Vítejte v džungli

Rundown, The

Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 2003, 104 min

Berg má proste štýl a toto bol jedna z akčných peciek roka. Pomerne jednoduchá zápletka ťaží zo super scenáru v atraktívnom prostredí. Výborná akčná jazda s prvkami komédie, no niektoré komické scénky ma až tak nevzali, ako aj miestami veľká naivita. Ale prekvapila ma pôsobivá a príťažlivá kamera s pár extra kvalitnými zábermi a strihmi! 85%..(22.6.2006)

Príjemná nenáročná zábava, ktorý tu výborne rozobral Tron.(2.6.2010)

Pomyslné akční žezlo předáno, otázkou zůstává, jak dlouho to sympatickému wrestlerovi, který je připraven vám kdykoliv posekat zahradu, vydrží!! Mám takový pocit, že Peter Berg, držíc se zajímavých látek, bude velice brzy v kurzu!!(24.12.2008)

Dobrodružno-akčná jazda na jedno shliadnutie. Nemôžem za to, ale keď uvidím Dwayne Johnsona, stále ma napadne wresling...(14.5.2009)

Film, který se snaží být cool co to jde, ale je fakt, že občas se mu to i solidně daří. I přes všechna filmová klišé, je to docela zábava a The Rockovi ten film naprosto sedí.(13.10.2007)