Moje velká indická svatba

Bride and Prejudice

Moja veľká indická svadba

Komedie / Romantický / Muzikál

Velká Británie / USA, 2004, 107 min

Romantická komedie s trošku jinými herci.. Ta 3. hvězdička za změnu prostředí a děje..(8.7.2006)

Vzhledem k tomu, že mne jak knižní předlohy, tak klasické inscenace čehokoli od Jane Austenové vždycky spíš nudily, tenhle bollywoodský způsob se mi zdá dost šťastným ozvláštěním.(8.5.2013)

Doporučuji všem, kdo s bolywoodským filmem teprve začínají! Kvalitativně stejně dobré jako poslední Pýcha a předsudek, jen podstatně modernější a uletěnější. Než si zvyknete na barevnost a "kýčovitost", chvíli to trvá, ale pak je to super! Některé postavičky jsou "k sežrání", indický pohled na Ameriku je úžasný! Oblíbený film u nás doma, na který se můžeme dívat znova a znova.(6.1.2010)

Je to barevné, zpívá se tam a tančí. A na tři to stačí:-)(23.7.2007)

• 01Zuzana10

sorry, ale ja som sa nehorazne ale fakt nehorazne nudila. Este ze sa tam objavila mala Gilmorka - Alexis Bledel. Rada som ju videla. Inak strasne vela tanca, spevu, farieb, modeliek... pribeh strasne zjednodusili, i ked zajimavo alternovali.(28.2.2009)