• WANDRWALL
  *

  Moc průhledné.(12.8.2010)

 • honajz
  ***

  Slovo od slova kompletní remake jiné TV pohádky z brněnského studia Zlatá panna - http://www.csfd.cz/film/284604-zlata-panna/. Ludvík Ráža tomu dokázal dodat nějakou atmosféru, ale nemůžu si pomoct, Čenský zde hraje jako z donucení.(10.10.2010)

 • Linda.csfd
  ****

  Hra o trůny v českém podání! Královna trpící vážnou psychickou poruchou, král evidentně trpící depresemi a princ asi něco užívá, protože je věčně Mahulený. Tak trochu lekce psychologie, no, pohádkou bych to rozhodně nenazývala. Ta freudovská, dramatická a mlžná (zahulená) atmosféra byla hodně zajímavá.(13.12.2014)

 • MartinezZ
  *

  Jak hodnotit pohádku, u níž je vám trapno za herce, komparz i rekvizity?(28.9.2012)

 • Iks
  **

  Už jste někdy našli pramen tak, že jste dloubli motykou do země, a objevili jste malé jezero? Ne? Tak se podívejte na tuhle pohádku. Zajímavostí také je, že co já vím, proutek se ohýbá směrem k vodě, tedy dolů, ale Honzovi Čenskému se proutek ohnul nahoru. To asi při představě, že bude mít v noci krásnou pannu na hraní. Parádních 45%.(5.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace