poster

Moje velká indická svatba

 • Velká Británie

  Bride and Prejudice

 • Slovensko

  Moja veľká indická svadba

Komedie / Romantický / Muzikál

Velká Británie / USA, 2004, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  ***

  Bollywoodská adaptace románu Jane Austenové Pýcha a předsudek? No nevím, co by na to autorka říkala a docela se při té představě usmívám. Celé je to hrozně kýčovité, barevné, rozjásané nebo zas uslzené, prostě bollywoodské, a tak je to také nutno brát. Jako vzorek tohoto druhu kinematografie mi to stačilo, opravdu 100% film z Bollywoodu bych asi nedal.(19.10.2012)

 • Slarque
  ***

  Stejně jako hlavní hrdinka vyčítá v jedné scéně Darcymu, že turisti přijedou do Indie, ale nechtějí ji vidět, tak tenhle film si hraje na Bollywood, ale podle západních pravidel (a anglické literární klasiky), v Indii, kde všichni mluví a zpívají anglicky a navíc funguje jako takový turistický průvodce (všechny scény z Londýna a Hollywoodu). Je to škoda, protože Aishwarya Rai (a řada jejích kolegyň) je opravdu půvabná a nevypadá to, že by se k nám dostal nějaký její indický trhák (málem k nám kdosi koupil Devdas, ale rozmyslel si to).(14.7.2005)

 • togaf
  ***

  Český název odkazuje na úplně jiný film, než ten originální. Bride and Prejudice - Bollywoodská Pýcha a předsudek. Byla to zábava, hudebně-taneční čísla se vážně povedla a celé to bylo takové hezky barevné a indické. A Aishwarya je fakt kočka.(3.12.2011)

 • BUD-SFIS
  ****

  Hodne nove krve, hodne noveho pojeti pribehu, hodne barev, hodne hudby, hodne uchylny Kholi saab, hodne dobre ale skoda jen druhe poloviny.(1.8.2005)

 • choze
  **

  Bollywoodská verze Pýchy a předsudku, tj. hodně oranžové, tance, zpěvu a Aishwarye Rai, která to pro mužskou část publika činí jakžtakž snesitelným.(19.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace