Medailon

Medailón

Komedie / Akční / Krimi / Fantasy

Hong Kong / USA, 2003, 88 min

• tron

Hlúpy americký akčný film s Jackiem Chanom a Claire Forlaniovou.(19.1.2007)

Ďalšia Jackieho americká blbina. Ale občas som sa s chuti zarehotal a oproti TUXEDU je tu aspoň náznak kung-gu. Ako to ten Chan robí, že vždy vyfasuje tie najkrajšie herečky?(25.10.2005)

• Indiana

Ach bože, Jackie, co tě vede k tomu, abys v USA točil takový blbosti jako je tohle nebo Tuxedo, dyť je to úplná chujovina, ale mega. A Claire Forlani je mega kentus herečka a zasloužila by potrestat. Prostě shit a Jackie si to u mě maximálně kurví.(3.5.2006)

• Kryton

Jeden z nejhorších filmů Jackieho Chana v USA spolu s Tuxedo. Chan by už měl přestat brát kvůli prachum všechno kde scénař je jak ze zadního obalu cereálií.(30.8.2007)

Standardní film Jackieho Chana s několika dobrými scénami, sympatickou Claire Forlani a strašným Lee Evansem.(27.2.2008)

• - Ve scéně, kdy Snakehead (Julian Sands) hodí po Eddiem (Jackie Chan) roh, je roh zahnutý. Když ho však poté Eddie vyndá z nohy, je rovný. (Terva)

• - Původní název filmu byl "Highbinders" (Podvodníci). (HappySmile)

• - Eddie Yang (Jackie Chan) nosí hodinky značky Breitling Chrono Avenger. (dyfur)