poster

Vítejte v džungli

 • USA

  Rundown, The

 • Slovensko

  Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 2003, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • imf
  ****

  Spíš tři a půl. Berg se předvádí jako zkušený žánrový kličkař a nečekaně i jako zručný řemeslník. Zprvu podezřelá herecká sestava ze sebe navíc ždíme to nejlepší - Rock aspiruje na nejsympatičtějšího akčňáka roku, Scott není nesnesitelně otravný a Walken je zas jednou docela fajn... přimíchejte do toho nebezpečně hongkongskou choreografii plnou drátů a dojde vám, že tam jungle jízda se dost povedla. Žánr buddy-movie neumírá ani v třetím tisíciletí...(25.12.2003)

 • Rex Mundi
  ***

  Príjemná nenáročná zábava, ktorý tu výborne rozobral Tron.(2.6.2010)

 • Kaka
  ***

  Kamera, střih, zvuk na jedničku. Jinak je to slátanina prvního kalibru, ale působí nevinně a když nad tím člověk mávne rukou, občas se i zasměje.(14.9.2004)

 • Le_Chuck
  ****

  The Rock je herecky niekde úplne inde než kedy bol Arnie a naozaj ma VEĽMI milo prekvapil a spolu so Scottom (toho zrovna moc nemusím) a ku koncu s Bremmerom (Spud sa vrátil a má kilt, gajdy a lietadlo mu drží po kope kobercova páska) vytvorili uletenú trojku. Bitky sú výborné, Rosario pekná a film je úplná pohodička. Oddychovka ako sa patrí. Doporučujem.(29.5.2005)

 • Segrestor
  ****

  Povinnost pro milovníky, uctívače, znalce, trenéry, trénované a nadšence brazilského bojového stylu Capoeira. Nutnost pro ty, kteří mají v topce tu kočku Rosariu Dawson nebo pro ty, kteří chtějí Christophera Walkena spíš v záporných a hlavně drsných rolích. Samozřejmost pro ty, kteří si nenechají ujít dobrodružství kdesi v srdci Brazílie notabene s nabušeným Dwaynem Johnsonem, který zde supluje Terminatora převlečeného za Ramba. A nakonec strašná blbost pro vyznavače oduševnělého filmového artu, kteří si ve filmu potrpí na krasomluvu, hru světel, stínové divadlo, otazníky, hluboké myšlenky, lidství, poselství, černobílost, nejednoznačnost, sdělení, kafe a cigára, podobenství, jinotaje, dlouhé záběry do prázdna, dlouhé záběry do tmy, sladký život, levičáckou syrovost, kapitalistický marast, zvětšeniny a v neposlední řadě filozofičnost. Těm tento film víceméně nedoporučuji.(1.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace