2010)

 • Xmilden
  *****

  Luxusní záležitost a povinnost pro všechny kteří mají rádi absurdní humor. Nejlepší díly: 14. Elephants and Hens, 10. Blood, 3. Grapes of Wrath(21.12.2011)

 • EdaS
  ***

  První série mi úplně stačila. Na můj vkus moc přepísklý humor, který mi nesedí. Párkrát se v každém díle sice zasměju, ale srovnávat třeba s IT Crowdem, musel bych ještě hvězdu ubrat.(25.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace