Láska s rizikem

Gigli

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2003, 117 min

• Crocuta

Kromě tragéda Afflecka se tu ztrapňuje i řada dobrých herců a já se jen divím, že to mají zapotřebí. Příběh je debilní, režie ubohá, tak za co ta jedna usmolená *? Přece za Jennifer (za to jak vypadá, ne jak hraje!).(26.11.2008)

Dobrá oddychová záležitost, Ben affleck je tady takovej přijemnej zábavnej chlapík a Jennifer Lopez je fakt úplně neskutečně sexy, nikdy jindy a jinde si jí víc sexy nepamatuju a asi hlavně proto se mi to docela líbilo, že jo? Jinak je totiž příběh taková jednorázovka okoukaná, bez většího děje. Ale co, koukalo se na to pěkně.(12.8.2007)

• -bad-mad-wolf-

Jedna hvězdička za zábavu při sledování scén, v nichž postavy zcela vážně pronášejí a provádějí zoufale nemožné věci. Hahá!(11.12.2012)

• golfista

Pověst jednoho z nejhorších filmů všech dob se naštěstí úplně nenaplnila. Je to sice hrozná kravina, ale já viděl desítky horších filmů .....(22.5.2005)

• Arx

Naprostý úlet Martina Bresta. Po takových filmových klenot jako Vůne ženy nebo Joe Black natočí tohle.... Upřímně mě to i trochu mrzí ale jak se říká i Mistr tesař se někdy utne.(18.1.2008)

• - Snímek se umístil na 19. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

• - Postavu, do které se ve filmu zamiluje Ben Affleck, měla původně hrát Halle Berry. (Pumiiix)

• - Slovo „fuck“ ve filmu zazní 124krát. (Pumiiix)