poster

Láska s rizikem

 • USA

  Gigli

 • Slovensko

  Láska s rizikom

 • Slovensko

  Gigli

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2003, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BioGrower
  odpad!

  Nie, asi to nie je najhorší film všetkých čias, ale odpad! to je sakra veľký... Affleck, Lopezová, Walken, Pacino - WTF?! Pacino je môj najobľúbenejší herec, ale na to aby vzal úlohu v tomto filme musel byť skutočne veľmi zúfalý. Rýdzi príklad tak nevtipného filmu, že si toho museli byť vedomý už pri natáčaní. A navyše od tak dobrého tvorcu a... kašlem na to.(22.6.2007)

 • Kamca_
  **

  Ze začátku mě to docela bavilo, ale postupně to bylo horší a horší ... zbytečné mluvení a celkově dlouhá stopáž přes dvě hodiny to je na tenhle film až moc, stačilo by bohatě 90 minut ...(16.7.2007)

 • mandes

  rozpocet:$54 million trzby celosvetovo:$7,266,209(29.10.2006)

 • Sinecod
  *

  To byla ale opravdu fucking kravina. Když jsem se zrovna nenudila, tak jsem se chytala za hlavu nad pitomostí dialogů. Úžasný byl ale Justin Bartha. Toho kdybych potkala, zeptala bych se ho po vzoru Garden State [2004]: ,,Are you really retarded?" protože byl výborný a kdybych to nevěděla, myslela bych si, že je opravdu postižený. V tom filmu je samý fucking a nějaký pindy a co jako měla znamenat šílená bejvalka Jennifer Lopez? Ta tam nakráčela, zaječela si svých pár fucking a podřízla se a pak už tam zase nebyla, no naprosto zbytečná scéna. A proč vůbec někdo něco takovýho natočil? Blbost. ,,Jasně nebo ano?" - ,,To je to samé." - ,,Ne to není. Kdybych tě požádala, abys mi pomohl posunout gauč, řekl bys: ,,Jasně. " Ale kdyby ses mi měl dlouze zadívat do očí, a po pravdě říct, jestli by se ti líbilo, kdybych ti 12 hodin kouřila ptáka, asi bys řekl: ,,Ano." Brrrrr!(17.1.2011)

 • Bluntman
  *

  Já to tvrdím pořád: každá lesba potřebuje jenom dobrého utahováka. ;-)_____ Když zkoušel Affleck "přelézat ploty" v Chasing Amy, byl a zjevně i bude to jeho nejlepší film kariéry a také zároveň i nejlepši herecký výkon, Láska s rizikem se řadí k těm nejhoršim. Proč si tenhle obstojný herec, pokud má slušného režiséra, založil poslední dobou sport v "kurvení své kariéry", když byl ve Fantómovi tak skvělej?_____ Gigli má (zaslouženou) pověst jednoho z nejhorších filmů všech dob, přestože v každé scéně nečouhají mikrofony a není vidět režisérské diletantství (přece jenom Brest kdysi režiroval prvního Policajta z Beverly Hills, že), ale dojíždí na to, že je stejně chytrý jako ústřední unesená postava, tj. mentál. Ono se ani s takovými herci jako Jo "fat ass" Lo a Ben "i´m just here" Affleck a s takovým scénářem nic víc dělat nedalo, ale aspoň tak žánrově impotentní film - není to ani krimi, ani romance a už vůbec ne komedie - to být nemusel. Slabomyslné dialogy ("Kráva. Bejk"), dvě obstojná camea (Ale, proč, proboha?), kýč jak bič, vypravěčská neschopnost, hudební sázka na jistotu, postavy bez motivací a emocí, laciné ždímání slz či úsměvů z diváka._____ Abych se vrátil k myšlence vyřknuté na začátku komentáře, že "každá lesba potřebuje jenom pořádného utahováka": Žádná lesba by se nestala hetero jen na základě jedné šukačky s macho idiotem, zvlášť - nebo hlavně proto, že ten macho idiot je Ben kurva Affleck.(17.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace