• Pepinec
  **

  Po ránu nedokážu strávit míchaná vajíčka, před spaním se zase nesmím dívat na psí knížku. Možná je to kyselým obličejem Janžurové, možná přítomností Miss antisympatií všeho druhu Holubové, možná rokem 80´, který jsem z toho cítil víc než cokoli jiného, buď jak buď jsem se na spánek naladil až při losování Sportky.(25.4.2012)

 • Flego
  ***

  Herecké výkony sú na ďaleko vyššej úrovni ako scenár, ktorému chýba ucelenosť a "príbeh". Je to škoda, lebo keby scénky dokázala Remundová spojiť, bol by to dobrý televízny film. Tri body dávam len kvôli pani Janžurovej.(13.8.2007)

 • Tosim
  ****

  Je smutnou pravdou, že lidé, kteří pománahí vždy a všem, si sami většinou pomoci nemůžou... 70%.(30.8.2007)

 • Slarque
  ****

  Skvělý scénář, lahůdkové herecké obsazení a hlavně perfektně napsané postavy. Nezáleží na tom, jak malá je role, všichni mají co hrát a šanci zaujmout. Typický případ televizního filmu, který je lepší než mnohé filmy určené pro kina.(10.6.2003)

 • sud
  **

  No, mě to nijak zvlášť vtipné nepřišlo. Námět sice není špatný, ale film se ve výsledku rozpadá na jednotlivé scénky, z nichž je většina nezáživných. Iva Janžurová ovšem (jako vždy) stojí za pozornost. Ujde to. 40%.(27.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace