poster

Moje velká indická svatba

 • Velká Británie

  Bride and Prejudice

 • Slovensko

  Moja veľká indická svadba

Komedie / Romantický / Muzikál

Velká Británie / USA, 2004, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  *****

  Už dlouho jsem nedal filmu 100% hodnocení, ale tento film si ho určitě zaslouží. Nejenže v něm uvidíme krásnou herečku Aishwaryu Rai, krásné taneční kreace a ulyšíme skvělou taneční indickou hubu, ale hlavně budeme šokováni barvami. Přísahám, nikdy v životě jsem neviděl tolik barev, jako v tomto filmu! Opravdu nádherná pastva pro oči. Myslím, že takové syté zářivé barvy neuvidíte ani v Gay Parade a Transwesti show! Film "Moje indická svatba" je perfektní film, který Vás naladí a nabije energií! 100% DOPORUČUJI! :-)(13.9.2008)

 • Slavníkovec
  odpad!

  Už dlouho jsme nedal čistý odpad! Tento film si to opravdu zaslouží. Nemám rád, když indická hudba potlačuje celkový dojem z filmu. U indického muzikálu, bohužel, se to považuje za samozřejmost.(25.8.2007)

 • NinadeL
  ***

  Jane Austenovou nevyhledávám v tradičním pojetí, ale takhle je to docela příjemná změna. Hlavním pozitivem je samozřejmě bohyně Aishwarya Rai debutující v anglicky mluvené produkci :) V epizodce se mi líbila i Ashanti a celkově jsem poměrně spokojeně srovnala tuto svatbu s Mojí tlustou řeckou svatbou. V této pestrobarevné zábavě nechyběl samozřejmě Anupam Kher a poměrně netradičně byl obsazen Naveen Andrews.(25.1.2009)

 • andiek05
  ***

  Pýchu a předsudek mám moc ráda, takže i tato verze se mi líbí. Samozřejmě se to vůbec nedá srovnávat s filmem z roku 2005 s Kierou Knightley a Matthewem MacFadyenem, ale je to pěkná oddechovka, i když občas některé scény působí ... možná bych řekla až trochu uměle. Ale ani muzikálně to není špatné.(9.7.2014)

 • Hakha
  **

  Kdo viděl Pride & Prejudice od Joe Wrighta, tak se tomuto filmu vyhněte. Vše co se Joe Wrightovy povedlo se zde absolutně nezdařilo už od postav až po chemii a klíčové pasáže jsou zde nehorázně nezdařilé. Navíc většina písní nejsou nikterak zajímavé a nepomohly tomu ani barvy se kterými si tvůrci hrály. Jedině co bych přičetl k dobru je Naveen Andrews, který je skvělý a jen kvůli němu jsem tento film zhlédl celý. Tento snímek ve mě zanechal nepříjemně křečovitý pocit a mé hodnocení je 1,5 hvězdičky(9.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace