Medailon

The Medallion

Medailón

Komedie / Akční / Krimi / Fantasy

Hong Kong / USA, 2003, 88 min

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +akce, souboje, příběh, záporáci(Julian Sands a Anthony Wong Chau-Sang) -Lee Evans je příšernej/// Jackie Chan je superman. Konečně nějaká změna. A velice příjemná. Takové příběhy potažmo filmy mám rád. Pěkná akce střídá vtip a zábavné scény. Dobře jsem se u filmu bavil a aji se na něj hodně tešil. Po delší době konečně vydařený Jackieho film. A Claire Forlani se mi líbila./// Celkem 76%///(7.9.2008)

• Kryton

Jeden z nejhorších filmů Jackieho Chana v USA spolu s Tuxedo. Chan by už měl přestat brát kvůli prachum všechno kde scénař je jak ze zadního obalu cereálií.(30.8.2007)

Nechapu ty nizky hodnoceni, netvrdim, ze se jedna o kdovico a i v Jackieho filmografii to je spis prumer, ale film jsem videl uz nekolikrat a vzdy me dobre pobavi. Cely je to v podstate o Jackiem, kterej provadi sileny kousky normalne a tady ma navic superschopnosti, takze je silnejsi a rychlejsi a nekdy si tvurci s bitkama fakt vyhrali. Problem je trosku v pribehu, sice nekde nedrhne, ale je fakt hodne slabej, navic cela ta mytologie okolo vyvolenyho je sfouknuta tak dvema vetama. Dalsi drobna chybka je Lee Evans, ja ho sice mam celkem rad uz od Honu na mys, ale tady opet dela blbecka a agenta mu fakt neverite. Naopak mile potesila Claire, ktera je moje oblibena herecka, hraje slusne, sekne ji to a zvladne i nakou tu bitku. Slabsi 4*.(10.8.2008)

• oje

Le Parkour Jackieho Chana je fajn, přitroublá hudba méně a rádoby humor trapných postav už vůbec ne. Akční scény ze začátku filmu měli určitý potenciál ale amulet nesmrtelnosti, díky kterému by Jackie přežil i průstřel ksichtu, pohodil snímek na dno mariánského příkopu. Míním, že diváci, kteří nejsou fanoušky asijského bojovníka, nebudou z této směsici akce a humoru působící spíše jako pohádka s klasickými záporáky a klaďasi v povznášejícím stavu. Lepší alternativou na obdobný způsob je například Chanova První rána. Alternativa: Ing Chaat Goo Si 4, Rush Hour, Bulletproof Monk.(15.1.2010)

TUXEDO v bledě modrém, jen Hewitt byla vystřídána Forlani a multifunkční smoking nahradil všemocný medailon, ale otřesně počítačové souboje zůstaly. Přesto se mi líbily a hlavně za ně dávám tři hvězdy. Zuřivě přehrávající Evans mě neiritoval ani zdaleka tak jako upištěný Chris Tucker v KŘIŽOVATKÁCH SMRTI, škoda jen, že Forlani nedostala větší prostor, protože je (nejen) v černé kůži fakt k sežrání.(16.1.2010)