Na televizní zpracování nadprůměrný snímek o mezilidských vztazích. Spolupráce Remundová - Janžurová se vyplatila. Souhlasím s Flegem, že scénář mohl být dotažený, ale trhliny zacelují herci - především Janžurová. A souhlasím s uživatelem Lish84, který upozornil na karikaturu postavy Evy Holubové; i mně se scéna s ní vybavila před druhým zhlédnutím.(18.8.2009)

• Tommassi3

"Ty máš ale legračního manžela !!" - "To není můj manžel !! My spolu žijeme jen.. na psí knížku !!"(3.11.2013)

• sud

No, mě to nijak zvlášť vtipné nepřišlo. Námět sice není špatný, ale film se ve výsledku rozpadá na jednotlivé scénky, z nichž je většina nezáživných. Iva Janžurová ovšem (jako vždy) stojí za pozornost. Ujde to. 40%.(27.7.2009)

Je smutnou pravdou, že lidé, kteří pománahí vždy a všem, si sami většinou pomoci nemůžou... 70%.(30.8.2007)

Skvělý scénář, lahůdkové herecké obsazení a hlavně perfektně napsané postavy. Nezáleží na tom, jak malá je role, všichni mají co hrát a šanci zaujmout. Typický případ televizního filmu, který je lepší než mnohé filmy určené pro kina.(10.6.2003)