Medailon

Medailón

Komedie / Akční / Krimi / Fantasy

Hong Kong / USA, 2003, 88 min

• Xmilden

Jackie Chan ocicmává o 18 let mladší Claire Forlani. Oproti Medailonu je například Chůva v akci oskarový snímek. Jackie procházel po roce 2000 tvůrčí krizí, jinak by jen těžko zakopnul o tento scénář. O rok později si notně vylepšil reputaci 5. dílem Police Story. PS: Kopačku do břicha zde inkasuje začínající Scott Adkins. A jako možná v jediném filmu zde Jackie zahyne.(26.10.2010)

• playboxguest

Komedie s akční příchutí a značkou Jackie Chan absolutně nevyhledávám, protože se u nich víc než pobaveně cítím trapně, ale tohle jsem si musela pustit kvůli Claire Forlani, za níž je taky ta druhá hvězdička... Chanovo Tuxedo bylo o špetku koukatelnější, Chanovo Chůva o špetku trapnější....(8.9.2010)

• Jamal

Taková blbost s úvodní reklamou na Rajec - patentovane prírodou. (( ::, ehm nebo to bylo v Tuxedu, fakt nevím????(9.2.2007)

• Ouwen

To mě přišlo trapné a moc katastrofálné. Nechápu jak Jackie mohl skočit do takovýhle salátiny, ale on se tam spíš hodí.(28.7.2011)

50%(10.5.2007)

• - Ve scéně, kdy Snakehead (Julian Sands) hodí po Eddiem (Jackie Chan) roh, je roh zahnutý. Když ho však poté Eddie vyndá z nohy, je rovný. (Terva)

• - Eddie Yang (Jackie Chan) nosí hodinky značky Breitling Chrono Avenger. (dyfur)

• - Původní název filmu byl "Highbinders" (Podvodníci). (HappySmile)