Láska s rizikem

Gigli

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2003, 117 min

• Kamca_

Ze začátku mě to docela bavilo, ale postupně to bylo horší a horší ... zbytečné mluvení a celkově dlouhá stopáž přes dvě hodiny to je na tenhle film až moc, stačilo by bohatě 90 minut ...(16.7.2007)

• mandes

rozpocet:$54 million trzby celosvetovo:$7,266,209(29.10.2006)

Odpad? Jak snadné ho dát, ale sakra proč? Chcete se distancovat od výsledného produktu. Film kde vystupuje mentálně postižený, lesba a ozve se několik vulgárních uražek přeci automaticky neznamená odpad! Láska s rizikem rozhodně nepatří mezi nejhorší filmy, a stejně tak nemohu souhlasit s většinou komentářů, na které jsem se tu podíval. Například herecký výstup Al Pacina je vůbec to nejhorší co ve filmu je! Ten člověk to vůbec neuhrál nebo minimálně dabér, neboť mimika v této epizodní roli nerozhoduje. Jennifer a Ben naopak hrají více než obstojně, přesně zapadli do svých rolí a daří se jim dokreslovat charakter postav. Navíc scény, kde jsou jen oni dva a nejdená se zrovna o nějaké gangsterské povídačky s dementem na telefonu, jsou asi tím nejlepším co film nabízí, příjemně plynou. Samotný scénář není příliš originální, to sice je pravda, ale hlooupý také ne, hodil bych jej do průměru, neboť funguje - sice používá osvědčená schémata, ale to také není problém. Hudební doprovod je fajn, neruší, ale příjemně se poslouchá. Také některé scény se opravdu povedli a jiskří to tam i dobrými dialogy, i když za několik scének by si zasloužili tvůrci pár facek. No a Martin Brest se ukázal jako schopný režisér, řemeslná kvalita snímku je na úrovni a drží celý film příjemně pohromadě.(17.7.2007)

• ScarPoul

ktovie preco to neuspelo?(28.8.2007)

• kOCOUR

"V každym vztahu je vždycky bejk a kráva. Já jsem bejk, ty jsi kráva. Bejk, kráva." What. The. Fuck. Neďakujem ti že sme spolu žili, ja preťal som si Gigli.(16.7.2007)

• - Postavu, do které se ve filmu zamiluje Ben Affleck, měla původně hrát Halle Berry. (Pumiiix)

• - Slovo „fuck“ ve filmu zazní 124krát. (Pumiiix)

• - Láska s rizikem se řadí mezi největší kasovní propadáky hollywoodské historie. Z vložených nákladů 54 milionů amerických dolarů se studiu Columbia vrátilo na tržbách pouze 7,3 milionu. Film navíc provázely záporné reakce diváků i kritiky. Tento neúspěch otřásl hereckou kariérou Bena Afflecka a zcela zničil kariéru režiséra Martina Bresta. (peetriss)