Zloděj životů

Zlodej životov

Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA / Austrálie, 2004, 103 min

• Slarque

Napočítal jsem sedm docela slušných herců. Jsou na tom všichni tak špatně, že musejí brát všechno, co jim někdo nabídne? Režisér se také docela snažil a k podobnému druhu filmů skvěle padnoucí hudba Philipa Glasse dobře dotváří atmosféru. Jenže scénář je dokonale nezajímavý, přestože námět sliboval solidní temný thriller. A špatný scénář už nic nezachrání.(5.6.2004)

Okej rozuzlenie super, nahá Angelina a to je asi tak všetko.(14.1.2013)

• mandes

rozpočet : $45 million tržby celosvetovo : $65,470,529 . maximalne preplacana hovadina(8.4.2006)

V roce 2004 se v každém filmu s Angelinou čekalo že "něco" předvede. Znalí vědí o čem mluvím:) Filmová myšlenka je poměrně zajímavá, nicméně režisér je pouhý rutinér a navíc Ethan Hawke není zrovna největší sympaťák. Děj působí místy nelogicky. Prostě průměrná detektivka s "nečekanými" zvraty. 55%(21.3.2014)

Je to trošku pritiahnuté za vlasy, ale to nevadí. Zaciatok je skvelí, koniec tiež, niekde v strede filmu Angelina ukáže kozy takze vsetko je ok...(31.1.2005)