Medailon

Medallion, The

Medailón

Komedie / Akční / Krimi / Fantasy

Hong Kong / USA, 2003, 88 min

Musím uznat, že to bylo přece jenom trochu moc přitažené za vlasy, ale Jackiemu Chanovi to musím odpustit, protože mám pro jeho filmy slabost. Sice tady byla jako obvykle sranda i dobrá akce, ale nadpřirozené scény bohužel znemožnily, aby Jackie ukázal svoje bezchybné bojové umění. I tak ale na odreagovaní dobrá komedie, kde je pár dobrých fórků, o které se tentokrát stará hlavně "trouba" Lee Evans.(30.7.2009)

50%(10.5.2007)

Jako Smoking, ale trošku lepší. Claire Forlani je nehorázně krásná!(11.7.2007)

• - Tým podílející na vizuální efektech soutěžil o Hongkongskou filmovou cenu v kategorii nejlepší vizuální efekty. (Terva)

• - Eddie Yang (Jackie Chan) nosí hodinky značky Breitling Chrono Avenger. (dyfur)

• - Ve scéně, kdy Snakehead (Julian Sands) hodí po Eddiem (Jackie Chan) roh, je roh zahnutý. Když ho však poté Eddie vyndá z nohy, je rovný. (Terva)