poster

Smím prosit?

 • USA

  Shall We Dance

 • Slovensko

  Smiem prosiť?

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2004, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ***

  Prijemny pohodovy tanecny film, ktory zase nie je az tak dobry, aby som mu dal 4 hviezdicky. Mozno mi tu chybala nejaka väcsia dramaticka udalost, pretoze mi to pripadalo strasne presladene. Sice tu bolo manzelske podozrenie o nevere, ale prislo mi to take prilis slabucke. Za to ale nechcem film len kritizovat, pretoze vlastne sa mi celkom pacil. Stanley Tucci, Richard Gere alebo Susan Sarandon su skveli herci a nemam nic ani proti Jennifer Lopez... 16.02.2009 ____ Richard Gere - (John Clark) +++ Susan Sarandon - (Beverly Clark) +++ Jennifer Lopez - (Paulina) +++ Stanley Tucci - (Link) +++ Richard Jenkins - (Devine) +++ Nick Cannon - (Scott) +++ Lisa Ann Walter - (Bobbie) +++ Produkcia: Bob Weinstein, Harvey Weinstein +++ Hudba: John Altman +++(16.2.2009)

 • Natascha
  ***

  Smím prosit? nespasí od průměrnosti ani sympatičtí filmoví manželé Richard Gere a Susan Sarandon, ani hezké taneční scény. Naopak ho spíš utápí Jennifer Lopez, která je sice pěkná a pohyblivá při tanci, ale v hraní naprosto prkenná. Už dlouho jsem ve filmu neviděla tak unylou a otravnou postavu.(9.6.2006)

 • Renton
  **

  Scénář: Masayuki Suo, Audrey Wells .. Ó, nesmíte. Děkuji.(26.12.2007)

 • Nancy
  **

  Tanec miluji, takže jsem byla s námětem celkem spokojená, Richard Gere je docela pěkný chlap, takže bylo na co (na koho) koukat a je to i celkem inteligentní komedie. Herecké výkony (bohužel) průměrné a ani Jennifer Lopez mi nepřišla tak docela tragická jako většinou. Jen kdyby to nebyla taková úděsná nuda. Kromě docela povedených tanečních scén a pár vcelku vtipných hlášek nebo scének (jejichž původcem je většinou nesympatická obézní tanečnice) zde opravdu nebylo nic zábavného a tak se z toho stává opět další tuctový americký remake, kterým se opět dokáže, že Hollywood není dokonalý a nemůže natočit jakýkoli film báječně (i když tady to bylo spíš tou mentalitou Američanů/Japonců).(24.3.2005)

 • triatlet
  ***

  Klasická americká romantika. Působí příjemně, oddechově, ale měl jsem pocit, že něco podobného, s podobnými, ba přímo stejnými herci jsem už viděl. Po roce jsem si ani nevybavil, o čem ten film je. A to název hodně napovídá:-) Takže jednou taneční lekce stačily, ale podruhé jsem už zadaný. Zlatá šedesátá.(7.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace