poster

Carmen: Divoká vášeň

 • Španělsko

  Carmen

Drama / Romantický

Španělsko / Velká Británie / Itálie, 2003, 119 min

Režie:

Vicente Aranda

Scénář:

Vicente Aranda

Hudba:

José Nieto

Producenti:

Bill Chamberlain

Střih:

Teresa Font

Kostýmy:

Yvonne Blake
(další profese)
 • Brandon
  ***

  Carmen by měla spíš mít podtitul Proradná kurva. Kdepak divoká vášeň, Carmen je nemoc, zhoubná bolestivá nemoc. José je omámenej trotl a vlastně její největší obět. Nic nového pod sluncem. Film sám o sobě stojí převážně na sexy křivkách andaluské kóčy, ale od dobrého drama čekám víc.(4.4.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,981,666(12.7.2010)

 • Cival
  **

  Paz Vega má fakt pěkný kozy. Žádné další poselství, natož filmové kvality odhalená a nadržená Carmen neskrývá.(23.2.2005)

 • Slarque
  ***

  Paz Vega je krásná a ochotně se svléká prakticky v každém filmu (což mi rozhodně nevadí), Leonardo Sbaraglia je taky celkem v pohodě. Pokud mezi nimi fungují nějaké emoce, tak možná žárlivost či nenávist, ale rozhodně ne láska. Carmen si s Josém hraje jak kočka s myší a pobláznění Josého je také stěží pochopitelné. Prostě tady chybí přesně to, co hlásá český distribuční podtitul – poněkud zvláštní přístup, jak tento fakt ještě více zviditelnit.(18.11.2004)

 • Enšpígl
  ***

  Carmen s tím chlapem zametla takovým způsobem, že začínám závidět homosexuálům jejich orientaci. Pravdou je, že lze jen těžko pochopit co dokáží s chlapem udělat jedny dokonalý kozy.(18.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace