poster

Zloděj životů

 • USA

  Taking Lives

 • Slovensko

  Zlodej životov

Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA / Austrálie, 2004, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ***

  Průměrný thriller. Taky že 60% tady na ČSFD tzn. 3* mu sluší nejvíce. Film dokáže velmi dobře zabavit, především když vám ho pustí v autobuse. A to jak po stránce dějové, tak po stránce napětí. A fanoušci Angeliny si zde také přijdou na své. Děj je sice docela průhledný, ale přece jenom si nemůžeme být úplně jisti, jestli to tak opravdu nakonec bude. Závěr si mohli autoři odpustit, to už byl spíš takový zmar, ale jinak se dá říct, že bez větších očekávání stojí film za to. 55%(28.9.2010)

 • Tosim
  ***

  No...nuda to není, ale vše je v podstatě jasné. Tedy: divák si přeje, aby to jasné nebylo, ale ono je. Bohužel. Ke konci filmu přijde na řadu už jenom vymýšlení způsobů útěku vraha. Takže jediný světlý prvek snímku je zajímavá hudba Philipa Glasse.(13.2.2006)

 • petero
  ***

  Je to trošku pritiahnuté za vlasy, ale to nevadí. Zaciatok je skvelí, koniec tiež, niekde v strede filmu Angelina ukáže kozy takze vsetko je ok...(31.1.2005)

 • Xmilden
  ***

  V roce 2004 se v každém filmu s Angelinou čekalo že "něco" předvede. Znalí vědí o čem mluvím:) Filmová myšlenka je poměrně zajímavá, nicméně režisér je pouhý rutinér a navíc Ethan Hawke není zrovna největší sympaťák. Děj působí místy nelogicky. Prostě průměrná detektivka s "nečekanými" zvraty. 55%(21.3.2014)

 • ajuska
  ***

  Žánrová variace mnohokrát viděného, která absolutně ničím nepřekvapí a velmi rychle se vypaří z hlavy.(13.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace