• Tommassi3
  **

  "Ty máš ale legračního manžela !!" - "To není můj manžel !! My spolu žijeme jen.. na psí knížku !!"(3.11.2013)

 • Pepinec
  **

  Po ránu nedokážu strávit míchaná vajíčka, před spaním se zase nesmím dívat na psí knížku. Možná je to kyselým obličejem Janžurové, možná přítomností Miss antisympatií všeho druhu Holubové, možná rokem 80´, který jsem z toho cítil víc než cokoli jiného, buď jak buď jsem se na spánek naladil až při losování Sportky.(25.4.2012)

 • Radko
  ***

  Životné trápenia i malé radosti zo života upratovačky. Alebo čím sa často trápia sociálne slabší. Výstižné postrehy sa striedajú so situáciami, v ktorých počuť vŕzganie fráz žurnalistického pera. Napríklad scéna s bohatou znudenou podnikateľkou, ktorá je okrem neznesiteľnej alkoholičky aj držgroškou ako sa patrí akoby vypadla z nejakého nepodareného moralizujúceho fejtónu o znudených paničkách - partnerkách bohatých investorov. Takýchto situácií je tu viac, pričom ich vyvažuje kombinácia somenutej uveriteľnej časti filmu s voľbou typovo vhodných hercov.(4.11.2013)

 • Tosim
  ****

  Je smutnou pravdou, že lidé, kteří pománahí vždy a všem, si sami většinou pomoci nemůžou... 70%.(30.8.2007)

 • Ded@M@tes
  **

  Iva Janžurová je takový typ herečky, který moc neosloví. Ale na druhou stranu to zahrála celkem dobře. Pár slabších scének si mohli scenáristi odpustit, třeba s vietnamci, malinko víc to zavánělo trapností. ( Hodnocení: 4/10 )(4.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace