• WANDRWALL
  *

  Moc průhledné.(12.8.2010)

 • Iks
  **

  Už jste někdy našli pramen tak, že jste dloubli motykou do země, a objevili jste malé jezero? Ne? Tak se podívejte na tuhle pohádku. Zajímavostí také je, že co já vím, proutek se ohýbá směrem k vodě, tedy dolů, ale Honzovi Čenskému se proutek ohnul nahoru. To asi při představě, že bude mít v noci krásnou pannu na hraní. Parádních 45%.(5.7.2011)

 • triatlet
  **

  Nepohádkové, spíš rodinné drama. Chybí náznak aspoň nějakého vtipu, který do pohádky patří. Převažuje vážná rovina. Čenský je v roli prince (ve 34 letech) nepřesvědčivý. Na to, že se natáčelo na třech hradech (Buchlov, Pernštejn, Bítov), je výsledek stejný, jako by se natáčelo ve studiu. Princ plní úkoly bez větších problémů. Kladem je scénář, který je sice suchý a moralizujicí, ale je věrohodný a vyzdvihuje dobro, lásku, poctivost nad zlo, závist, hamižnost.(7.8.2010)

 • Linda.csfd
  ****

  Hra o trůny v českém podání! Královna trpící vážnou psychickou poruchou, král evidentně trpící depresemi a princ asi něco užívá, protože je věčně Mahulený. Tak trochu lekce psychologie, no, pohádkou bych to rozhodně nenazývala. Ta freudovská, dramatická a mlžná (zahulená) atmosféra byla hodně zajímavá.(13.12.2014)

 • MartinezZ
  *

  Jak hodnotit pohádku, u níž je vám trapno za herce, komparz i rekvizity?(28.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace