xxmartinxx

I přes pár zajímavých a vtipných nápadů je tohle jen další stupidní komedie. Je opravdu vidět, že režíroval ten samý člověk, co u Mise Kleopatra, ale právě ta si ještě udržela jistou laťku vkusu, kterou tenhle film zdaleka překročil. 90% je pro mě naprostý odpad a těch pár kladů to nedokáže zastínit. ()

TheEvilTwin

Genialita na druhou. Dokonalý důkaz toho, že i taková hloupé béčko s katastroficky špatným vizuálem dokáže být skvělé, když si ze sebe umí udělat srandu a nacpat film hláškama, které nemají konkurenci. Takový nálož originálního, zábavného a dnes už kultovního humoru, to je prostě radost. Šíleně jsem se bavil. ()

Drunk_Queen

Vlastně je to docela hloupý film, ale i díky tomu jsem se možná tak často smála. Zapamatovat si jména je velmi snadné. Když se každý jmenuje Kámen, tak zapomenutí některého z jmen nehrozí. Vůdce kmenu, který má tu nejbujnější kštici a nejkrásnější manželku ze všech, je samozřejmostí. A proč by se v historii nemohlo bojovat o šampon, vyšetřovat vraždu nebo si házet s mrtvým zvířetem jako s míčem? Slepicomuti, ovcomuti, žížalomuti, kohoutomuti a jiní muti byla úžasná drobnost, na kterou jsem vzpomínala ještě dlouho. Nenáročný a hodně vtipný film, u kterého nenudí ani další zhlédnutí. 90% ()

HAL

Bezmála 15 let jsem tomu vyhýbal, kult RRRrrrr se na mě v podobě hlášek valil ze všech stran, a já velice silně tušil že takovou debilitu bych nemusel přežít ve zdraví. Nakonec to tedy doceala šlo. Dvě lahve vína a ženská společnost na tom ovšem měly nemalý podíl. Ony ty hlášky totiž opravdu jsou docela vtipné, a to nejspíš víc v českém dabingu, a celý ten svět a humor svou absurditou dokáže bavit, když se povede naladít na jeho vlnu (jak říkám, dvě flašky vína)... ale ano, je to strašně debilní. ()

Maq

Sranda z atraktivního prostředí, plná kuriózních situací a hlášek. Záleží na vkusu. Mně ta zápletka a hlášky přišly převážně slabé, dětinské. Šikovný scénárista by mohl napsat dialogy mnohem, mnohem vtipnější. Nečekejte ani efektní triky a vizuální požitek, pokud na takové věci dáte. Promarněný potenciál. ()

• V pokladnách celosvětových kin diváci nechali v přepočtu 13,3 milionu amerických dolarů. (Zdroj: ČSFD)