poster

Vítejte v džungli

 • USA

  Rundown, The

 • Slovensko

  Vitajte v džungli

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 2003, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ****

  Povinnost pro milovníky, uctívače, znalce, trenéry, trénované a nadšence brazilského bojového stylu Capoeira. Nutnost pro ty, kteří mají v topce tu kočku Rosariu Dawson nebo pro ty, kteří chtějí Christophera Walkena spíš v záporných a hlavně drsných rolích. Samozřejmost pro ty, kteří si nenechají ujít dobrodružství kdesi v srdci Brazílie notabene s nabušeným Dwaynem Johnsonem, který zde supluje Terminatora převlečeného za Ramba. A nakonec strašná blbost pro vyznavače oduševnělého filmového artu, kteří si ve filmu potrpí na krasomluvu, hru světel, stínové divadlo, otazníky, hluboké myšlenky, lidství, poselství, černobílost, nejednoznačnost, sdělení, kafe a cigára, podobenství, jinotaje, dlouhé záběry do prázdna, dlouhé záběry do tmy, sladký život, levičáckou syrovost, kapitalistický marast, zvětšeniny a v neposlední řadě filozofičnost. Těm tento film víceméně nedoporučuji.(1.12.2011)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $80,916,492(19.12.2006)

 • Slasher
  ****

  Akční oddychovka. Nepřestanu opakovat ať Rock už konečně začne pořádně masakrovat místo akčních oddychovek, ale přesto jsem za tyhle filmy rád. (mnohem) Lepší než nic. Spárovat ho se Scottem funguje stejně dobře jako spárovat ho s Knoxvillem, ostatně oba přesvědčivě zahrají podobný charakter. Dobrý byl ještě Walken jako záporák. Jo a taky bojová scéna Rock vs. domorodci (případně i úvodní rvačka), něco podobného se hnedtak nevidí. A taky jeho wrestlingový styl je pořádně atraktivní. Ale proč se sakra takhle nepere ve víc filmech? ((mimochodem teď jsem si něco uvědomil.... ROCK(y) )) Option B? I make you.(10.10.2007)

 • petero
  *****

  Arnold Schwarzenegger tu zdá sa predal štafetu Rockovi. Po troch rokoch treba povedať, že Dwayne Johnson do sveta filmu veľkú dieru neurobil a ani neurobí v takom štýle ako Arnie. Predator, Terminator, Total Recall a True Lies sú dosť vysoké méty, ale zase na druhej strane treba povadať že tento film je dostatočne dobrý resp. Rockov zatiaľ najlepší. „Zabav sa.“ Je jasná správa a ja som sa pri tomto filme neskutočne bavil. V podstate to je nonstop akčná zábava, kde akčné scénky nepostrádajú svoju údernosť (bitka v bare s futbalovým družstvom, bitka v džungli s rebelmi), napr. pri páde džungľov si musíte povedať - to by sa dolámali. Rock má potrebnú charizmu, jeho konflikty so Stiflerom pobavia, Rosario Dawson je správna jebačka, Christopher Walken hláškuje ostošesť a jeho postava je presne to čo mi už dávno chýbalo od jeho výkonu v Scottovej True Romance. Plus Spud z trainspotingu je tiež týpek na pobavenie, stádo byvolov spraví dostatočný rešpekt, opice sú prítulné, venušine cecky píšu ako sviňa a keď The Rock vezme do rúk aj zbrane všetko tady poletí. Ide o nájdenie pokladu, splnenie poslednej úlohy pre šéfa a oslobenie chudobného pracovitáho ľudu z rúk vykorisťovateľa. V dnešnej dobe so slabučkým výskytom poctivých akčných filmov (okrem The Rundown sa postupne objavil Ong-Bak a neskôr Crank a povedzme si Tom Cruise ako akčný borec nie je to pravé orechové a Vin Diesel tiež nejako stagnuje) je toto veľmi podarená záležitosť.(21.11.2006)

 • bestlama
  ****

  Scott jako jeden z mých nejoblíbenějších tady přesně sednul ... měšťáček, kterému vždy tatínek všechno zařídil se najednou dostane do průseru a chce se vyhrabat jen pomoci ideálu, že najde zakopaný poklad ... Pak se objeví nabouchaný Dwayne a film se jasně začne měnit v akční film, u kterého když vypnu mozek a neřeším detaily, tak se výborně bavím :)(18.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace