Láska s rizikem

Gigli

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2003, 117 min

• Marek1991

Sexistický a hlúpo drsný film s nádhernou Jennifer Lopez a sympatickým Benom Affleckom. Jedná sa o nezmyselný a nedôveryhodný príbeh s veľkou dávkou nudy v skoro dvoch hodinách. Romantická komédia ani náhodou, navyše ten postihnutý chlapec je tam príťažou, lebo akosi to nedáva zmysel, celé to pôsobí rozpačito, je to prakticky dosť zbytočný film.(29.1.2013)

• Arx

Naprostý úlet Martina Bresta. Po takových filmových klenot jako Vůne ženy nebo Joe Black natočí tohle.... Upřímně mě to i trochu mrzí ale jak se říká i Mistr tesař se někdy utne.(18.1.2008)

• Kamca_

Ze začátku mě to docela bavilo, ale postupně to bylo horší a horší ... zbytečné mluvení a celkově dlouhá stopáž přes dvě hodiny to je na tenhle film až moc, stačilo by bohatě 90 minut ...(16.7.2007)

• Slarque

Unášet by se neměli retardovaní bratři fedrálních soudců, ale retardovaní scenáristé! Pitomý příběh s příšernými dialogy nezachrání ani jedna scéna s Christopherem Walkenem a jedna scéna s Alem Pacinem. Ta druhá je sice suverénně nejlepší z celého filmu (a dokonce mě překvapila), ale na „luxusní“ jednohvězdičkové hodnocení to nestačí. To by aspoň část těch věčných dialogů o sexu musela být vtipná.(18.7.2007)

• Kryton

WTF? Duo dřeváků Affleck a Lopez v jednom filmu! A co tam dělá Walken a Pacino? Nepadl větší díl rozpočtu tomu, aby tyto hvězdy zavřely oči před scénařem? Film je totiž neskutečná blbost a jestli chcete užitečneji využít 117 minut. Zkuste po celou tu dobu myslet nad nesmrtelností chrousta anebo jít na pivo. Proč jsem to jen já neudělal?!(4.10.2009)

• - Film se natáčel v Culver City, v Long Beach, v Los Angeles a v Orange v Kalifornii. (rafix)

• - Po prvním víkendu promítaní byl film stažen z kin ve Velké Británii, kvůli velice špatným ohlasům a výdělkům. (Pumiiix)

• - Láska s rizikem se řadí mezi největší kasovní propadáky hollywoodské historie. Z vložených nákladů 54 milionů amerických dolarů se studiu Columbia vrátilo na tržbách pouze 7,3 milionu. Film navíc provázely záporné reakce diváků i kritiky. Tento neúspěch otřásl hereckou kariérou Bena Afflecka a zcela zničil kariéru režiséra Martina Bresta. (peetriss)