Vítejte v džungli

Rundown, The

Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 2003, 104 min

Lacná popcornová zábava, ktorej slušné akčné scény ma aspoň neuspávali. No pri takom primitívnom scenári bolo i to isté víťazstvo.(15.10.2007)

Opravdu zábavné béčko.(22.1.2005)

Když Arnold procedil skrz vysvalené zubní jamky: "Have fun", nemluvil pouze k Rockovi, ale především k divákům. Protože alespoň já jsem se bavil náramně. Sotvaže z reprobeden vyštěkne Missy Eliott, vrhne se na vymahače dluhů Becka celá útočná lajna fotbalistů, jako kdyby to byl kožený míč a oni chtěli položit touchdown. Jenomže Beck není žádná bábovička ze suchého písku, aby se rozsypala při pohledu na drsný look Jamala Duffa... Bitky servíruje Peter Berg pravidelně, v dynamickém a nápaditém balení, a dokonce uprostřed džungle vypustí krakena v podání capoeiristické rychlomlátičky Ernieho Reyese Jr. Quebra tua cara! Když tváře nerazítkují pěsti, hašteří se neustále povedená dvojice Rock - Scott a čas od času se dostanou ke slovu pan Hromobití a pan Blesk. Příběh je navíc zasazen do atraktivního a exotického Helldorada, které ukrývá dotěrné opice, omamné ovoce a zlatou sošku. Skvělá zábava to byla, Arnolde! 85 miliónů dolarů(rozpočet)/81 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(29.5.2006)

Akční oddychovka. Nepřestanu opakovat ať Rock už konečně začne pořádně masakrovat místo akčních oddychovek, ale přesto jsem za tyhle filmy rád. (mnohem) Lepší než nic. Spárovat ho se Scottem funguje stejně dobře jako spárovat ho s Knoxvillem, ostatně oba přesvědčivě zahrají podobný charakter. Dobrý byl ještě Walken jako záporák. Jo a taky bojová scéna Rock vs. domorodci (případně i úvodní rvačka), něco podobného se hnedtak nevidí. A taky jeho wrestlingový styl je pořádně atraktivní. Ale proč se sakra takhle nepere ve víc filmech? ((mimochodem teď jsem si něco uvědomil.... ROCK(y) )) Option B? I make you.(10.10.2007)

Rock je drtic a Walken naprosto vynikajici zaporak se skvelejma hlaskama. Konecne poradnej akcni film plnej super hlasek a zabavny akce. Celej film v podstate tahne postava Rocka, vzdy odrika naky moznosti a nekoho zrube, coz je naprosto paradni a Seann William Scot sice opet dela uchylaka, ale docela mu role sedla a dobre doplnuje Rocka. Rosario Dawson sice moc nepredvede, ale dobre se na ni kouka. Samotnej pribeh sice nejak promakanej a originalni neni, ale scenar dava dostatek prostoru pro prestrelky a bitky, ktere to plne vynahradi. Navic do toho hraje skvela hudba. Proste vynikajici akcni komedie.(2.1.2005)