poster

Láska s rizikem

 • USA

  Gigli

 • Slovensko

  Láska s rizikom

 • Slovensko

  Gigli

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2003, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  ***

  Odpad? Jak snadné ho dát, ale sakra proč? Chcete se distancovat od výsledného produktu. Film kde vystupuje mentálně postižený, lesba a ozve se několik vulgárních uražek přeci automaticky neznamená odpad! Láska s rizikem rozhodně nepatří mezi nejhorší filmy, a stejně tak nemohu souhlasit s většinou komentářů, na které jsem se tu podíval. Například herecký výstup Al Pacina je vůbec to nejhorší co ve filmu je! Ten člověk to vůbec neuhrál nebo minimálně dabér, neboť mimika v této epizodní roli nerozhoduje. Jennifer a Ben naopak hrají více než obstojně, přesně zapadli do svých rolí a daří se jim dokreslovat charakter postav. Navíc scény, kde jsou jen oni dva a nejdená se zrovna o nějaké gangsterské povídačky s dementem na telefonu, jsou asi tím nejlepším co film nabízí, příjemně plynou. Samotný scénář není příliš originální, to sice je pravda, ale hlooupý také ne, hodil bych jej do průměru, neboť funguje - sice používá osvědčená schémata, ale to také není problém. Hudební doprovod je fajn, neruší, ale příjemně se poslouchá. Také některé scény se opravdu povedli a jiskří to tam i dobrými dialogy, i když za několik scének by si zasloužili tvůrci pár facek. No a Martin Brest se ukázal jako schopný režisér, řemeslná kvalita snímku je na úrovni a drží celý film příjemně pohromadě.(17.7.2007)

 • Tom Hardy
  *

  Film, který je úplně jiný, než jsem očekávál. Není důkazem prkenosti Afflecka, ani neherctví Lopezové (oba ujdou), ale ukázkou naprosté scénáristické bezradnosti. Brest to zprasil, jak jen mohl. Film bych však stěží ohodnotil jako jeden z nejhorších, jenž jsem kdy viděl. Je prostě jenom neskutečně špatný. Výsledek je tak hvězdička a půl, není to mnoho, ale viděl jsem hodně slabších kousků...(24.5.2004)

 • sepp
  odpad!

  Co si dneska lidi nedovolej natocit je obcas az zarazejici - ja kse mohl Martin snizit k necemu takovemu, po takovych skvelych kusech jako Beverly Hills Cop a hlavne Scent of a Woman?? Nechapu...(1.3.2004)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Jedna hvězdička za zábavu při sledování scén, v nichž postavy zcela vážně pronášejí a provádějí zoufale nemožné věci. Hahá!(11.12.2012)

 • mandes

  rozpocet:$54 million trzby celosvetovo:$7,266,209(29.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace