Medailon

The Medallion

Medailón

Komedie / Akční / Krimi / Fantasy

Hong Kong / USA, 2003, 88 min

Typická Jackie Chanovka, takmer nerozlíšiteľná od veľkej kopy ním natočených filmov. Trocha humoru, trocha akcie, trocha kung-fu a trocha dobrodružstva. Ničím neurazí, ale ani extra nepobaví. Ukážkový príklad filmu na zabitie voľného času. 50/100(4.6.2014)

Pěkný akčňák pro děti. Milé, občas vtipné, ale na starého Jackieho to nemá. Clair Forlani patří k mým oblíbeným herečkám, ale tady je nějaká divná...?(5.8.2006)

• Torision

Ježiši nůůůůůůůůůůůůůůda.Spolu s Tuxedem největší slabota,ve které jsem Jackieho viděl.(21.8.2007)

• mrksik

Poňať to ako drámu s prvkami fantasy a "umením" Jackieho Chana mohlo to dopadnúť inak. Nanešťastie tento film nemá v poriadku nič - príbeh, logiku, psychológiu (to už by som chcel veľmi veľa, že? :), triky ... Pajáci poletujúci na drôtoch sú v niektorých momentoch vyslovene smiešni, scény, ktoré by mali byť vtipné sú maximálne trápne (najmä vďaka hercom) a všetko korunuje už len obrovský happy end. Ďalší krok vedľa, Jackie, a navyše v sedem-míľových čižmách ;-)(27.12.2007)

• lekr

Jackie Chan se v tomhle filmu nijak moc nepředvedl. Sice dělal kopy a otočky jako obvykle a dokázal že bojové umění ovládá na jedničku ale to tenhle film nezachrání. Nijak moc originální příběh, prostě jen spatlaná pohádková zápletka a k tomu hollywoodská omáčka v podobě brutálních zločinců a zoufale ubohých vtipů v podání debilního Lee Evanse kterej ze sebe ve filmovém průmyslu dělá "chytře" ( pro peníze ) vola. Shrnuto jedním slovem: ubohost!!(3.8.2008)