Smím prosit?

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2004, 100 min

• Stegr

40%(26.12.2007)

Naprosto průměrný romantický film. Ničím originální a stejný jako většina ostatních nových romanťáků... Líbila se mi Susan Sarandon a Jennifer Lopez mi byla docela nesympatická. Pobavili mě dva tanečníci, navštěvující taneční školu spolu s Gerem, ale ta ženská s kostýmy byla příšerná! Hezká byla myšlenka na konci, ale jinak jsem se většinu filmu nudila. Jen ta taneční soutěž pro mě byla slast, protože zbožňuju společenské tance.. A málem bych zapomněla - Stanley Tucci byl perfektní!!!(28.9.2012)

Překvapivě docela příjemná podívaná. Richardu Gereovi tyhle role prostě sednou, ale co ta Jennifer Lopez, ta je proboha tak nevěrohodná, že to snad ani víc nejde. Jinak ale docela dobrý.(28.9.2006)

• Radek99

Ne, děkuji.(7.1.2015)

• Satan

Skvělý Richard Gere. Také některé scénky, když se začátečníci učili tančit stojí za to. Postupně se komedie vytracuje a prosazuje se romantika, což začíná být nuda a to znamená problém a je z toho zase ta standartní slaďárna.(17.8.2005)