Moje velká indická svatba

Moja veľká indická svadba

Komedie / Romantický / Muzikál

Velká Británie / USA, 2004, 107 min

Geniální.(22.5.2009)

Bollywoodská adaptace románu Jane Austenové Pýcha a předsudek? No nevím, co by na to autorka říkala a docela se při té představě usmívám. Celé je to hrozně kýčovité, barevné, rozjásané nebo zas uslzené, prostě bollywoodské, a tak je to také nutno brát. Jako vzorek tohoto druhu kinematografie mi to stačilo, opravdu 100% film z Bollywoodu bych asi nedal.(19.10.2012)

Až nevídane gýčovité a primitívne. S touto nadsadenosťou však výborne zábavné - film je totiž preplnený svojskými gag-mi a vtipmi, z ktorých sa mi ten "kobrý tanec" z pamäti čoskoro určite nevytratí :D(28.6.2010)

Už dlouho jsem nedal filmu 100% hodnocení, ale tento film si ho určitě zaslouží. Nejenže v něm uvidíme krásnou herečku Aishwaryu Rai, krásné taneční kreace a ulyšíme skvělou taneční indickou hubu, ale hlavně budeme šokováni barvami. Přísahám, nikdy v životě jsem neviděl tolik barev, jako v tomto filmu! Opravdu nádherná pastva pro oči. Myslím, že takové syté zářivé barvy neuvidíte ani v Gay Parade a Transwesti show! Film "Moje indická svatba" je perfektní film, který Vás naladí a nabije energií! 100% DOPORUČUJI! :-)(13.9.2008)

• 01Zuzana10

sorry, ale ja som sa nehorazne ale fakt nehorazne nudila. Este ze sa tam objavila mala Gilmorka - Alexis Bledel. Rada som ju videla. Inak strasne vela tanca, spevu, farieb, modeliek... pribeh strasne zjednodusili, i ked zajimavo alternovali.(28.2.2009)