Carmen: Divoká vášeň

Vicente Aranda

José Nieto

Bill Chamberlain
  • Cival

Paz Vega má fakt pěkný kozy. Žádné další poselství, natož filmové kvality odhalená a nadržená Carmen neskrývá.(23.2.2005)

Paz Vega je krásná a ochotně se svléká prakticky v každém filmu (což mi rozhodně nevadí), Leonardo Sbaraglia je taky celkem v pohodě. Pokud mezi nimi fungují nějaké emoce, tak možná žárlivost či nenávist, ale rozhodně ne láska. Carmen si s Josém hraje jak kočka s myší a pobláznění Josého je také stěží pochopitelné. Prostě tady chybí přesně to, co hlásá český distribuční podtitul – poněkud zvláštní přístup, jak tento fakt ještě více zviditelnit.(18.11.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,981,666(12.7.2010)

Hodně dobrej film, který je spíše erotický než romantický. K tomu s menšími prvky historie Španělska. Paz Vega je nádherná a i dobrá herečka. 4*(27.12.2007)

Carmen by měla spíš mít podtitul Proradná kurva. Kdepak divoká vášeň, Carmen je nemoc, zhoubná bolestivá nemoc. José je omámenej trotl a vlastně její největší obět. Nic nového pod sluncem. Film sám o sobě stojí převážně na sexy křivkách andaluské kóčy, ale od dobrého drama čekám víc.(4.4.2008)