Medailon

Medailón

Komedie / Akční / Krimi / Fantasy

Hong Kong / USA, 2003, 88 min

• lekr

Jackie Chan se v tomhle filmu nijak moc nepředvedl. Sice dělal kopy a otočky jako obvykle a dokázal že bojové umění ovládá na jedničku ale to tenhle film nezachrání. Nijak moc originální příběh, prostě jen spatlaná pohádková zápletka a k tomu hollywoodská omáčka v podobě brutálních zločinců a zoufale ubohých vtipů v podání debilního Lee Evanse kterej ze sebe ve filmovém průmyslu dělá "chytře" ( pro peníze ) vola. Shrnuto jedním slovem: ubohost!!(3.8.2008)

• Fr

nejsem pravidelným divákem J. CHANA. i když mi nevadí. i když mi připadá jako starej dědek. trapný inspektor watson a (už od joe blacka) moje milá claire forlani jsou důkazem, že karate se dokáže naučit opravdu každý (kromě mě). děj je takovej na komedii málo humornej, na akční film spíš pro děti. P.S. i závěrečné titulky mě zklamali.(23.10.2005)

• Dever

Soundtrack Adrian Lee: 1. Cue the Pulse to Begin 2. Break the Madness 3. Twist and Shout 4. Super Hero 5. Barfight 6. Mobile(18.5.2011)

• oje

Le Parkour Jackieho Chana je fajn, přitroublá hudba méně a rádoby humor trapných postav už vůbec ne. Akční scény ze začátku filmu měli určitý potenciál ale amulet nesmrtelnosti, díky kterému by Jackie přežil i průstřel ksichtu, pohodil snímek na dno mariánského příkopu. Míním, že diváci, kteří nejsou fanoušky asijského bojovníka, nebudou z této směsici akce a humoru působící spíše jako pohádka s klasickými záporáky a klaďasi v povznášejícím stavu. Lepší alternativou na obdobný způsob je například Chanova První rána. Alternativa: Ing Chaat Goo Si 4, Rush Hour, Bulletproof Monk.(15.1.2010)

• Wacoslav1

Naprosto hrozna sracovina dal bych aspon jednu za Jackieho ale tohle je tak neskutecne zkundenej paskvil ze to ani tenhle masakrator nepozvedne odpad! co naplat(17.7.2012)

• - Tým podílející na vizuální efektech soutěžil o Hongkongskou filmovou cenu v kategorii nejlepší vizuální efekty. (Terva)

• - Po zhlédnutí hrubého sestřihu režiséra Gordona Chana, společnost Columbia najala Douga Aarniokoskiho, aby natočil nové scény a značně film přepracoval. (HappySmile)

• - Ve scéně, kdy Snakehead (Julian Sands) hodí po Eddiem (Jackie Chan) roh, je roh zahnutý. Když ho však poté Eddie vyndá z nohy, je rovný. (Terva)